Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie III

Roztoky (9. 5. 2019)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 9.5.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KušnerDominik Kušner
ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany
06 58.80 0.0 383.00
2 Václav WaizVáclav Waiz
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
06 57.80 0.0 375.00
3 Matěj ŠarmanMatěj Šarman
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
05 57.30 0.0 370.00
4 Daniel ČernýDaniel Černý
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
06 54.80 0.0 349.00
5 David MoravecDavid Moravec
ZŠ DobřichoviceZŠ Dobřichovice
05 54.30 0.0 344.00
6 Nikolas Jones-NewtonNikolas Jones-Newton
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
06 54.00 0.0 342.00
7 Vojtěch ŠimůnekVojtěch Šimůnek
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
06 49.20 0.0 301.00
8 7 Jonáš MerxbauerJonáš Merxbauer
ZŠ Černošice AZŠ Černošice A
06 48.50 0.0 295.00
9 Jan KočíJan Kočí
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
05 47.10 0.0 283.00
10= Filip NovotnýFilip Novotný
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
06 45.70 0.0 272.00
10= 9 Albert VokáčAlbert Vokáč
ZŠ Černošice AZŠ Černošice A
06 45.70 0.0 272.00
12 František HanzlíkFrantišek Hanzlík
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
06 44.80 0.0 264.00
13 Štěpán KubataŠtěpán Kubata
ZŠ DobřichoviceZŠ Dobřichovice
05 42.50 0.0 245.00
14= Vojtěch DejmVojtěch Dejm
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
06 42.00 0.0 241.00
14= Adam StaníkAdam Staník
ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany
06 42.00 0.0 241.00
16 Tomáš ZounekTomáš Zounek
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
06 41.70 0.0 238.00
17 David JurečkaDavid Jurečka
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
06 40.70 0.0 230.00
18 Alexandr Onu NsiiAlexandr Onu Nsii
ZŠ ChýněZŠ Chýně
05 40.30 0.0 227.00
19 Ondřej HlaváčekOndřej Hlaváček
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
06 39.70 0.0 222.00
20 Benjamín KřížBenjamín Kříž
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
06 39.60 0.0 221.00
21 Igor PershinIgor Pershin
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
06 39.10 0.0 217.00
22 10 Matěj VečeřaMatěj Večeřa
ZŠ Černošice AZŠ Černošice A
05 39.00 0.0 216.00
23 Jakub BrotánekJakub Brotánek
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
06 36.40 0.0 195.00
24 Václav PredigerVáclav Prediger
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
05 34.80 0.0 182.00
25 Jakub OndroušekJakub Ondroušek
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
05 34.20 0.0 177.00
26 Samir ObeidatSamir Obeidat
ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko...
06 34.00 0.0 175.00
27 Matyáš VečerkaMatyáš Večerka
ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko...
07 32.00 0.0 159.00
28 Samuel HorákSamuel Horák
ZŠ ChýněZŠ Chýně
07 31.20 0.0 153.00
29 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
06 30.90 0.0 150.00
Celkem 29 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 9.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
06 49.50 0.0 473.00
2 6 Laura HornováLaura Hornová
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
05 41.50 0.0 374.00
3 7 Barbora BílováBarbora Bílová
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
05 40.10 0.0 357.00
4 Nikita ŠkrábkováNikita Škrábková
ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy
05 39.30 0.0 347.00
5 Kateřina PečenáKateřina Pečená
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
05 38.70 0.0 339.00
6 Pavlína ČížkováPavlína Čížková
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
05 35.00 0.0 295.00
7 Barbora RusováBarbora Rusová
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
05 34.70 0.0 291.00
8 Karolína ZítkováKarolína Zítková
ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany
07 34.40 0.0 287.00
9= Nela CírkvováNela Církvová
ZŠ ChýněZŠ Chýně
05 34.00 0.0 283.00
9= Ellie SchildersEllie Schilders
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
06 34.00 0.0 283.00
11 Anna MaškováAnna Mašková
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
06 33.30 0.0 274.00
12 Anna NeumanováAnna Neumanová
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
07 33.10 0.0 272.00
13 Dita MartinovicovaDita Martinovicova
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
05 32.20 0.0 261.00
14 Eliška JanouškováEliška Janoušková
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
06 31.70 0.0 255.00
15 Andrea VimrováAndrea Vimrová
ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy
05 31.60 0.0 254.00
16 Valerie RezlerováValerie Rezlerová
ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice
05 31.40 0.0 252.00
17 8 Nikol VranovskáNikol Vranovská
ZŠ ČernošiceZŠ Černošice
05 30.80 0.0 245.00
18 Tereza PosledníkováTereza Posledníková
ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy
05 29.60 0.0 230.00
19 Eliška RauschertováEliška Rauschertová
ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou
07 29.50 0.0 229.00
20 Adéla ŘehákováAdéla Řeháková
ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko...
05 28.00 0.0 212.00
21 Veronika HaňkovskáVeronika Haňkovská
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
06 27.50 0.0 206.00
22 Ela MládkováEla Mládková
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
06 27.40 0.0 205.00
23 Natálie RističNatálie Ristič
ZŠ ChýněZŠ Chýně
05 27.10 0.0 201.00
24 Valérie BenešováValérie Benešová
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
07 27.00 0.0 200.00
25 Barbora BenešováBarbora Benešová
ZŠ RoztokyZŠ Roztoky
05 22.80 0.0 152.00
26 Adéla PrachařováAdéla Prachařová
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
07 21.80 0.0 141.00
27 Laura BelkováLaura Belková
ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice
07 20.00 0.0 121.00
Celkem 27 závodníků