Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha-západ, Kategorie III

Roztoky (9. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci

(čt, 9.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ZŠ Dobřichovice ZŠ Dobřichovice 07.7 577.00
2= Jan PšeničkaJan Pšenička 05 ZŠ Mníšek pod Brdy ZŠ Mníšek pod Brdy 07.9 520.00
2= Václav WaizVáclav Waiz 06 ZŠ Mníšek pod Brdy ZŠ Mníšek pod Brdy 07.9 520.00
2= Oskar HamouzOskar Hamouz 05 ZŠ a MŠ Dolní Břežany ZŠ a MŠ Dolní Břežany 07.9 520.00
5= 2 Robin KutinaRobin Kutina 07 ZŠ Černošice A ZŠ Černošice A 08.0 492.00
5= Karel MašitaKarel Mašita 05 ZŠ Dobřichovice ZŠ Dobřichovice 08.0 492.00
7 Jakub HausmanJakub Hausman 05 ZŠ Průhonice ZŠ Průhonice 08.1 465.00
8= Jakub ŽmolaJakub Žmola 05 ZŠ Dobřichovice ZŠ Dobřichovice 08.2 439.00
8= Leo ChládekLeo Chládek 07 ZŠ Černošice A ZŠ Černošice A 08.2 439.00
8= Vojtěch ZavadilVojtěch Zavadil 05 ZŠ Řevnice ZŠ Řevnice 08.2 439.00
8= Matěj ŠarmanMatěj Šarman 05 ZŠ Mníšek pod Brdy ZŠ Mníšek pod Brdy 08.2 439.00
8= 1 Alexandr StejskalAlexandr Stejskal 05 ZŠ Černošice A ZŠ Černošice A 08.2 439.00
8= Ondřej CedidlaOndřej Cedidla 05 ZŠ Roztoky ZŠ Roztoky 08.2 439.00
14 Timotej SlonskýTimotej Slonský 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západ Základní škola Rudná, okres... 08.3 413.00
15 Michal MajerMichal Majer 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západ Základní škola Rudná, okres... 08.5 364.00
16 Adam KolínekAdam Kolínek 07 ZŠ Roztoky ZŠ Roztoky 08.6 340.00
17= Ondřej StieblíkOndřej Stieblík 05 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 08.7 318.00
17= Eduard KotábEduard Kotáb 05 ZŠ Vrané nad Vltavou ZŠ Vrané nad Vltavou 08.7 318.00
19 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ZŠ Řevnice ZŠ Řevnice 08.9 274.00
20 Vojtěch Mezera1Vojtěch Mezera1 05 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 09.0 253.00
21= Jiří FibingerJiří Fibinger 06 ZŠ Roztoky ZŠ Roztoky 09.4 178.00
21= Filip TomanFilip Toman 05 ZŠ Vrané nad Vltavou ZŠ Vrané nad Vltavou 09.4 178.00
23= Dominik TaylorDominik Taylor 06 ZŠ Chýně ZŠ Chýně 09.6 145.00
23= Jan KryžkaJan Kryžka 06 ZŠ Chýně ZŠ Chýně 09.6 145.00
23= Pavel KoštiálikPavel Koštiálik 06 ZŠ Řevnice ZŠ Řevnice 09.6 145.00
23= Ondřej VolgjiOndřej Volgji 06 ZŠ Vrané nad Vltavou ZŠ Vrané nad Vltavou 09.6 145.00
27= Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západ Základní škola Rudná, okres... 09.7 129.00
27= Filip LipperFilip Lipper 07 ZŠ Chýně ZŠ Chýně 09.7 129.00
29 Dominik Krejza1Dominik Krejza1 05 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 09.9 101.00
30 Marek ChalúpkaMarek Chalúpka 07 ZŠ Průhonice ZŠ Průhonice 10.0 88.00
31 Oskar PlavecOskar Plavec 05 ZŠ Průhonice ZŠ Průhonice 10.6 27.00
MS Michal RadaMichal Rada 06 ZŠ Chýně ZŠ Chýně 09.5
MS Samuel HorákSamuel Horák 07 ZŠ Chýně ZŠ Chýně 09.9
Celkem 33 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(čt, 9.5.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západ Základní škola Rudná, okres... 08.5 635.00
1= Jolana FarováJolana Farová 06 ZŠ Černošice ZŠ Černošice 08.5 635.00
3 2 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ZŠ Černošice ZŠ Černošice 08.6 608.00
4 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 08.7 582.00
5= Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ZŠ a MŠ Dolní Břežany ZŠ a MŠ Dolní Břežany 08.8 556.00
5= Barbora KrbcováBarbora Krbcová 05 ZŠ Chýně ZŠ Chýně 08.8 556.00
5= Dominika MatouškováDominika Matoušková 06 ZŠ Velké Přílepy ZŠ Velké Přílepy 08.8 556.00
5= 1 Marta KalouskováMarta Kalousková 05 ZŠ Černošice ZŠ Černošice 08.8 556.00
9= Nela CírkvováNela Církvová 05 ZŠ Chýně ZŠ Chýně 08.9 531.00
9= Adéla ZemanováAdéla Zemanová 05 ZŠ Mníšek pod Brdy ZŠ Mníšek pod Brdy 08.9 531.00
11= Alžběta CihelkováAlžběta Cihelková 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západ Základní škola Rudná, okres... 09.0 506.00
11= Klára KnížetováKlára Knížetová 05 ZŠ Velké Přílepy ZŠ Velké Přílepy 09.0 506.00
11= Ellie SchildersEllie Schilders 06 ZŠ Průhonice ZŠ Průhonice 09.0 506.00
14= Michaela JakabováMichaela Jakabová 07 ZŠ Roztoky ZŠ Roztoky 09.1 482.00
14= Adéla HerynkováAdéla Herynková 07 ZŠ Mníšek pod Brdy ZŠ Mníšek pod Brdy 09.1 482.00
16= Laura GalbaváLaura Galbavá 06 ZŠ Řevnice ZŠ Řevnice 09.2 458.00
16= Eliška KubíčkováEliška Kubíčková 05 ZŠ Vrané nad Vltavou ZŠ Vrané nad Vltavou 09.2 458.00
18= Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západ Základní škola Rudná, okres... 09.3 435.00
18= Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 ZŠ Roztoky ZŠ Roztoky 09.3 435.00
18= Natálie LanghammerováNatálie Langhammerová 05 ZŠ Řevnice ZŠ Řevnice 09.3 435.00
21= Bára BuchalováBára Buchalová 06 ZŠ Roztoky ZŠ Roztoky 09.5 391.00
21= Amálie BáčováAmálie Báčová 06 ZŠ Vrané nad Vltavou ZŠ Vrané nad Vltavou 09.5 391.00
21= Anna MaškováAnna Mašková 06 ZŠ Vrané nad Vltavou ZŠ Vrané nad Vltavou 09.5 391.00
24 Lea HarmanováLea Harmanová 05 ZŠ Velké Přílepy ZŠ Velké Přílepy 09.6 369.00
25 Nikola IlčevaNikola Ilčeva 06 ZŠ Průhonice ZŠ Průhonice 09.8 328.00
26= Kateřina PečenáKateřina Pečená 05 ZŠ Mníšek pod Brdy ZŠ Mníšek pod Brdy 09.9 308.00
26= Julie KuželováJulie Kuželová 06 ZŠ Řevnice ZŠ Řevnice 09.9 308.00
28 Adéla ŘehákováAdéla Řeháková 05 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 10.0 289.00
29 Lucie BradováLucie Bradová 07 ZŠ a MŠ Dolní Břežany ZŠ a MŠ Dolní Břežany 10.1 270.00
30 Marie MartinováMarie Martinová 06 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizace ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 10.2 252.00
31 Petra StehlíkováPetra Stehlíková 05 ZŠ Průhonice ZŠ Průhonice 10.7 170.00
32 Natálie RističNatálie Ristič 05 ZŠ Chýně ZŠ Chýně 10.9 141.00
Celkem 32 závodníků