výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV

Nymburk (15. 5. 2019)

60 m - Žáci

(st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 30 07.56 694.00
2 Matěj SeveraMatěj Severa 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 27 07.75 634.00
3 Vojtěch HolakovskýVojtěch Holakovský 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 12 07.80 619.00
4 Matěj DubskýMatěj Dubský 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 8 08.05 545.00
5 Filip VaněčekFilip Vaněček 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 32 08.06 542.00
6 Martin HubalMartin Hubal 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 13 08.14 520.00
7 Radek ČihákRadek Čihák 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 6 08.16 514.00
8= 1 Josef KuchtaJosef Kuchta 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 19 08.20 503.00
8= Patrik BlažekPatrik Blažek 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 3 08.20 503.00
10 Matyáš BílekMatyáš Bílek 05 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 2 08.24 492.00
11= Tobiáš ScholzTobiáš Scholz 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 28 08.25 489.00
11= Jaroslav KáninskýJaroslav Káninský 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 15 08.25 489.00
13 Tomáš KnížeTomáš Kníže 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 16 08.27 484.00
14 Vladimír ŠvástaVladimír Švásta 03 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 31 08.30 476.00
15 Filip MartinecFilip Martinec 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 20 08.33 468.00
16 Jakub BuldraJakub Buldra 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 4 08.34 465.00
17 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 10 08.39 452.00
18 Petr KubánekPetr Kubánek 05 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 18 08.46 434.00
19 Vladimír BerdarVladimír Berdar 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 1 08.50 423.00
20 2 Tomáš NýčTomáš Nýč 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 24 08.51 421.00
21 Tom KalinaTom Kalina 03 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 14 08.52 418.00
22= Vojtěch KrejčíkVojtěch Krejčík 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 17 08.62 393.00
22= Martin NovotnýMartin Novotný 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 23 08.62 393.00
24 Matyáš PoborskýMatyáš Poborský 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 08.63 391.00
25 Tomáš BurešTomáš Bureš 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5 08.67 381.00
26 Vojtěch PoláčekVojtěch Poláček 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 25 08.71 371.00
27= Jakub VlčekJakub Vlček 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 34 08.79 352.00
27= Jan ŽenatýJan Ženatý 04 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 36 08.79 352.00
29 Tomáš MašekTomáš Mašek 04 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 21 08.80 350.00
30 Lukáš FráňaLukáš Fráňa 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 11 08.81 347.00
31 Matěj ČervinkaMatěj Červinka 05 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 08.86 336.00
32 Filip VavroušekFilip Vavroušek 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 33 08.88 331.00
33 Matěj RojtMatěj Rojt 05 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 26 08.91 324.00
34 Matěj ZapletalMatěj Zapletal 05 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 35 08.95 315.00
35 Lukáš NěmecLukáš Němec 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 22 08.97 311.00
36 Patrik SkálaPatrik Skála 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 29 09.02 300.00
37 Adam DugmuchAdam Dugmuch 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 9 09.07 289.00
Celkem 37 závodníků

60 m - Žákyně

(st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 38 08.55 687.00
2 Viktorie OndrováViktorie Ondrová 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 23 08.75 632.00
3 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 05 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 5 08.77 626.00
4 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 16 08.78 624.00
5= Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 34 08.96 576.00
5= Sofie TobiášováSofie Tobiášová 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 30 08.96 576.00
7 Sofie KarebelloSofie Karebello 05 ZŠ SemiceZŠ Semice 12 08.99 569.00
8 Barbara LedroitBarbara Ledroit 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 18 09.14 531.00
9 Viktorie SvobodováViktorie Svobodová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 29 09.18 521.00
10 Daniela HrstkováDaniela Hrstková 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 10 09.26 501.00
11 Laura KarebelloLaura Karebello 05 ZŠ SemiceZŠ Semice 13 09.34 482.00
12= Tereza BártováTereza Bártová 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1 09.38 472.00
12= 6 Nicole PalšovičováNicole Palšovičová 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 24 09.38 472.00
14 Nikola ZahrádkováNikola Zahrádková 03 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 37 09.48 449.00
15 Eva MachováEva Machová 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 19 09.55 433.00
16 Natália JoklováNatália Joklová 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 11 09.56 431.00
17= Viktorie LajnerováViktorie Lajnerová 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 17 09.63 415.00
17= Šárka TřešňákováŠárka Třešňáková 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 32 09.63 415.00
19 Barbora NovotnáBarbora Novotná 04 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 22 09.64 413.00
20 Markéta HorňákováMarkéta Horňáková 05 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 9 09.67 406.00
21 Veronika NechvílováVeronika Nechvílová 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 21 09.69 402.00
22 Kateřina KopeckáKateřina Kopecká 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 14 09.74 391.00
23 Adéla SandholzováAdéla Sandholzová 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 27 09.75 389.00
24 Denisa VosáhlováDenisa Vosáhlová 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 36 09.83 371.00
25 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 04 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 4 09.88 361.00
26 Jitka HadravováJitka Hadravová 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 7 09.90 357.00
27 Adéla Eva KoutskáAdéla Eva Koutská 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 15 09.96 344.00
28 Veronika VojtíškováVeronika Vojtíšková 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 35 10.02 332.00
29 Lucie ReisieglováLucie Reisieglová 05 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 26 10.11 314.00
30 Nikola DytrychováNikola Dytrychová 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 6 10.14 308.00
31 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 8 10.18 300.00
32 Andrea BrožováAndrea Brožová 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 2 10.19 299.00
33 Karolína StaráKarolína Stará 05 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 28 10.24 289.00
34 7 Miluše MalafováMiluše Malafová 04 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 20 10.28 281.00
35 Amálie UhrováAmálie Uhrová 05 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 33 10.33 272.00
36 Veronika PeckováVeronika Pecková 05 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 25 10.72 204.00
37 Dominika ČermákováDominika Čermáková 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 3 11.12 144.00
Celkem 37 závodníků

800 m - Žákyně

(st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 22 2:36.76 611.00
2 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 37 2:42.89 540.00
3 Karolína HolcováKarolína Holcová 05 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 10 2:58.36 381.00
4 Karolína HradeckáKarolína Hradecká 04 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 11 2:58.81 376.00
5 Adéla Eva KoutskáAdéla Eva Koutská 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 20 2:59.22 372.00
6 Vanda SamohelováVanda Samohelová 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 30 2:59.74 368.00
7 Ester ČenovskáEster Čenovská 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 6 3:04.51 324.00
8 Eva MachováEva Machová 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3:04.98 320.00
9 Eliška JeřábkováEliška Jeřábková 05 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 17 3:06.45 308.00
10 Zuzana HulinováZuzana Hulinová 05 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 12 3:07.10 302.00
11 Adéla DuškováAdéla Dušková 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 8 3:07.40 299.00
12 Michaela JechováMichaela Jechová 04 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 16 3:12.47 258.00
13 Adéla BuřilováAdéla Buřilová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5 3:13.09 253.00
14 Marcela JežkováMarcela Ježková 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 18 3:14.04 246.00
15 Petra PijákováPetra Pijáková 04 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 27 3:14.62 241.00
16 Zuzka BernáZuzka Berná 05 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 3 3:15.80 232.00
17 Simona MaxováSimona Maxová 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 24 3:16.60 226.00
18 Diana VaškováDiana Vašková 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 34 3:18.31 214.00
19 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 31 3:19.55 205.00
20 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 9 3:20.67 197.00
21 Barbora PechováBarbora Pechová 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 26 3:22.21 186.00
22 Veronika HylmarováVeronika Hylmarová 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 13 3:22.40 185.00
23 Andrea BrožováAndrea Brožová 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 4 3:22.48 185.00
24 Štěpánka KřížováŠtěpánka Křížová 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 21 3:23.27 179.00
25 9 Klára BalejováKlára Balejová 04 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 1 3:23.44 178.00
26 Košnářová IvanaKošnářová Ivana 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 15 3:23.65 177.00
27 Alexandra ChalupováAlexandra Chalupová 05 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 14 3:23.80 176.00
28 Barbora VurmováBarbora Vurmová 05 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 3:24.26 173.00
29 Kateřina ČernáKateřina Černá 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 7 3:26.12 161.00
30 Tereza PižlováTereza Pižlová 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 28 3:27.94 149.00
31 Karina JirsákováKarina Jirsáková 05 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 3:28.33 147.00
32 Adéla PokornáAdéla Pokorná 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 29 3:28.81 144.00
33 Zuzana KnoblochováZuzana Knoblochová 05 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 19 3:33.08 120.00
34 Amálie UhrováAmálie Uhrová 05 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 3:42.50 73.00
Alžběta MüllerováAlžběta Müllerová 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 25 DNF
Celkem 35 závodníků

1500 m - Žáci

(st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 24 4:46.77 638.00
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 29 4:46.93 637.00
3 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 7 5:06.74 522.00
4 Jan KlírJan Klír 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 16 5:07.47 517.00
5 Kryštof HanzalKryštof Hanzal 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 11 5:10.07 503.00
6 Vojtěch VáňaVojtěch Váňa 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 35 5:16.47 469.00
7 Jakub VlčekJakub Vlček 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 36 5:16.51 468.00
8 Daniel BodanskýDaniel Bodanský 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 3 5:16.57 468.00
9 Matouš KysilkaMatouš Kysilka 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 18 5:19.56 452.00
10 Adam HaluškaAdam Haluška 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 10 5:21.04 445.00
11 3 Marek PlchMarek Plch 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 25 5:23.85 430.00
12 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 05 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 21 5:24.82 425.00
13 Matěj ValášekMatěj Valášek 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 33 5:28.36 407.00
14 Kristián BalažovičKristián Balažovič 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 2 5:31.75 391.00
15 Adam KubelaAdam Kubela 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 17 5:32.65 386.00
16 Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 23 5:33.42 383.00
17 Vojtěch PergelVojtěch Pergel 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 5:33.83 381.00
18 Marian WilkesMarian Wilkes 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 37 5:34.26 379.00
19 Petr AujeskýPetr Aujeský 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 1 5:35.99 370.00
20 Tomáš GajdůšekTomáš Gajdůšek 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 8 5:39.20 355.00
21 Erik HorvátErik Horvát 05 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 13 5:40.27 350.00
22 Leoš NovákLeoš Novák 05 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 20 5:40.36 350.00
23 Matěj ČervinkaMatěj Červinka 05 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 4 5:41.50 344.00
24 Lukáš HorálekLukáš Horálek 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 12 5:42.87 338.00
25 Matěj KhailMatěj Khail 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 15 5:43.04 337.00
26 Adam OttaAdam Otta 05 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 22 5:49.01 311.00
27 Matěj RojtMatěj Rojt 05 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 27 5:49.72 308.00
28 Richard MalýRichard Malý 05 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 19 5:51.75 299.00
29 Marian TúroczyMarian Túroczy 04 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 31 5:58.65 270.00
30 Matěj VajshajtlMatěj Vajshajtl 05 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 32 5:59.56 266.00
31 Jakub ŠimašekJakub Šimašek 03 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 30 6:09.23 228.00
32 Adam DugmuchAdam Dugmuch 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 6 6:30.35 154.00
33 Mario HankMario Hank 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 6:37.24 133.00
Jakub ValtrJakub Valtr 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 34 DNF
Richard SvobodaRichard Svoboda 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady DNF
Celkem 35 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Scholz, Bürger, Svoboda, Soukal Scholz, Bürger, Svoboda, Soukal ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 18 30.15 584.00
2 Holakovský, Šantavý, Martinec, Vaněček Holakovský, Šantavý, Martinec, Vaněček ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 7 30.95 525.00
3 Severa, Bureš, Šich, Valtr Severa, Bureš, Šich, Valtr Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 17 31.36 496.00
4 Kalina, Švásta, Bílek, Fajmon Kalina, Švásta, Bílek, Fajmon ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 9 31.68 474.00
5 Káninský, Bodanský, Pácal, Pácal Káninský, Bodanský, Pácal, Pácal ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 10 31.72 471.00
6 Pangrác, Pavlíček, Pošík, Horský Pangrác, Pavlíček, Pošík, Horský ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 14 32.18 440.00
7 Hubal, Bunc, Kubánek, Buldra Hubal, Bunc, Kubánek, Buldra ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 8 32.19 440.00
8 Dubský, Martečík, Němec, Gajdůšek Dubský, Martečík, Němec, Gajdůšek ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 4 32.62 412.00
9 8 Serbus, Nýč, Plch, Kuchta Serbus, Nýč, Plch, Kuchta MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 16 32.89 394.00
10 Drahokoupil, Túroczy, Krejčí, Šimek Drahokoupil, Túroczy, Krejčí, Šimek ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 3 33.17 377.00
11 Svoboda, Hank, Švorc, Povolný Svoboda, Hank, Švorc, Povolný ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 19 33.44 360.00
12 Haluška, Čihák, Poláček, Blažek Haluška, Čihák, Poláček, Blažek Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 6 33.61 350.00
13 Mašek, Ženatý, Červinka, Vajshajtl Mašek, Ženatý, Červinka, Vajshajtl ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 12 33.79 340.00
14 Vlček, Frydrýn, Kubela Vlček, Frydrýn, Kubela ZŠ SemiceZŠ Semice 21 34.06 324.00
15 Valášek, Dvořáček, Albrecht, Ifka Valášek, Dvořáček, Albrecht, Ifka ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 20 34.51 298.00
16 Novotný, Zapletal, Fráňa, Rojt Novotný, Zapletal, Fráňa, Rojt Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 13 34.76 285.00
17 Dugmuch, Novotný, Buchar, Vacík Dugmuch, Novotný, Buchar, Vacík ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 1 35.01 271.00
18 Klír, Jakubal, Louda, Jakubal Klír, Jakubal, Louda, Jakubal Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 11 35.10 266.00
19 Dimitrov, Čaloud, Malý, Balažovič Dimitrov, Čaloud, Malý, Balažovič ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 2 35.21 261.00
20 Poborský, Košnar, Aujeský, Jelínek Poborský, Košnar, Aujeský, Jelínek ZŠ SemiceZŠ Semice 15 36.26 208.00
21 Berdar, Kníže, Skála, Horálek Berdar, Kníže, Skála, Horálek ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 5 36.55 195.00
Celkem 21 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondrová, Ledroit, Bártová, Heryánová Ondrová, Ledroit, Bártová, Heryánová ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 10 34.02 595.00
2 Vitoušová, Třešňáková, Dvořáková, Znamínková Vitoušová, Třešňáková, Dvořáková, Znamínková ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 19 36.26 455.00
3 Novotná, Červinková, Pijáková, Dvořáková Novotná, Červinková, Pijáková, Dvořáková ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 9 36.42 445.00
4 Hylmarová, Müllerová, Čermáková, Fiedlerová Hylmarová, Müllerová, Čermáková, Fiedlerová ZŠ SemiceZŠ Semice 5 36.45 443.00
5 Šibravová, Vyleťalová, Dvořáková, Burýšková Šibravová, Vyleťalová, Dvořáková, Burýšková ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 14 36.59 435.00
6 Tvrzová, Svobodová, Koutská, Buřilová Tvrzová, Svobodová, Koutská, Buřilová Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 17 37.12 405.00
7 Joklová, Kubíčková, Holcová, Pobudová Joklová, Kubíčková, Holcová, Pobudová ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 6 37.20 401.00
8 Hrstková, Valentová, Seifrtová, Štoková Hrstková, Valentová, Seifrtová, Štoková Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3 37.22 400.00
9 9 Toporkova, Ranftlová, Malafová, Palšovičová Toporkova, Ranftlová, Malafová, Palšovičová MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 16 37.82 367.00
10 Tobiášová, Pecháčková, Sandholzová, Pokorná Tobiášová, Pecháčková, Sandholzová, Pokorná ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 15 37.88 364.00
11 Koláčná, Jirsáková, Vurmová, Klečková Koláčná, Jirsáková, Vurmová, Klečková ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 8 38.20 347.00
12 Zahrádková, Lajnerová, Horňáková, Ježková Zahrádková, Lajnerová, Horňáková, Ježková ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 21 38.27 343.00
13 Stará, Reisieglová, Kopecká, Šilhánová Stará, Reisieglová, Kopecká, Šilhánová Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 13 38.53 330.00
14 Hadravová, Filonenko, Bergmannová, Dušková Hadravová, Filonenko, Bergmannová, Dušková ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 1 38.75 319.00
15 Veselá, Farníková, Machová, Borecká Veselá, Farníková, Machová, Borecká ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 18 38.80 316.00
16 Vosáhlová, Maxová, Vojtíšková, Jelínková Vosáhlová, Maxová, Vojtíšková, Jelínková ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 20 39.58 278.00
17 Pižlová, Černá, Jordánová, Havlíčková Pižlová, Černá, Jordánová, Havlíčková ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 11 39.74 271.00
18 Holubová, Jechová, Hofmanová, Hradecká Holubová, Jechová, Hofmanová, Hradecká ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 2 40.29 245.00
19 Karebello, Karebello, Mocová, Ivana Karebello, Karebello, Mocová, Ivana ZŠ SemiceZŠ Semice 7 41.10 210.00
20 Hulinová, Nechvílová, Urbanová, Tokárová Hulinová, Nechvílová, Urbanová, Tokárová Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 4 41.69 186.00
21 Samohelová, Pechová, Křížová, Bohuslavová Samohelová, Pechová, Křížová, Bohuslavová Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 12 42.01 174.00
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.80 Body
1= Theodor FajmonTheodor Fajmon
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
04 8 1.65 504.00
1= Martin ŠmrhaMartin Šmrha
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
04 29 1.65 504.00
1= Daniel ŠichDaniel Šich
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 26 1.65 504.00
1= Jan VacíkJan Vacík
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
03 32 1.65 504.00
5 Jan BürgerJan Bürger
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 4 1.60 464.00
6= Dominik HorskýDominik Horský
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
03 35 1.50 389.00
6= Marek KrejčíMarek Krejčí
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
05 15 1.50 389.00
6= Petr DrahokoupilPetr Drahokoupil
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
04 1.50 389.00
9= Matěj DubskýMatěj Dubský
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
03 7 1.45 352.00
9= Josef BonkaJosef Bonka
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
04 3 1.45 352.00
9= Kryštof PrášilKryštof Prášil
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
04 19 1.45 352.00
9= Ondřej JakubalOndřej Jakubal
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 13 1.45 352.00
9= David FričDavid Frič
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
04 10 1.45 352.00
9= Vladimír ŠvástaVladimír Švásta
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
03 30 1.45 352.00
9= Petr ŠvorcPetr Švorc
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
03 31 1.45 352.00
9= Matěj ŠimekMatěj Šimek
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
03 28 1.45 352.00
9= Filip MartinecFilip Martinec
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
05 34 1.45 352.00
9= Jakub ProvazníkJakub Provazník
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
04 20 1.45 352.00
19= Lukáš IfkaLukáš Ifka
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
04 11 1.40 317.00
19= 8 Jan SerbusJan Serbus
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
03 21 1.40 317.00
19= Michal SvobodaMichal Svoboda
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 25 1.40 317.00
19= Jakub ČaloudJakub Čaloud
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
04 5 1.40 317.00
19= Jan JakubalJan Jakubal
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
05 12 1.40 317.00
19= Vojtěch PergelVojtěch Pergel
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 1.40 317.00
25= Filip JelínekFilip Jelínek
ZŠ SemiceZŠ Semice
04 14 1.30 250.00
25= Petr AujeskýPetr Aujeský
ZŠ SemiceZŠ Semice
04 2 1.30 250.00
25= 5 Daniel FaltusDaniel Faltus
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
04 9 1.30 250.00
25= Jan AlbrechtJan Albrecht
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
04 1 1.30 250.00
25= Richard MalýRichard Malý
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
05 17 1.30 250.00
25= Patrik SkálaPatrik Skála
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
04 22 1.30 250.00
25= Matěj ZapletalMatěj Zapletal
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
05 33 1.30 250.00
25= Lukáš NovotnýLukáš Novotný
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
05 18 1.30 250.00
25= Patrik PangrácPatrik Pangrác
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
03 1.30 250.00
34= Laurentiu SolomLaurentiu Solom
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
04 23 1.20 188.00
34= Adam KubelaAdam Kubela
ZŠ SemiceZŠ Semice
04 16 1.20 188.00
34= Ondřej StránskýOndřej Stránský
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
04 24 1.20 188.00
37 Jakub ŠimašekJakub Šimašek
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
03 27 0.00 0.00
Celkem 37 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.001.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.70 Body
1= Denisa MocováDenisa Mocová
ZŠ SemiceZŠ Semice
04 18 1.40 512.00
1= Viktorie OndrováViktorie Ondrová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
05 20 1.40 512.00
1= Tereza KlečkováTereza Klečková
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
04 11 1.40 512.00
4= Anna Eliška TvrzováAnna Eliška Tvrzová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 34 1.35 460.00
4= 9 Anna ToporkovaAnna Toporkova
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
05 33 1.35 460.00
4= Košnářová IvanaKošnářová Ivana
ZŠ SemiceZŠ Semice
03 9 1.35 460.00
7= Katarína PetényiováKatarína Petényiová
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
04 23 1.25 359.00
7= Diana PobudováDiana Pobudová
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
04 24 1.25 359.00
7= Hana BergmannováHana Bergmannová
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
05 1 1.25 359.00
7= Adéla PecháčkováAdéla Pecháčková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
04 22 1.25 359.00
11 Petra PijákováPetra Pijáková
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
04 37 1.20 312.00
12= Leona FarníkováLeona Farníková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
04 4 1.20 312.00
12= 9 Karolína RanftlováKarolína Ranftlová
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
05 26 1.20 312.00
12= Karolína StaráKarolína Stará
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
05 28 1.20 312.00
12= Karolína ŠilhánováKarolína Šilhánová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 30 1.20 312.00
12= Natálie LašútováNatálie Lašútová
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
04 13 1.20 312.00
12= Aneta MetelcováAneta Metelcová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
05 17 1.20 312.00
12= Veronika JordánováVeronika Jordánová
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
04 10 1.20 312.00
12= Barbara LedroitBarbara Ledroit
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
05 14 1.20 312.00
12= Tereza VeseláTereza Veselá
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
05 36 1.20 312.00
12= Veronika HylmarováVeronika Hylmarová
ZŠ SemiceZŠ Semice
04 8 1.20 312.00
12= Adéla DvořákováAdéla Dvořáková
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
03 3 1.20 312.00
12= Veronika NechvílováVeronika Nechvílová
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
04 19 1.20 312.00
12= Zuzana KnoblochováZuzana Knoblochová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
05 1.20 312.00
25= Karolína KřížováKarolína Křížová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 12 1.10 222.00
25= Monika MedřickáMonika Medřická
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
04 16 1.10 222.00
25= Eliška HolubováEliška Holubová
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
03 7 1.10 222.00
25= Tereza VaníčkováTereza Vaníčková
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
05 35 1.10 222.00
25= Tereza ŠichováTereza Šichová
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
04 29 1.10 222.00
25= Štěpánka BurýškováŠtěpánka Burýšková
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
05 2 1.10 222.00
25= Alžběta SeifrtováAlžběta Seifrtová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
04 27 1.10 222.00
25= Renáta PavláskováRenáta Pavlásková
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
04 21 1.10 222.00
25= Viktorie LajnerováViktorie Lajnerová
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
04 1.10 222.00
25= Adéla ČervinkováAdéla Červinková
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
04 1.10 222.00
35= Simona TokárováSimona Tokárová
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
05 32 0.00 0.00
35= Julie PořízkováJulie Pořízková
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
04 25 0.00 0.00
Celkem 36 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
04 5.82 0.0 548.00
2 Šimon PácalŠimon Pácal
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 25 5.60 0.0 502.00
3 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 26 5.29 0.0 439.00
4 Dominik HorskýDominik Horský
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
03 38 5.24 0.0 429.00
5 Patrik BlažekPatrik Blažek
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
03 2 5.15 0.0 411.00
6 Matěj SeveraMatěj Severa
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 29 4.90 0.0 363.00
7 Tobiáš ScholzTobiáš Scholz
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 30 4.88 0.0 360.00
8 Theodor FajmonTheodor Fajmon
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
04 8 4.87 0.0 358.00
9 Vojtěch HolakovskýVojtěch Holakovský
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
03 39 4.86 0.0 356.00
10 Matěj PovolnýMatěj Povolný
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
04 28 4.85 0.0 354.00
11 1 Josef KuchtaJosef Kuchta
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
03 20 4.77 0.0 339.00
12 Petr DrahokoupilPetr Drahokoupil
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
04 7 4.73 0.0 332.00
13 Jan JakubalJan Jakubal
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
05 12 4.68 0.0 323.00
14 Ondřej JakubalOndřej Jakubal
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 13 4.62 0.0 312.00
15 Tomáš KnížeTomáš Kníže
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
04 17 4.55 0.0 299.00
16= Jakub ČaloudJakub Čaloud
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
04 5 4.52 0.0 294.00
16= Lukáš IfkaLukáš Ifka
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
04 11 4.52 0.0 294.00
18 Jan VacíkJan Vacík
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
03 32 4.48 0.0 287.00
19 Marek KrejčíMarek Krejčí
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
05 19 4.43 0.0 278.00
20 Jakub ValtrJakub Valtr
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 35 4.42 0.0 276.00
21 David MartečíkDavid Martečík
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
04 21 4.38 0.0 269.00
22 Petr ŠvorcPetr Švorc
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
03 31 4.37 0.0 267.00
23 2 Tomáš NýčTomáš Nýč
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
03 23 4.35 0.0 264.00
24 Filip VavroušekFilip Vavroušek
ZŠ SemiceZŠ Semice
04 36 4.33 0.0 261.00
25 Matěj ValášekMatěj Valášek
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
04 34 4.32 0.0 259.00
26 Lukáš KlvaňLukáš Klvaň
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
05 16 4.28 0.0 252.00
27 Matyáš BílekMatyáš Bílek
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
05 1 4.26 0.0 249.00
28 Martin DimitrovMartin Dimitrov
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
04 6 4.22 0.0 242.00
29 Adam KošnarAdam Košnar
ZŠ SemiceZŠ Semice
03 18 4.21 0.0 240.00
30 Ondřej BuncOndřej Bunc
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
04 4 4.20 0.0 239.00
31 Adam OttaAdam Otta
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
05 24 4.16 0.0 232.00
32 Tom KalinaTom Kalina
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
03 15 4.14 0.0 229.00
33 Josef MartinekJosef Martinek
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
04 22 4.06 0.0 215.00
34 Filip JelínekFilip Jelínek
ZŠ SemiceZŠ Semice
04 14 4.01 0.0 207.00
35 David HanušDavid Hanuš
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
03 10 3.95 0.0 198.00
36 Lukáš FráňaLukáš Fráňa
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
03 9 3.90 0.0 190.00
37 Adam BucharAdam Buchar
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
05 3 3.87 0.0 185.00
38 Matěj VajshajtlMatěj Vajshajtl
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
05 33 3.80 0.0 174.00
Celkem 38 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
05 3 4.71 0.0 482.00
2 Lia HeryánováLia Heryánová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 6 4.62 0.0 459.00
3 Sofie TobiášováSofie Tobiášová
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
03 29 4.40 0.0 403.00
4= Viktorie SvobodováViktorie Svobodová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
04 26 4.23 0.0 362.00
4= Laura KarebelloLaura Karebello
ZŠ SemiceZŠ Semice
05 14 4.23 0.0 362.00
6 Sofie KarebelloSofie Karebello
ZŠ SemiceZŠ Semice
05 15 4.14 0.0 340.00
7 Anna Eliška TvrzováAnna Eliška Tvrzová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 30 4.04 0.0 317.00
8 Adéla PokornáAdéla Pokorná
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
04 21 4.03 0.0 315.00
9 Annemarie BalcarováAnnemarie Balcarová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
05 1 4.00 0.0 308.00
10 Vanda SamohelováVanda Samohelová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 23 3.99 0.0 306.00
11 Kateřina KopeckáKateřina Kopecká
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 17 3.89 0.0 283.00
12 Veronika JordánováVeronika Jordánová
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
04 13 3.87 0.0 279.00
13 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
05 33 3.83 0.0 270.00
14 Daniela HrstkováDaniela Hrstková
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
04 9 3.81 0.0 265.00
15= Adéla ČervinkováAdéla Červinková
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
04 36 3.78 0.0 259.00
15= Anna VitoušováAnna Vitoušová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
04 32 3.78 0.0 259.00
17 6 Nicole PalšovičováNicole Palšovičová
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
03 19 3.72 0.0 246.00
18 Hana BergmannováHana Bergmannová
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
05 2 3.71 0.0 244.00
19 Karolína HolcováKarolína Holcová
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
05 8 3.63 0.0 227.00
20 Natália JoklováNatália Joklová
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
04 12 3.60 0.0 220.00
21 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
03 3.59 0.0 218.00
22 Nikola ZahrádkováNikola Zahrádková
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
03 34 3.54 0.0 208.00
23 Marcela JežkováMarcela Ježková
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
04 11 3.51 0.0 202.00
24 Karolína ŠilhánováKarolína Šilhánová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 27 3.48 0.0 196.00
25 9 Karolína RanftlováKarolína Ranftlová
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
05 22 3.38 0.0 176.00
26 Barbora ŠímováBarbora Šímová
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
05 28 3.37 0.0 174.00
27= Adéla SandholzováAdéla Sandholzová
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
04 24 3.33 0.0 167.00
27= Natálie SuchánkováNatálie Suchánková
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
04 25 3.33 0.0 167.00
29 Nikola DytrychováNikola Dytrychová
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
04 4 3.32 0.0 165.00
30 Ema KoláčnáEma Koláčná
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
05 3.23 0.0 148.00
31 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
04 10 3.22 0.0 146.00
32 Veronika HofmanováVeronika Hofmanová
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
04 7 3.17 0.0 137.00
33 Veronika PeckováVeronika Pecková
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
05 20 3.14 0.0 131.00
34 Natálie LašútováNatálie Lašútová
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
04 18 3.05 0.0 116.00
35 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
ZŠ SemiceZŠ Semice
05 2.96 0.0 100.00
36 Lucie HamáčkováLucie Hamáčková
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
04 5 2.68 0.0 57.00
Celkem 36 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alžběta SeifrtováAlžběta Seifrtová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
04 26 09.90 0.0 523.00
2 Tereza KlečkováTereza Klečková
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
04 14 08.50 0.0 432.00
3 Lia HeryánováLia Heryánová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 9 08.25 0.0 416.00
4 Ema BucháčkováEma Bucháčková
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
04 3 07.99 0.0 399.00
5 Petra NedbaláPetra Nedbalá
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
05 21 07.96 0.0 397.00
6 Kateřina JeníkováKateřina Jeníková
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
04 13 07.88 0.0 392.00
7 Adéla PecháčkováAdéla Pecháčková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
04 38 07.82 0.0 388.00
8 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
ZŠ SemiceZŠ Semice
05 5 07.78 0.0 385.00
9 Hana NádvorníkováHana Nádvorníková
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
03 20 07.73 0.0 382.00
10 9 Anna ToporkovaAnna Toporkova
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
05 29 07.67 0.0 378.00
11 Adéla DarekevováAdéla Darekevová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 4 07.58 0.0 372.00
12 Michaela ŠebkováMichaela Šebková
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
04 27 07.56 0.0 371.00
13 Zuzana ValentováZuzana Valentová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
05 31 07.47 0.0 365.00
14 Jitka HadravováJitka Hadravová
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
04 7 07.42 0.0 362.00
15 Denisa MocováDenisa Mocová
ZŠ SemiceZŠ Semice
04 18 07.36 0.0 358.00
16 Marie CharvátováMarie Charvátová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
04 12 07.35 0.0 357.00
17 Kateřina BoreckáKateřina Borecká
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
04 37 07.34 0.0 357.00
18 Magdalena ŠtokováMagdalena Štoková
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 28 07.29 0.0 354.00
19 Lucie HamáčkováLucie Hamáčková
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
04 8 06.98 0.0 334.00
20 Mariia FilonenkoMariia Filonenko
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
04 6 06.91 0.0 329.00
21 Katarína PetényiováKatarína Petényiová
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
04 24 06.88 0.0 327.00
22 5 Simona BeranováSimona Beranová
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
05 1 06.63 0.0 311.00
23 Barbora NovotnáBarbora Novotná
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
04 22 06.61 0.0 310.00
24 Leona FarníkováLeona Farníková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
04 36 06.55 0.0 306.00
25 Barbora BohuslavováBarbora Bohuslavová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 2 06.52 0.0 304.00
26 Eliška NovotnáEliška Novotná
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 23 06.50 0.0 303.00
27 Eliška HolubováEliška Holubová
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
03 11 06.35 0.0 294.00
28 Anna RonďošováAnna Ronďošová
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
03 25 06.34 0.0 293.00
29 Tereza VaníčkováTereza Vaníčková
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
05 32 06.29 0.0 290.00
30 Veronika HofmanováVeronika Hofmanová
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
04 10 06.26 0.0 288.00
31 Štěpánka KřížováŠtěpánka Křížová
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
04 16 06.25 0.0 287.00
32 Markéta KulichováMarkéta Kulichová
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
04 17 05.75 0.0 255.00
33 Karolína KřížováKarolína Křížová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 15 05.73 0.0 254.00
34 Diana VaškováDiana Vašková
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
04 33 05.71 0.0 253.00
35 Alžběta MüllerováAlžběta Müllerová
ZŠ SemiceZŠ Semice
04 19 05.44 0.0 236.00
36 Patricie ŠídlováPatricie Šídlová
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
04 04.78 0.0 194.00
Celkem 36 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 15.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BürgerJan Bürger
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 3 11.70 0.0 588.00
2 Michal SvobodaMichal Svoboda
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 24 11.15 0.0 555.00
3 Daniel ŠichDaniel Šich
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 26 10.90 0.0 540.00
4 Adam KošnarAdam Košnar
ZŠ SemiceZŠ Semice
03 11 10.68 0.0 527.00
5 Matyáš PoborskýMatyáš Poborský
ZŠ SemiceZŠ Semice
04 18 09.93 0.0 481.00
6 Jakub PošíkJakub Pošík
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
04 20 09.91 0.0 480.00
7 Matěj TechlovskýMatěj Techlovský
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
05 29 09.90 0.0 480.00
8 Martin DimitrovMartin Dimitrov
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
04 4 09.69 0.0 467.00
9 Patrik PangrácPatrik Pangrác
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
03 17 09.54 0.0 458.00
10 Martin KřovinaMartin Křovina
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
04 12 09.25 0.0 441.00
11 Martin ŠmrhaMartin Šmrha
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
04 28 09.18 0.0 437.00
12 Jan AuerJan Auer
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
03 1 09.17 0.0 436.00
13 8 Jan SerbusJan Serbus
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
03 22 09.16 0.0 435.00
14 Tomáš MašekTomáš Mašek
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
04 15 09.15 0.0 435.00
15 Matěj ŠimekMatěj Šimek
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
03 27 08.99 0.0 425.00
16 Šimon JínaŠimon Jína
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
04 9 08.91 0.0 420.00
17 Martin HubalMartin Hubal
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
03 7 08.86 0.0 417.00
18 Vojtěch PoláčekVojtěch Poláček
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 19 08.77 0.0 412.00
19 Vladimír BerdarVladimír Berdar
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
04 2 08.70 0.0 408.00
20 Lukáš FrydrýnLukáš Frydrýn
ZŠ SemiceZŠ Semice
04 5 08.65 0.0 405.00
21 Marian TúroczyMarian Túroczy
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
04 31 08.55 0.0 399.00
22 Tomáš BurešTomáš Bureš
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 08.50 0.0 396.00
23 Petr VelebilPetr Velebil
ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem
03 32 08.10 0.0 372.00
24 Radek ČihákRadek Čihák
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 08.08 0.0 371.00
25 Kamil ŚwierczewskiKamil Świerczewski
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
03 25 08.01 0.0 367.00
26 David MartečíkDavid Martečík
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
03 14 07.98 0.0 365.00
27 Ondřej StránskýOndřej Stránský
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
04 23 07.56 0.0 340.00
28 Matěj ŘezáčMatěj Řezáč
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
04 21 07.38 0.0 330.00
29 Petr HavlinaPetr Havlina
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
04 6 06.29 0.0 266.00
Celkem 29 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj SeveraMatěj Severa 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1493
2 Matěj DubskýMatěj Dubský 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 1309
3 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1185
4 Jan SerbusJan Serbus 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 1146
5 Vojtěch HolakovskýVojtěch Holakovský 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1144
6 Jakub VlčekJakub Vlček 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 1144
7 Petr DrahokoupilPetr Drahokoupil 04 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 1098
8 Tobiáš ScholzTobiáš Scholz 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1073
9 Jan BürgerJan Bürger 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1052
10 Daniel ŠichDaniel Šich 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1044
11 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0974
12 Martin HubalMartin Hubal 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0960
13 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 05 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0960
14 Martin ŠmrhaMartin Šmrha 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0941
15 Patrik BlažekPatrik Blažek 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0914
16 Radek ČihákRadek Čihák 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0885
17 Matyáš PoborskýMatyáš Poborský 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0872
18 Theodor FajmonTheodor Fajmon 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0862
19 Josef KuchtaJosef Kuchta 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0842
20 Vladimír BerdarVladimír Berdar 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0831
21 Dominik HorskýDominik Horský 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0818
22 Adam HaluškaAdam Haluška 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0795
23 Jan VacíkJan Vacík 03 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0791
24 Tomáš MašekTomáš Mašek 04 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0785
25 Tomáš KnížeTomáš Kníže 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0783
26 Adam KošnarAdam Košnar 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 0767
27 Matyáš BílekMatyáš Bílek 05 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0741
28 Martin DimitrovMartin Dimitrov 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0728
29 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0694
30 Tomáš NýčTomáš Nýč 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0685
31 Marek KrejčíMarek Krejčí 05 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0667
32 Jan JakubalJan Jakubal 05 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0640
33 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0638
34 Petr ŠvorcPetr Švorc 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0619
35= Jakub ČaloudJakub Čaloud 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0611
35= Lukáš IfkaLukáš Ifka 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0611
37 Adam DugmuchAdam Dugmuch 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0560
38 Michal SvobodaMichal Svoboda 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0555
39 Adam OttaAdam Otta 05 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0543
40 Filip VaněčekFilip Vaněček 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0542
41 Jan KlírJan Klír 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0517
42 Kryštof HanzalKryštof Hanzal 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0503
43 Šimon PácalŠimon Pácal 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0502
44= Jakub PošíkJakub Pošík 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0480
44= Matěj TechlovskýMatěj Techlovský 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0480
46 Vladimír ŠvástaVladimír Švásta 03 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0476
47 Tom KalinaTom Kalina 03 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0474
48 Vojtěch VáňaVojtěch Váňa 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0469
49 Daniel BodanskýDaniel Bodanský 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0468
50 Jakub BuldraJakub Buldra 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0465
51 Matouš KysilkaMatouš Kysilka 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0452
52 Martin KřovinaMartin Křovina 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0441
53 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0439
54 Jan AuerJan Auer 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0436
55 Marek PlchMarek Plch 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0430
56 Matěj ŠimekMatěj Šimek 03 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0425
57 Šimon JínaŠimon Jína 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0420
58 Vojtěch PoláčekVojtěch Poláček 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0412
59 Matěj ValášekMatěj Valášek 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0407
60 Tomáš BurešTomáš Bureš 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0396
61= Vojtěch KrejčíkVojtěch Krejčík 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0393
61= Martin NovotnýMartin Novotný 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0393
63 Kristián BalažovičKristián Balažovič 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0391
64 Adam KubelaAdam Kubela 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0386
65 Marian WilkesMarian Wilkes 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0379
66 Petr VelebilPetr Velebil 03 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0372
67 David MartečíkDavid Martečík 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0365
68 Matěj PovolnýMatěj Povolný 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0354
69 Jan ŽenatýJan Ženatý 04 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0352
70= Filip MartinecFilip Martinec 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0352
70= Jakub ProvazníkJakub Provazník 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0352
70= Ondřej JakubalOndřej Jakubal 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0352
70= Josef BonkaJosef Bonka 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0352
70= Kryštof PrášilKryštof Prášil 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0352
75= Leoš NovákLeoš Novák 05 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0350
75= Erik HorvátErik Horvát 05 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0350
77 Lukáš FráňaLukáš Fráňa 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0347
78 Matěj ČervinkaMatěj Červinka 05 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0344
79 Ondřej StránskýOndřej Stránský 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0340
80 Lukáš HorálekLukáš Horálek 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0338
81 Matěj KhailMatěj Khail 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0337
82 Matěj ŘezáčMatěj Řezáč 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0330
83 Matěj RojtMatěj Rojt 05 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0324
84 Jakub ValtrJakub Valtr 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0276
85 Marian TúroczyMarian Túroczy 04 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0270
86 David MartečíkDavid Martečík 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0269
87 Filip VavroušekFilip Vavroušek 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0261
88= Matěj ZapletalMatěj Zapletal 05 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0250
88= Petr AujeskýPetr Aujeský 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0250
88= Richard MalýRichard Malý 05 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0250
88= Filip JelínekFilip Jelínek 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0250
88= Daniel FaltusDaniel Faltus 04 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0250
93 Jakub ŠimašekJakub Šimašek 03 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0228
94 Josef MartinekJosef Martinek 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0215
95 David HanušDavid Hanuš 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0198
96 Mario HankMario Hank 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0133
97= Lukáš IfkaLukáš Ifka 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
97= Adam HaluškaAdam Haluška 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
97= Vojtěch PergelVojtěch Pergel 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
97= Richard SvobodaRichard Svoboda 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
101= Patrik SkálaPatrik Skála 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0000
101= Petr KubánekPetr Kubánek 05 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
101= Lukáš NěmecLukáš Němec 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
101= Jaroslav KáninskýJaroslav Káninský 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
101= Matěj VajshajtlMatěj Vajshajtl 05 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0000
101= Filip HoužvičkaFilip Houžvička 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
101= Tomáš GajdůšekTomáš Gajdůšek 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
101= Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
101= Vojtěch GrzesíkVojtěch Grzesík 05 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
101= Lukáš KlvaňLukáš Klvaň 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
101= Ondřej BuncOndřej Bunc 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
101= Adam BucharAdam Buchar 05 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0000
101= Patrik PangrácPatrik Pangrác 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
101= Petr ToušPetr Touš 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
101= Lukáš FrydrýnLukáš Frydrýn 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
101= Ondřej JelínekOndřej Jelínek 04 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0000
101= Jan LoudaJan Louda 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
101= Pavel KašparPavel Kašpar 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
101= Kamil ŚwierczewskiKamil Świerczewski 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0000
101= Petr HavlinaPetr Havlina 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0000
101= Jan AlbrechtJan Albrecht 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
101= Hynek SvobodaHynek Svoboda 05 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
101= Marek PlchMarek Plch 04 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0000
101= Laurentiu SolomLaurentiu Solom 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
101= David FričDavid Frič 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
Celkem 125 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Viktorie OndrováViktorie Ondrová 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1739
2 Sofie TobiášováSofie Tobiášová 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1343
3 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 1290
4 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 1235
5 Anna ToporkovaAnna Toporkova 05 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 1205
6 Anna Eliška TvrzováAnna Eliška Tvrzová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1182
7 Barbora NovotnáBarbora Novotná 04 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 1168
8 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 05 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 1108
9 Nikola ZahrádkováNikola Zahrádková 03 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 1000
10 Tereza KlečkováTereza Klečková 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0944
11 Sofie KarebelloSofie Karebello 05 ZŠ SemiceZŠ Semice 0909
12 Viktorie SvobodováViktorie Svobodová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0883
13 Lia HeryánováLia Heryánová 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0875
14 Denisa MocováDenisa Mocová 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0870
15 Laura KarebelloLaura Karebello 05 ZŠ SemiceZŠ Semice 0844
16 Barbara LedroitBarbara Ledroit 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0843
17 Natália JoklováNatália Joklová 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0832
18 Eva MachováEva Machová 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0753
19 Adéla PecháčkováAdéla Pecháčková 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0747
20 Nicole PalšovičováNicole Palšovičová 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0718
21 Veronika NechvílováVeronika Nechvílová 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0714
22 Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0687
23 Katarína PetényiováKatarína Petényiová 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0686
24 Kateřina KopeckáKateřina Kopecká 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0674
25 Vanda SamohelováVanda Samohelová 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0674
26 Denisa VosáhlováDenisa Vosáhlová 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0649
27 Karolína StaráKarolína Stará 05 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0642
28 Viktorie LajnerováViktorie Lajnerová 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0637
29 Košnářová IvanaKošnářová Ivana 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 0637
30 Veronika HylmarováVeronika Hylmarová 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0628
31 Karolína HolcováKarolína Holcová 05 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0608
32 Hana BergmannováHana Bergmannová 05 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0603
33 Veronika JordánováVeronika Jordánová 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0591
34 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0540
35 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0530
36 Alžběta SeifrtováAlžběta Seifrtová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0523
37 Eliška HolubováEliška Holubová 03 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0516
38 Tereza VaníčkováTereza Vaníčková 05 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0512
39 Daniela HrstkováDaniela Hrstková 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0501
40= Zuzana HulinováZuzana Hulinová 05 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0488
40= Karolína RanftlováKarolína Ranftlová 05 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0488
42 Nikola DytrychováNikola Dytrychová 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0473
43 Diana VaškováDiana Vašková 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0467
44 Štěpánka KřížováŠtěpánka Křížová 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0466
45 Marcela JežkováMarcela Ježková 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0448
46 Natálie LašútováNatálie Lašútová 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0428
47 Ema BucháčkováEma Bucháčková 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0399
48 Petra NedbaláPetra Nedbalá 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0397
49 Kateřina JeníkováKateřina Jeníková 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0392
50 Lucie HamáčkováLucie Hamáčková 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0391
51 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 05 ZŠ SemiceZŠ Semice 0385
52 Hana NádvorníkováHana Nádvorníková 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0382
53 Karolína HradeckáKarolína Hradecká 04 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0376
54 Adéla Eva KoutskáAdéla Eva Koutská 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0372
55 Michaela ŠebkováMichaela Šebková 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0371
56 Zuzana ValentováZuzana Valentová 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0365
57 Jitka HadravováJitka Hadravová 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0362
58 Diana PobudováDiana Pobudová 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0359
59 Kateřina BoreckáKateřina Borecká 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0357
60 Amálie UhrováAmálie Uhrová 05 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0345
61 Veronika VojtíškováVeronika Vojtíšková 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0332
62 Ester ČenovskáEster Čenovská 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0324
63 Adéla PokornáAdéla Pokorná 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0315
64 Lucie ReisieglováLucie Reisieglová 05 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0314
65= Petra PijákováPetra Pijáková 04 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0312
65= Karolína ŠilhánováKarolína Šilhánová 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0312
65= Leona FarníkováLeona Farníková 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0312
65= Aneta MetelcováAneta Metelcová 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0312
69 Simona BeranováSimona Beranová 05 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0311
70= Eliška JeřábkováEliška Jeřábková 05 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0308
70= Annemarie BalcarováAnnemarie Balcarová 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0308
72 Barbora BohuslavováBarbora Bohuslavová 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0304
73 Eliška NovotnáEliška Novotná 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0303
74 Andrea BrožováAndrea Brožová 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0299
75 Miluše MalafováMiluše Malafová 04 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0281
76 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 04 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0259
77 Michaela JechováMichaela Jechová 04 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0258
78 Markéta KulichováMarkéta Kulichová 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0255
79 Adéla BuřilováAdéla Buřilová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0253
80 Zuzka BernáZuzka Berná 05 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0232
81 Simona MaxováSimona Maxová 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0226
82 Monika MedřickáMonika Medřická 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0222
83 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0205
84 Klára BalejováKlára Balejová 04 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0178
85 Barbora VurmováBarbora Vurmová 05 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0173
86 Natálie SuchánkováNatálie Suchánková 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0167
87 Kateřina ČernáKateřina Černá 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0161
88 Karina JirsákováKarina Jirsáková 05 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0147
89 Veronika PeckováVeronika Pecková 05 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0131
90 Patricie ŠídlováPatricie Šídlová 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0000
91 Šárka TřešňákováŠárka Třešňáková 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
92= Tereza BártováTereza Bártová 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
92= Markéta HorňákováMarkéta Horňáková 05 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
92= Dominika ČermákováDominika Čermáková 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
92= Karolína TokárováKarolína Tokárová 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0000
92= Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
92= Adéla SandholzováAdéla Sandholzová 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
92= Alexandra ChalupováAlexandra Chalupová 05 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
92= Tereza PižlováTereza Pižlová 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
92= Alžběta MüllerováAlžběta Müllerová 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
92= Barbora PechováBarbora Pechová 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
92= Adéla DuškováAdéla Dušková 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0000
92= Zuzana KnoblochováZuzana Knoblochová 05 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
92= Veronika ŠpeldováVeronika Špeldová 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
92= Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
92= Denisa UrbanováDenisa Urbanová 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0000
92= Tereza VeseláTereza Veselá 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
92= Adéla BělskáAdéla Bělská 05 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
92= Michaela VávrováMichaela Vávrová 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0000
92= Ema KoláčnáEma Koláčná 05 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
92= Magdalena ŠtokováMagdalena Štoková 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
92= Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
92= Mariia FilonenkoMariia Filonenko 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0000
92= Štěpánka BurýškováŠtěpánka Burýšková 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
92= Veronika HofmanováVeronika Hofmanová 04 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0000
92= Karolína KřížováKarolína Křížová 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
92= Barbora ŠímováBarbora Šímová 05 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
92= Simona TokárováSimona Tokárová 05 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0000
92= Anežka MaršalováAnežka Maršalová 04 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0000
92= Renáta PavláskováRenáta Pavlásková 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
92= Tereza ŠichováTereza Šichová 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0000
92= Michaela FialováMichaela Fialová 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
92= Julie PořízkováJulie Pořízková 04 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
92= Adéla DarekevováAdéla Darekevová 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
92= Marie CharvátováMarie Charvátová 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
92= Anna RonďošováAnna Ronďošová 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
92= Anna VotavováAnna Votavová 03 ZŠ B. Hrozného Lysá nad LabemZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem 0000
92= Karolína ToporkovaKarolína Toporkova 05 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0000
Celkem 128 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1493
2 ZŠ Městec Králové{8} 1309
3 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 1185
4 MZŠ Dymokury{8} 1146
5 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 1144
5 ZŠ Semice{8} 1144
7 ZŠ Letců R.A.F.{8} 1098
8 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 1073
9 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 1052
10 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1044
11 ZŠ Městec Králové{8} 974
12 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 960
12 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 960
14 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 941
15 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 914
16 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 885
17 ZŠ Semice{8} 872
18 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 862
19 MZŠ Dymokury{8} 842
20 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 831
21 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 818
22 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 795
23 ZŠ a MŠ Křinec{8} 791
24 ZŠ Letců R.A.F.{8} 785
25 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 783
26 ZŠ Semice{8} 767
27 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 741
28 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 728
29 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 694
30 MZŠ Dymokury{8} 685
31 ZŠ Letců R.A.F.{8} 667
32 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 640
33 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 638
34 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 619
35 ZŠ Městec Králové{8} 611
35 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 611
37 ZŠ a MŠ Křinec{8} 560
38 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 555
39 ZŠ a MŠ Křinec{8} 543
40 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 542
41 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 517
42 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 503
43 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 502
44 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 480
44 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 480
46 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 476
47 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 474
48 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 469
49 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 468
50 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 465
51 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 452
52 ZŠ Městec Králové{8} 441
53 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 439
54 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 436
55 MZŠ Dymokury{8} 430
56 ZŠ Letců R.A.F.{8} 425
57 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 420
58 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 412
59 ZŠ Městec Králové{8} 407
60 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 396
61 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 393
61 ZŠ a MŠ Křinec{8} 393
63 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 391
64 ZŠ Semice{8} 386
65 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 379
66 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 372
67 ZŠ Městec Králové{8} 365
68 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 354
69 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 352
69 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 352
69 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 352
69 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 352
69 ZŠ Letců R.A.F.{8} 352
69 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 352
75 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 350
75 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 350
77 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 347
78 ZŠ Letců R.A.F.{8} 344
79 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 340
80 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 338
81 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 337
82 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 330
83 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 324
84 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 276
85 ZŠ Letců R.A.F.{8} 270
86 ZŠ Městec Králové{8} 269
87 ZŠ Semice{8} 261
88 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 250
88 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 250
88 ZŠ Semice{8} 250
88 ZŠ Semice{8} 250
88 MZŠ Dymokury{8} 250
93 ZŠ a MŠ Křinec{8} 228
94 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 215
95 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 198
96 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 133
97 MZŠ Dymokury{8} 0
97 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
97 ZŠ Městec Králové{8} 0
97 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0
97 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0
97 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
97 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0
97 ZŠ Městec Králové{8} 0
97 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
97 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
97 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
97 ZŠ a MŠ Křinec{8} 0
97 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
97 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0
97 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
97 ZŠ Semice{8} 0
97 MZŠ Dymokury{8} 0
97 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0
97 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
97 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0
97 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0
97 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
97 ZŠ Městec Králové{8} 0
97 ZŠ Letců R.A.F.{8} 0
97 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
97 ZŠ Městec Králové{8} 0
97 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0
97 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
97 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0
Celkem 125 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 1739
2 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 1343
3 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 1290
4 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 1235
5 MZŠ Dymokury{8} 1205
6 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1182
7 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 1168
8 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 1108
9 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 1000
10 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 944
11 ZŠ Semice{8} 909
12 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 883
13 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 875
14 ZŠ Semice{8} 870
15 ZŠ Semice{8} 844
16 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 843
17 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 832
18 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 753
19 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 747
20 MZŠ Dymokury{8} 718
21 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 714
22 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 687
23 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 686
24 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 674
24 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 674
26 ZŠ Městec Králové{8} 649
27 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 642
28 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 637
28 ZŠ Semice{8} 637
30 ZŠ Semice{8} 628
31 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 608
32 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 603
33 ZŠ Městec Králové{8} 591
34 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 540
35 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 530
36 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 523
37 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 516
38 ZŠ a MŠ Křinec{8} 512
39 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 501
40 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 488
40 MZŠ Dymokury{8} 488
42 ZŠ a MŠ Křinec{8} 473
43 ZŠ a MŠ Křinec{8} 467
44 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 466
45 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 448
46 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 428
47 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 399
48 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 397
49 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 392
50 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 391
51 ZŠ Semice{8} 385
52 ZŠ Městec Králové{8} 382
53 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 376
54 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 372
55 ZŠ Městec Králové{8} 371
56 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 365
57 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 362
58 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 359
59 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 357
60 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 345
61 ZŠ Městec Králové{8} 332
62 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 324
63 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 315
64 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 314
65 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 312
65 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 312
65 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 312
65 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 312
69 MZŠ Dymokury{8} 311
70 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 308
70 ZŠ a MŠ Křinec{8} 308
72 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 304
73 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 303
74 ZŠ a MŠ Křinec{8} 299
75 MZŠ Dymokury{8} 281
76 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 259
77 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 258
78 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 255
79 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 253
80 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 232
81 ZŠ Městec Králové{8} 226
82 ZŠ Městec Králové{8} 222
83 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 205
84 MZŠ Dymokury{8} 178
85 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 173
86 ZŠ Městec Králové{8} 167
87 ZŠ Městec Králové{8} 161
88 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 147
89 ZŠ a MŠ Křinec{8} 131
90 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
90 ZŠ Semice{8} 0
90 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
90 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
90 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0
90 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0
90 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0
90 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0
90 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
90 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0
90 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0
90 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
90 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0
90 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
90 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0
90 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0
90 ZŠ Městec Králové{8} 0
90 ZŠ Semice{8} 0
90 ZŠ Městec Králové{8} 0
90 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
90 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
90 ZŠ Městec Králové{8} 0
90 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0
90 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
90 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0
90 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 0
90 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0
90 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0
90 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 0
90 ZŠ Městec Králové{8} 0
90 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0
90 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
90 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
90 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0
90 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
90 ZŠ Městec Králové{8} 0
90 ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem{8} 0
90 MZŠ Dymokury{8} 0
90 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0
Celkem 128 závodníků