Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie III

Roztoky (9. 5. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Grecmanová, Emma 06 ZŠ a MŠ Dolní Břežany 1117,00
2 Pospíšilová, Zuzana 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západ 1108,00
3 Farová, Jolana 06 ZŠ Černošice 1096,00
4 Stieblík, Ondřej 05 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace 1060,00
5 Mutinský, Mikuláš 05 ZŠ Dobřichovice 1047,00
6 Matoušková, Dominika 06 ZŠ Velké Přílepy 1005,00
7 Pšenička, Jan 05 ZŠ Mníšek pod Brdy 983,00
8 Fílová, Justýna 07 ZŠ Mníšek pod Brdy 948,00
9 Hausman, Jakub 05 ZŠ Průhonice 909,00
10 Waiz, Václav 06 ZŠ Mníšek pod Brdy 895,00
11 Kalousková, Marta 05 ZŠ Černošice 869,00
12 Brabcová, Veronika 06 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace 866,00
13 Zemanová, Adéla 05 ZŠ Mníšek pod Brdy 848,00
14 Kolínek, Adam 07 ZŠ Roztoky 830,00
15 Cihelková, Alžběta 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západ 823,00
16 Církvová, Nela 05 ZŠ Chýně 814,00
17 Krbcová, Barbora 05 ZŠ Chýně 813,00
18 Šarman, Matěj 05 ZŠ Mníšek pod Brdy 809,00
19 Schilders, Ellie 06 ZŠ Průhonice 789,00
20 Mašita, Karel 05 ZŠ Dobřichovice 784,00
21 Matoušek, Šimon 06 ZŠ Černošice A 773,00
22 Stejskal, Alexandr 05 ZŠ Černošice A 770,00
23 Hanley, Natalie Louise 05 ZŠ Černošice 747,00
24 Zavadil, Vojtěch 05 ZŠ Řevnice 742,00
25 Žmola, Jakub 05 ZŠ Dobřichovice 742,00
26 Jakabová, Michaela 07 ZŠ Roztoky 739,00
27 Galbavá, Laura 06 ZŠ Řevnice 725,00
28 Posledníková, Tereza 05 ZŠ Velké Přílepy 717,00
29 Chládek, Leo 07 ZŠ Černošice A 712,00
30 Vimrová, Andrea 05 ZŠ Velké Přílepy 703,00
31 Herynková, Adéla 07 ZŠ Mníšek pod Brdy 700,00
32 Cedidlová, Eliška 05 ZŠ Roztoky 692,00
33 Cedidla, Ondřej 05 ZŠ Roztoky 686,00
34 Slonský, Timotej 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západ 684,00
35 Škrábková, Nikita 05 ZŠ Velké Přílepy 680,00
36 Fibinger, Jiří 06 ZŠ Roztoky 679,00
37 Mašková, Anna 06 ZŠ Vrané nad Vltavou 665,00
38 Camphuijsen, Zuzana 06 ZŠ Černošice 664,00
39 Vojáčková, Karolína 06 ZŠ Velké Přílepy 657,00
40 Brdičková, Kateřina 05 ZŠ Velké Přílepy 653,00
41 Langhammerová, Natálie 05 ZŠ Řevnice 649,00
42 Pečená, Kateřina 05 ZŠ Mníšek pod Brdy 647,00
43 Kubíčková, Eliška 05 ZŠ Vrané nad Vltavou 646,00
44 Majer, Michal 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západ 640,00
45 Benešová, Valérie 07 Základní škola Rudná, okres Praha-západ 633,00
46 Vondrová, Anna 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západ 632,00
47 Kuželová, Julie 06 ZŠ Řevnice 618,00
48 Lukáš, Filip 07 ZŠ Černošice A 611,00
49 Hlavičková, Lucie 05 ZŠ Černošice 608,00
50 Kušner, Dominik 06 ZŠ a MŠ Dolní Břežany 607,00
51 Báčová, Amálie 06 ZŠ Vrané nad Vltavou 603,00
52 Pěnkavová, Alžběta 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západ 600,00
53 Koděrová, Barbora 06 ZŠ Černošice 590,00
54 Ondroušek, Jakub 05 ZŠ Průhonice 585,00
55 Čurda, Ondřej 05 ZŠ Roztoky 583,00
56 Leinweberová, Julie 07 ZŠ Řevnice 583,00
57 Slunéčková, Klára 07 Základní škola Rudná, okres Praha-západ 571,00
58 Šimůnek, Vojtěch 06 ZŠ Řevnice 551,00
59 Hembera, Matěj 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západ 547,00
60 Merxbauer, Jonáš 06 ZŠ Černošice A 545,00
61 Moravec, David 05 ZŠ Dobřichovice 544,00
62 Rusová, Barbora 05 ZŠ Roztoky 541,00
63 Vařeková, Žaneta 06 ZŠ a MŠ Dolní Břežany 539,00
64 Klírová, Magdalena 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západ 534,00
65 Staník, Adam 06 ZŠ a MŠ Dolní Břežany 530,00
66 Němcová, Krystýna 06 ZŠ Průhonice 526,00
67 Vojtíšek, Matěj 05 ZŠ Řevnice 524,00
68 Martinovicova, Dita 05 ZŠ Průhonice 522,00
69 Hamouz, Oskar 05 ZŠ a MŠ Dolní Břežany 520,00
70 Kotáb, Eduard 05 ZŠ Vrané nad Vltavou 518,00
71 Kříž, Benjamín 06 ZŠ Řevnice 514,00
72 Novák, Samuel 05 ZŠ Mníšek pod Brdy 510,00
73 Knížetová, Klára 05 ZŠ Velké Přílepy 506,00
74 Taylor, Dominik 06 ZŠ Chýně 505,00
75 Řeháková, Adéla 05 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace 501,00
76 Mydlář, Vojtěch 05 ZŠ Vrané nad Vltavou 500,00
77 Kutina, Robin 07 ZŠ Černošice A 492,00
78 Novotný, Filip 06 ZŠ Mníšek pod Brdy 492,00
79 Chalupová, Tereza 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západ 491,00
80 Marhold, Václav 05 ZŠ Vrané nad Vltavou 488,00
81 Ward, Luka 05 ZŠ Dobřichovice 480,00
82 krbcová, Gabriela 07 ZŠ Chýně 479,00
83 Rezlerová, Valerie 05 ZŠ Průhonice 462,00
84 Mládková, Ela 06 ZŠ Řevnice 462,00
85 Martinová, Marie 06 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace 444,00
86 Koštiálik, Pavel 06 ZŠ Řevnice 444,00
87 Čížková, Pavlína 05 ZŠ Roztoky 437,00
88 Jiras, Jan 05 ZŠ Mníšek pod Brdy 435,00
89 Kočí, Jan 05 ZŠ Řevnice 423,00
90 Onu Nsii, Alexandr 05 ZŠ Chýně 415,00
91 Veselý, Jan 06 ZŠ Roztoky 414,00
92 Benešová, Barbora 05 ZŠ Roztoky 409,00
93 Prediger, Václav 05 ZŠ Vrané nad Vltavou 409,00
94 Pospíšil, David 06 ZŠ Vrané nad Vltavou 402,00
95 Srbová, Linda 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západ 401,00
96 Duchoň, Jakub 05 ZŠ Mníšek pod Brdy 395,00
97 Buchalová, Bára 06 ZŠ Roztoky 391,00
98 Svoboda, Jakub 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západ 379,00
99 Neumanová, Anna 07 ZŠ Vrané nad Vltavou 376,00
100 Hornová, Laura 05 ZŠ Černošice 374,00
101 Maříková, Alžběta 06 ZŠ Řevnice 369,00
102 Harmanová, Lea 05 ZŠ Velké Přílepy 369,00
103 Holá, Julie 06 ZŠ Mníšek pod Brdy 366,00
104 Stehlíková, Petra 05 ZŠ Průhonice 364,00
105 Bílová, Barbora 05 ZŠ Černošice 357,00
106 Rauschertová, Eliška 07 ZŠ Vrané nad Vltavou 350,00
107 Černý, Daniel 06 ZŠ Roztoky 349,00
108 Andrea, Moravcová 06 ZŠ Mníšek pod Brdy 347,00
109 Kahánková, Barbora 06 ZŠ Řevnice 346,00
110 Kryžka, Jan 06 ZŠ Chýně 345,00
111 Ristič, Natálie 05 ZŠ Chýně 342,00
112 Jones-Newton, Nikolas 06 ZŠ Roztoky 342,00
113 Ilčeva, Nikola 06 ZŠ Průhonice 328,00
114 Procházka, Tadeáš 06 ZŠ Průhonice 326,00
115 Holman, Tomáš 05 ZŠ Černošice A 325,00
116 Rittsteinová, Sofie 07 ZŠ Vrané nad Vltavou 323,00
117 Horák, Samuel 07 ZŠ Chýně 322,00
118 Studník, Adam 06 ZŠ Průhonice 321,00
119 Stoklasová, Kateřina 06 ZŠ Chýně 310,00
120 Obeidat, Samir 06 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace 300,00
121 Lipper, Filip 07 ZŠ Chýně 291,00
122 Zítková, Karolína 07 ZŠ a MŠ Dolní Břežany 287,00
123 Slepička, Lukáš 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západ 278,00
124 Plavec, Oskar 05 ZŠ Průhonice 277,00
125 Klimeš, Jiří 05 ZŠ Roztoky 276,00
126 Vokáč, Albert 06 ZŠ Černošice A 272,00
127 Bradová, Lucie 07 ZŠ a MŠ Dolní Břežany 270,00
128 Prokšík, David 05 ZŠ Mníšek pod Brdy 266,00
129 Sedláček, Václav 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západ 266,00
130 Hanzlík, František 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západ 264,00
131 Habartová, Veronika 06 ZŠ Průhonice 258,00
132 Janoušková, Eliška 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západ 255,00
133 Mezera1, Vojtěch 05 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace 253,00
134 Rada, Michal 06 ZŠ Chýně 252,00
135 Krejza1, Dominik 05 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace 250,00
136 Bečková, Kateřina 06 ZŠ Velké Přílepy 246,00
137 Vranovská, Nikol 05 ZŠ Černošice 245,00
138 Kubata, Štěpán 05 ZŠ Dobřichovice 245,00
139 Dejm, Vojtěch 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západ 241,00
140 Zounek, Tomáš 06 ZŠ Vrané nad Vltavou 238,00
141 Vítková, Ema 07 ZŠ Vrané nad Vltavou 238,00
142 Kubánek, Jáchym 07 ZŠ Roztoky 235,00
143 Trešlová, Nela 07 ZŠ Roztoky 234,00
144 Jurečka, David 06 ZŠ Roztoky 230,00
145 Lukášek, Dominik 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západ 225,00
146 Svobodová, Adriana 06 ZŠ Řevnice 222,00
147 Hlaváček, Ondřej 06 ZŠ Vrané nad Vltavou 222,00
148 Šimonová, Michaela 06 ZŠ Roztoky 222,00
149 Uzlová, Gréta 06 ZŠ Černošice 222,00
150 Bartošíková, Kristýna 06 ZŠ Velké Přílepy 218,00
151 Pershin, Igor 06 ZŠ Průhonice 217,00
152 Večeřa, Matěj 05 ZŠ Černošice A 216,00
153 Haňkovská, Veronika 06 ZŠ Řevnice 206,00
154 Brotánek, Jakub 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západ 195,00
155 Chalúpka, Marek 07 ZŠ Průhonice 190,00
156 Zounková, Veronika 06 ZŠ Vrané nad Vltavou 188,00
157 Toman, Filip 05 ZŠ Vrané nad Vltavou 178,00
158 Zichová, Markéta 06 ZŠ Průhonice 177,00
159 Večerka, Matyáš 07 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace 159,00
160 Nejedlý, Jan 06 ZŠ Řevnice 155,00
161 Suchomel, Ota 07 ZŠ Dobřichovice 152,00
162 Volgji, Ondřej 06 ZŠ Vrané nad Vltavou 145,00
163 Prachařová, Adéla 07 ZŠ Mníšek pod Brdy 141,00
164 Kaprová, Kamila 05 ZŠ Mníšek pod Brdy 133,00
165 Belková, Laura 07 ZŠ Řevnice 121,00
166 Fejl, Ondřej 05 ZŠ Průhonice 89,00
167 Volf, Filip 05 ZŠ Vrané nad Vltavou 88,00