Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie III

Nymburk (14. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BoháčMichal Boháč 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 07.50 713.00
2= Jan BřezinaJan Březina 06 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 08.00 560.00
2= Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 08.00 560.00
4 Sokrates ZumasSokrates Zumas 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 08.10 531.00
5= David ŠandorDavid Šandor 05 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 08.20 503.00
5= Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 06 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 08.20 503.00
5= Šimon RichtrŠimon Richtr 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 08.20 503.00
8= Václav NovotnýVáclav Novotný 06 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 08.30 476.00
8= Ondřej VojtaOndřej Vojta 05 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 08.30 476.00
10= Jakub StýbloJakub Stýblo 06 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 08.50 423.00
10= Adam ZimaAdam Zima 05 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 08.50 423.00
10= Vítek ŠimonVítek Šimon 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 08.50 423.00
13= Martin MalinaMartin Malina 06 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 08.60 398.00
13= Daniel HorvátDaniel Horvát 05 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 08.60 398.00
13= Bartoloměj ProuzaBartoloměj Prouza 05 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 08.60 398.00
13= Daniel ŽižkaDaniel Žižka 06 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 08.60 398.00
13= David LochmanDavid Lochman 05 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 08.60 398.00
13= Adam NovákAdam Novák 07 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 08.60 398.00
13= Lucas PousteckýLucas Poustecký 07 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 08.60 398.00
20= Sebastián ViniklářSebastián Viniklář 05 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 08.70 374.00
20= Ondřej LhotaOndřej Lhota 06 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 08.70 374.00
20= Vojtěch KalátVojtěch Kalát 06 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 08.70 374.00
20= Jakub ŽohaJakub Žoha 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 08.70 374.00
24= Šimon StarýŠimon Starý 06 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 08.80 350.00
24= Alexander MikaAlexander Mika 06 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 08.80 350.00
24= Lukáš RybářLukáš Rybář 06 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 08.80 350.00
24= Štěpán NovákŠtěpán Novák 05 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 08.80 350.00
24= Jakub HorvátJakub Horvát 05 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 08.80 350.00
29= DUY ANH NGUYENDUY ANH NGUYEN 05 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 08.90 327.00
29= Matěj WagnerMatěj Wagner 07 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 08.90 327.00
29= Leoš RozlivekLeoš Rozlivek 06 ZŠ SemiceZŠ Semice 08.90 327.00
29= Cyril VrchotaCyril Vrchota 06 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 08.90 327.00
33= Max AlexanderMax Alexander 06 ZŠ SemiceZŠ Semice 09.10 282.00
33= Michael VoborníkMichael Voborník 05 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 09.10 282.00
33= Marek JankůMarek Janků 06 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 09.10 282.00
36= Petr SkokanPetr Skokan 07 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 09.20 261.00
36= Matyáš LíbalMatyáš Líbal 06 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 09.20 261.00
36= Adam PlášilAdam Plášil 06 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 09.20 261.00
36= Zbyněk SalavaZbyněk Salava 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 09.20 261.00
36= Tam Sebastián NgyuenTam Sebastián Ngyuen 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 09.20 261.00
41 Štěpán DuškaŠtěpán Duška 07 ZŠ SemiceZŠ Semice 09.40 222.00
42= 2 Richard SekaninaRichard Sekanina 06 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 09.50 203.00
42= 1 Petr ToporkovPetr Toporkov 07 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 09.50 203.00
44 Mikoláš UherMikoláš Uher 06 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 09.70 168.00
45 Lukáš TejnickýLukáš Tejnický 06 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 09.90 135.00
Celkem 45 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 08.60 673.00
2 Luisa Anna HofmanováLuisa Anna Hofmanová 06 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 08.80 618.00
3 Gita ŽákováGita Žáková 07 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 08.90 592.00
4= Natálie ŠiškováNatálie Šišková 06 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 08.90 592.00
4= 7 Kateřina PráškováKateřina Prášková 05 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 08.90 592.00
4= Barbora PacourkováBarbora Pacourková 05 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 08.90 592.00
7= Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 09.00 566.00
7= Nela FučíkováNela Fučíková 07 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 09.00 566.00
7= Kristýna JenčíkováKristýna Jenčíková 07 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 09.00 566.00
10= Marie ŠimkováMarie Šimková 06 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 09.10 541.00
10= Klára BenešováKlára Benešová 07 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 09.10 541.00
10= Adéla MusilováAdéla Musilová 05 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 09.10 541.00
13= Magdaléna KašparováMagdaléna Kašparová 06 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 09.20 516.00
13= Leona ŠtychováLeona Štychová 05 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 09.20 516.00
15= Iveta LimbergováIveta Limbergová 06 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 09.30 492.00
15= Eliška ŠtěpánováEliška Štěpánová 07 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 09.30 492.00
15= Kristýna RadováKristýna Radová 05 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 09.30 492.00
15= Julie VrchotováJulie Vrchotová 07 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 09.30 492.00
19= Rozálie BohušováRozálie Bohušová 08 ZŠ SemiceZŠ Semice 09.40 468.00
19= Magdaléna HankeMagdaléna Hanke 06 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 09.40 468.00
19= Kateřina KopeckáKateřina Kopecká 06 ZŠ T.G. Masaryka MiloviceZŠ T.G. Masaryka Milovice 09.40 468.00
19= Lenka ČernáLenka Černá 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 09.40 468.00
19= Veronika BlažkováVeronika Blažková 06 ZŠ SemiceZŠ Semice 09.40 468.00
19= Adéla VolfováAdéla Volfová 05 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 09.40 468.00
19= Antonie KarlíčkováAntonie Karlíčková 07 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 09.40 468.00
26= Nela HolubováNela Holubová 05 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 09.50 444.00
26= Adéla ŠebelováAdéla Šebelová 06 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 09.50 444.00
26= Michaela PiroutkováMichaela Piroutková 06 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 09.50 444.00
26= Zuzana BubancováZuzana Bubancová 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 09.50 444.00
26= Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 06 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 09.50 444.00
31= Marie KramešováMarie Kramešová 06 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 09.60 422.00
31= Barbora LoudováBarbora Loudová 06 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 09.60 422.00
33= Adéla ČernáAdéla Černá 06 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 09.70 400.00
33= Klára PřindováKlára Přindová 07 ZŠ SemiceZŠ Semice 09.70 400.00
33= Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 06 ZŠ J.A.Komenského 1534, Lysá nad LabemZŠ J.A.Komenského 1534, Lys... 09.70 400.00
33= 2 Barbora HladíkováBarbora Hladíková 06 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 09.70 400.00
37= Martina HavlováMartina Havlová 07 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 09.80 378.00
37= Ema KuncováEma Kuncová 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 09.80 378.00
39 Štěpánka SehnalováŠtěpánka Sehnalová 07 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 09.90 357.00
40 6 Tereza SládkováTereza Sládková 06 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 10.00 336.00
41 Daniela LepejováDaniela Lepejová 07 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 10.10 316.00
42= Karolína MatějkováKarolína Matějková 07 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 10.30 278.00
42= Tereza ŠvástováTereza Švástová 06 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 10.30 278.00
44 4 Kristýna SlováčkováKristýna Slováčková 06 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 10.70 208.00
Celkem 44 závodníků