Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie IV

Roztoky (14. 5. 2019)

800 m - Žákyně

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Valentýna ŘihákováValentýna Řiháková 04 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 2:43.5 533.00
2 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 2:44.2 526.00
3 4 Lucie JanouškováLucie Janoušková 04 ZŠ Černošice AZŠ Černošice A 2:44.4 523.00
4 Barbora JagschováBarbora Jagschová 04 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 2:48.1 484.00
5 Adéla NečesanáAdéla Nečesaná 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 2:48.9 475.00
6 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 2:51.0 453.00
7 Anna RittsteinováAnna Rittsteinová 04 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 2:53.1 432.00
8 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 04 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 2:55.5 408.00
9 5 Helena VáclavkováHelena Václavková 05 ZŠ Černošice AZŠ Černošice A 2:56.4 399.00
10 Anna KnajflováAnna Knajflová 06 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 2:57.3 391.00
11 Viktorie PůlpánováViktorie Půlpánová 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 2:59.9 366.00
12 Jiřina JirasováJiřina Jirasová 03 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 3:02.0 347.00
13 6 Anna VáclavkováAnna Václavková 03 ZŠ Černošice AZŠ Černošice A 3:02.8 340.00
14 Adéla OuředníčkováAdéla Ouředníčková 05 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 3:03.1 337.00
15 Linda LužnáLinda Lužná 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 3:04.9 321.00
16 Iryna HavelkaIryna Havelka 04 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 3:07.0 303.00
17 Julie FaberováJulie Faberová 04 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 3:08.9 287.00
18 Aneta LiršováAneta Liršová 04 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 3:11.3 267.00
19 Kateřina PaichlováKateřina Paichlová 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 3:13.7 248.00
20 Tereza PikousováTereza Pikousová 04 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 3:15.5 235.00
21 Františka LingerováFrantiška Lingerová 04 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 3:23.3 179.00
22 Klára MoudráKlára Moudrá 03 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 3:28.9 144.00
23 Veronika PavlovskáVeronika Pavlovská 03 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 3:29.3 141.00
24 Barbora StárkováBarbora Stárková 03 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 3:40.1 84.00
Veronika KozováVeronika Kozová 04 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice DNF
Michaela HrdličkováMichaela Hrdličková 04 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice DNF
MS Matylda ValtrováMatylda Valtrová 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 2:59.9
Celkem 27 závodníků