výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie III

Roztoky (9. 5. 2019)
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ZŠ DobřichoviceZŠ Dobřichovice 0008
2= Jan PšeničkaJan Pšenička 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0008
2= Oskar HamouzOskar Hamouz 05 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0008
2= Václav WaizVáclav Waiz 06 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0008
2= Štěpán KubataŠtěpán Kubata 05 ZŠ DobřichoviceZŠ Dobřichovice 0033
3 Luka WardLuka Ward 05 ZŠ DobřichoviceZŠ Dobřichovice 0000
5= Robin KutinaRobin Kutina 07 ZŠ Černošice AZŠ Černošice A 0008
5= Karel MašitaKarel Mašita 05 ZŠ DobřichoviceZŠ Dobřichovice 0008
4= Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0034
4= Daniel ČernýDaniel Černý 06 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0055
7= Jakub HausmanJakub Hausman 05 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0008
5= David MoravecDavid Moravec 05 ZŠ DobřichoviceZŠ Dobřichovice 0054
8= Vojtěch ZavadilVojtěch Zavadil 05 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0008
8= Leo ChládekLeo Chládek 07 ZŠ Černošice AZŠ Černošice A 0008
8= Jakub ŽmolaJakub Žmola 05 ZŠ DobřichoviceZŠ Dobřichovice 0008
8= Ondřej CedidlaOndřej Cedidla 05 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0008
8= Alexandr StejskalAlexandr Stejskal 05 ZŠ Černošice AZŠ Černošice A 0008
8= Matěj ŠarmanMatěj Šarman 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0008
6= Vojtěch DejmVojtěch Dejm 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0035
6= Václav SedláčekVáclav Sedláček 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0035
6= Nikolas Jones-NewtonNikolas Jones-Newton 06 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0054
14= Timotej SlonskýTimotej Slonský 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0008
7= Jan JirasJan Jiras 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0000
7= Matěj VečeřaMatěj Večeřa 05 ZŠ Černošice AZŠ Černošice A 0035
7= Šimon MatoušekŠimon Matoušek 06 ZŠ Černošice AZŠ Černošice A 0035
7= Jonáš MerxbauerJonáš Merxbauer 06 ZŠ Černošice AZŠ Černošice A 0035
7= Vojtěch ŠimůnekVojtěch Šimůnek 06 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0049
15= Michal MajerMichal Majer 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0009
8= Jakub OndroušekJakub Ondroušek 05 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0000
8= Dominik KušnerDominik Kušner 06 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0036
8= Jakub KlápaJakub Klápa 06 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0036
8= Vojtěch MydlářVojtěch Mydlář 05 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0004
16= Adam KolínekAdam Kolínek 07 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0009
9= Filip LukášFilip Lukáš 07 ZŠ Černošice AZŠ Černošice A 0000
9= David PospíšilDavid Pospíšil 06 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0036
17= Ondřej StieblíkOndřej Stieblík 05 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 0009
17= Eduard KotábEduard Kotáb 05 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0009
10= Samuel NovákSamuel Novák 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0036
10= Filip NovotnýFilip Novotný 06 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0036
10= Jakub DuchoňJakub Duchoň 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0036
10= Albert VokáčAlbert Vokáč 06 ZŠ Černošice AZŠ Černošice A 0046
11= Alexandr Onu NsiiAlexandr Onu Nsii 05 ZŠ ChýněZŠ Chýně 0036
19= Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0009
11= Tomáš HolmanTomáš Holman 05 ZŠ Černošice AZŠ Černošice A 0000
12= Matyáš VečerkaMatyáš Večerka 07 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 0037
12= František HanzlíkFrantišek Hanzlík 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0045
20= Vojtěch Mezera1Vojtěch Mezera1 05 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 0009
12= Matěj HemberaMatěj Hembera 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
13= David JurečkaDavid Jurečka 06 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0037
13= Jiří KlimešJiří Klimeš 05 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0037
13= Jan VeselýJan Veselý 06 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0037
21= Jiří FibingerJiří Fibinger 06 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0009
21= Filip TomanFilip Toman 05 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0009
13= Václav MarholdVáclav Marhold 05 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0000
14= Dominik LukášekDominik Lukášek 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0037
14= Jakub BrotánekJakub Brotánek 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0037
23= Jan KryžkaJan Kryžka 06 ZŠ ChýněZŠ Chýně 0010
23= Dominik TaylorDominik Taylor 06 ZŠ ChýněZŠ Chýně 0010
23= Ondřej VolgjiOndřej Volgji 06 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0010
23= Pavel KoštiálikPavel Koštiálik 06 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0010
15= Jakub HausmanJakub Hausman 05 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0037
15= Adam StudníkAdam Studník 06 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0037
16= Tomáš ZounekTomáš Zounek 06 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0042
27= Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0010
27= Filip LipperFilip Lipper 07 ZŠ ChýněZŠ Chýně 0010
15= Benjamín KřížBenjamín Kříž 06 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0000
16= Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka 06 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0038
16= Igor PershinIgor Pershin 06 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0038
16= Ondřej FejlOndřej Fejl 05 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0038
29 Dominik Krejza1Dominik Krejza1 05 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 0010
30 Marek ChalúpkaMarek Chalúpka 07 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0010
17= Adam StaníkAdam Staník 06 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0000
19= Ondřej HlaváčekOndřej Hlaváček 06 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0040
31 Oskar PlavecOskar Plavec 05 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0011
18 Lukáš SlepičkaLukáš Slepička 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
MS Michal RadaMichal Rada 06 ZŠ ChýněZŠ Chýně 0010
20= David ProkšíkDavid Prokšík 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0000
MS Samuel HorákSamuel Horák 07 ZŠ ChýněZŠ Chýně 0010
22 Jan NejedlýJan Nejedlý 06 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0004
23= Jáchym KubánekJáchym Kubánek 07 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0000
23= Ota SuchomelOta Suchomel 07 ZŠ DobřichoviceZŠ Dobřichovice 0004
24 Václav PredigerVáclav Prediger 05 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0000
25 Samuel HorákSamuel Horák 07 ZŠ ChýněZŠ Chýně 0000
26= Samir ObeidatSamir Obeidat 06 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 0000
26= Jan KočíJan Kočí 05 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0004
27= Filip VolfFilip Volf 05 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0000
Celkem 86 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0009
1= Jolana FarováJolana Farová 06 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0009
1= Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 0000
1= Barbora KoděrováBarbora Koděrová 06 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0034
2= Justýna FílováJustýna Fílová 07 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0000
2= Magdalena KlírováMagdalena Klírová 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0035
2= Laura HornováLaura Hornová 05 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0042
2= Tereza ChalupováTereza Chalupová 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0001
3= Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0009
3= Klára SlunéčkováKlára Slunéčková 07 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
3= Kateřina BečkováKateřina Bečková 06 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 0036
4= Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 0009
4= Moravcová AndreaMoravcová Andrea 06 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0036
4= Adéla PrachařováAdéla Prachařová 07 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0036
4= Kamila KaprováKamila Kaprová 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0036
5= Barbora KrbcováBarbora Krbcová 05 ZŠ ChýněZŠ Chýně 0009
5= Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0009
5= Dominika MatouškováDominika Matoušková 06 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 0009
5= Marta KalouskováMarta Kalousková 05 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0009
5= Natalie Louise HanleyNatalie Louise Hanley 05 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0000
5= Kristýna BartošíkováKristýna Bartošíková 06 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 0036
5= Karolína VojáčkováKarolína Vojáčková 06 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 0036
5= Andrea VimrováAndrea Vimrová 05 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 0036
9= Nela CírkvováNela Církvová 05 ZŠ ChýněZŠ Chýně 0009
9= Adéla ZemanováAdéla Zemanová 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0009
6= Tereza PosledníkováTereza Posledníková 05 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 0000
6= Eliška JanouškováEliška Janoušková 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0036
6= Anna VondrováAnna Vondrová 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0036
6= Pavlína ČížkováPavlína Čížková 05 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0035
11= Alžběta CihelkováAlžběta Cihelková 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0009
11= Klára KnížetováKlára Knížetová 05 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 0009
11= Ellie SchildersEllie Schilders 06 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0009
7= Valérie BenešováValérie Benešová 07 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
7= Karolína ZítkováKarolína Zítková 07 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0037
7= Sára DemlováSára Demlová 07 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0037
7= Žaneta VařekováŽaneta Vařeková 06 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0037
14= Michaela JakabováMichaela Jakabová 07 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0009
14= Adéla HerynkováAdéla Herynková 07 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0009
8= Linda SrbováLinda Srbová 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
8= Barbora BílováBarbora Bílová 05 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0037
8= Gréta UzlováGréta Uzlová 06 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0037
16= Eliška KubíčkováEliška Kubíčková 05 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0009
16= Laura GalbaváLaura Galbavá 06 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0009
9= Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0000
9= Barbora BenešováBarbora Benešová 05 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0037
16= Michaela ŠimonováMichaela Šimonová 06 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0001
18= Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0009
18= Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0009
18= Natálie LanghammerováNatálie Langhammerová 05 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0009
10 Zuzana CamphuijsenZuzana Camphuijsen 06 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0000
20= Veronika ZounkováVeronika Zounková 06 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0001
21= Bára BuchalováBára Buchalová 06 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0010
21= Anna MaškováAnna Mašková 06 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0010
21= Amálie BáčováAmálie Báčová 06 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0010
11= Julie HoláJulie Holá 06 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0000
12= Adriana SvobodováAdriana Svobodová 06 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0038
12= Alžběta MaříkováAlžběta Maříková 06 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0038
12= Ela MládkováEla Mládková 06 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0038
12= Anna NeumanováAnna Neumanová 07 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0033
24= Lea HarmanováLea Harmanová 05 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 0010
12= Barbora KahánkováBarbora Kahánková 06 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0000
25= Nikola IlčevaNikola Ilčeva 06 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0010
13 Nikita ŠkrábkováNikita Škrábková 05 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 0000
14= Valerie RezlerováValerie Rezlerová 05 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0039
26= Kateřina PečenáKateřina Pečená 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0010
26= Julie KuželováJulie Kuželová 06 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0010
14= Sofie RittsteinováSofie Rittsteinová 07 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0000
15 Krystýna NěmcováKrystýna Němcová 06 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0040
28 Adéla ŘehákováAdéla Řeháková 05 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 0010
29 Lucie BradováLucie Bradová 07 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 0010
17 Nikol VranovskáNikol Vranovská 05 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0031
30 Marie MartinováMarie Martinová 06 ZŠ a MŠ Třebotov, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Třebotov, příspěvko... 0010
31 Petra StehlíkováPetra Stehlíková 05 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0011
19= Eliška RauschertováEliška Rauschertová 07 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0030
32 Natálie RističNatálie Ristič 05 ZŠ ChýněZŠ Chýně 0011
19= Dita MartinovicovaDita Martinovicova 05 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0000
20= Veronika HabartováVeronika Habartová 06 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0000
21= Veronika HaňkovskáVeronika Haňkovská 06 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0028
21= Barbora RusováBarbora Rusová 05 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0000
22 Ema VítkováEma Vítková 07 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 0000
23 Nela TrešlováNela Trešlová 07 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 0000
24= Gabriela krbcováGabriela krbcová 07 ZŠ ChýněZŠ Chýně 0000
25= Markéta ZichováMarkéta Zichová 06 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 0000
26= Kateřina StoklasováKateřina Stoklasová 06 ZŠ ChýněZŠ Chýně 0000
27 Laura BelkováLaura Belková 07 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 0020
Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky DNF
71 Magdaléna AdamováMagdaléna Adamová 06 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 0000
Celkem 87 závodníků