výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ

Slaný (10. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci

(pá, 10.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.59 401.00
2 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19 08.91 324.00
3 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 08.93 320.00
4 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16 08.97 311.00
5 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.98 309.00
6= Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21 09.19 264.00
6= Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.19 264.00
8 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 17 09.29 243.00
9 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15 09.32 237.00
10 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.42 218.00
11 František KlimešFrantišek Klimeš 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 11 09.54 196.00
12= Robert MelíšekRobert Melíšek 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18 09.65 176.00
12= Petr VacekPetr Vacek 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 09.65 176.00
14 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 09.77 156.00
15 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 10 09.78 154.00
16 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.79 153.00
17= Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 23 10.06 112.00
17= Daniel BurgheleaDaniel Burghelea 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13 10.06 112.00
19 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 14 10.07 110.00
20 Jaroslav FišerJaroslav Fišer 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 10.21 91.00
21 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 22 10.23 89.00
22 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 12 10.69 39.00
Celkem 22 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(pá, 10.5.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.28 764.00
2 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.29 761.00
3 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.43 721.00
4 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.60 673.00
5 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 08.62 667.00
6 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.63 665.00
7 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 40 08.65 659.00
8= Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 08.71 643.00
8= Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.71 643.00
10 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 08.72 640.00
11 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27 08.73 637.00
12 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 08.79 621.00
13 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 08.86 603.00
14 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14 09.15 528.00
15 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26 09.22 511.00
16 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 28 09.23 509.00
17 Viktorie ŠtikováViktorie Štiková 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 09.26 501.00
18 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 17 09.32 487.00
19 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 33 09.34 482.00
20 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29 09.35 480.00
21 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23 09.39 470.00
22 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 36 09.40 468.00
23 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 38 09.42 463.00
24 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15 09.43 461.00
25 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 13 09.52 440.00
26 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 35 09.58 426.00
27 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22 09.61 419.00
28 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20 09.63 415.00
29 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 34 09.63 415.00
30 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 30 09.64 413.00
31 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 16 09.70 400.00
32 Iveta VeličkováIveta Veličková 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 19 09.74 391.00
33 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21 09.78 382.00
34 Ema WelkováEma Welková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 41 09.78 382.00
35 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 25 09.85 367.00
36 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24 10.04 328.00
37 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 31 10.21 295.00
38 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 32 10.27 283.00
39 Karolína ŠpírkováKarolína Špírková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 37 10.28 281.00
40 Adéla Zoe HollováAdéla Zoe Hollová 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 18 10.52 238.00
Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 39 DNS
Celkem 41 závodníků

800 m - Ml. žáci

(pá, 10.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:47.51 321.00
2 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:49.54 303.00
3 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:50.61 294.00
4 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:50.67 294.00
5 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:50.76 293.00
6 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:52.27 280.00
7 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:54.69 261.00
8 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:55.53 254.00
9 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:55.95 251.00
10 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:57.02 242.00
11 Petr VacekPetr Vacek 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3:04.45 188.00
12 Robert MelíšekRobert Melíšek 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:06.04 177.00
13 František KlimešFrantišek Klimeš 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:09.91 152.00
14 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:10.37 149.00
15 Jaroslav FišerJaroslav Fišer 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3:10.99 145.00
16 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:11.07 145.00
17 Daniel BurgheleaDaniel Burghelea 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:11.88 140.00
18 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3:14.96 122.00
19 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3:15.35 120.00
20 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:16.95 111.00
21 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:17.03 110.00
22 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3:17.04 110.00
Celkem 22 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(pá, 10.5.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:36.99 608.00
2 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:39.10 583.00
3 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:43.29 536.00
4 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:47.87 486.00
5 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:49.28 471.00
6 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:50.01 463.00
7 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:51.55 448.00
8 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:51.92 444.00
9 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:52.33 440.00
10 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:52.35 439.00
11 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:55.45 409.00
12 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:56.88 395.00
13 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:57.34 390.00
14 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2:57.89 385.00
15 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:58.43 380.00
16 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:59.06 374.00
17 Iveta VeličkováIveta Veličková 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3:00.43 361.00
18 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:04.14 328.00
19 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:04.51 324.00
20 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:06.54 307.00
21 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:08.29 292.00
22 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3:09.56 281.00
23 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:10.44 274.00
24 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:11.42 266.00
25 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:12.64 257.00
26 Ema WelkováEma Welková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:13.39 251.00
27 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:14.10 245.00
28 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3:19.53 205.00
29 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:19.85 203.00
30 Karolína ŠpírkováKarolína Špírková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:21.11 194.00
31 Viktorie ŠtikováViktorie Štiková 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3:21.77 189.00
32 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3:22.17 187.00
33 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:22.58 184.00
34 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:23.84 176.00
35 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3:27.51 152.00
36 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:42.12 75.00
37 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:50.20 43.00
38 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3:54.60 29.00
39 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:07.09 4.00
40 Adéla Zoe HollováAdéla Zoe Hollová 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4:52.93 0.00
Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... DNS
Celkem 41 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(pá, 10.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.30 486.00
2 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.48 454.00
3 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.37 312.00
4 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.78 255.00
5 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 11.82 250.00
6 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18 12.09 216.00
7 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.26 196.00
8 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15 12.39 181.00
9 Daniel BurgheleaDaniel Burghelea 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16 13.09 111.00
10 Robert MelíšekRobert Melíšek 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20 13.25 97.00
11 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19 13.31 92.00
12 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.39 86.00
13 František KlimešFrantišek Klimeš 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 11 13.52 76.00
14 Petr VacekPetr Vacek 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 10 13.90 50.00
15 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 22 13.94 48.00
16 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14 14.03 42.00
17 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 12 14.06 41.00
18 Jaroslav FišerJaroslav Fišer 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 9 14.45 22.00
19 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 13 14.50 20.00
20 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 17 14.51 20.00
21 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 21 15.04 4.00
22 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 15.07 4.00
Celkem 22 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(pá, 10.5.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 10.22 672.00
2 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10.31 655.00
3 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.48 625.00
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 15 10.49 623.00
5 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.62 601.00
6 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.79 571.00
7 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.03 532.00
8 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 11.12 517.00
9 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 11.33 484.00
10 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 11.39 474.00
11 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 11.80 412.00
12 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 14 11.85 405.00
13 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 11.95 391.00
14 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 24 11.98 387.00
15 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.99 385.00
16 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17 12.01 382.00
17 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19 12.04 378.00
18 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 12.05 377.00
19 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18 12.24 351.00
20 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 32 12.26 348.00
21 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 38 12.31 341.00
22 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 20 12.35 336.00
23 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 23 12.48 319.00
24 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 16 12.58 306.00
25 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 39 12.65 297.00
26 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 28 12.89 268.00
27 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 25 12.97 258.00
28 Viktorie ŠtikováViktorie Štiková 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 21 12.98 257.00
29 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22 13.07 247.00
30 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 29 13.29 222.00
31 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 27 13.41 209.00
32 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 33 13.48 201.00
33 Ema WelkováEma Welková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 41 13.53 196.00
34 Iveta VeličkováIveta Veličková 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 26 13.56 193.00
35 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 30 13.89 160.00
36 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 36 14.35 119.00
37 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 35 14.53 105.00
38 Adéla Zoe HollováAdéla Zoe Hollová 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 31 14.68 93.00
39 Karolína ŠpírkováKarolína Špírková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 40 14.73 90.00
40 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 37 16.41 7.00
Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 34 DNF
Celkem 41 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 10.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4.73 +0.6 m/s 0.0 332.00
2 Martin OvčiakMartin Ovčiak
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 4.32 -0.9 m/s 0.0 259.00
3 Lukáš MišíkLukáš Mišík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.23 +0.1 m/s 0.0 244.00
4 Matyáš KorbelMatyáš Korbel
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 4.13 -2.6 m/s 0.0 227.00
5 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.07 +0.0 m/s 0.0 217.00
6 František KlimešFrantišek Klimeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 4.03 -1.5 m/s 0.0 211.00
7 Jakub BudínJakub Budín
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.95 +0.4 m/s 0.0 198.00
8= Petr VacekPetr Vacek
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 3.90 +3.0 m/s 0.0 190.00
8= Robert MelíšekRobert Melíšek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 3.90 +2.5 m/s 0.0 190.00
10= Jakub VelíšekJakub Velíšek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.89 -1.3 m/s 0.0 188.00
10= Daniel BurgheleaDaniel Burghelea
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 3.89 -1.5 m/s 0.0 188.00
12 Ondřej UrbanOndřej Urban
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 3.83 -1.2 m/s 0.0 179.00
13 Marek TesařMarek Tesař
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 3.78 +3.4 m/s 0.0 171.00
14 Daniel SoukupDaniel Soukup
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.75 +2.2 m/s 0.0 167.00
15 Martin StuchlíkMartin Stuchlík
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 3.73 +3.9 m/s 0.0 164.00
16 Václav HerbsVáclav Herbs
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.70 +2.8 m/s 0.0 159.00
17= Jakub CharvátJakub Charvát
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.64 -1.1 m/s 0.0 150.00
17= Michal KrůtaMichal Krůta
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 3.64 +2.1 m/s 0.0 150.00
19 Lukáš KarnethLukáš Karneth
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.59 -1.6 m/s 0.0 143.00
20 David PospíšilDavid Pospíšil
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 3.54 +1.7 m/s 0.0 136.00
21 Teodor DanišTeodor Daniš
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 3.29 -1.3 m/s 0.0 102.00
22 Jaroslav FišerJaroslav Fišer
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
07 3.23 -0.2 m/s 0.0 94.00
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 10.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 12 4.57 +0.0 m/s 0.0 446.00
2 Magda VáchováMagda Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 39 4.50 -1.3 m/s 0.0 428.00
3 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 2 4.47 +0.0 m/s 0.0 421.00
4 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 29 4.47 -4.3 m/s 0.0 421.00
5 Tereza HassmannováTereza Hassmannová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 7 4.31 +1.5 m/s 0.0 381.00
6 Kateřina MacákováKateřina Macáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 19 4.24 +1.4 m/s 0.0 364.00
7 Viktorie PretiViktorie Preti
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 28 4.20 -1.8 m/s 0.0 355.00
8 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 25 4.17 -2.2 m/s 0.0 347.00
9 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 31 4.15 -1.3 m/s 0.0 343.00
10 Karolína BaxováKarolína Baxová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1 4.12 +0.0 m/s 0.0 336.00
11 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 8 4.08 +1.9 m/s 0.0 326.00
12 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 26 4.03 -1.2 m/s 0.0 315.00
13 Nikola KorbelováNikola Korbelová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 14 3.96 +0.1 m/s 0.0 299.00
14 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 35 3.92 -1.1 m/s 0.0 290.00
15= Valerie SteindlováValerie Steindlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 30 3.90 -3.5 m/s 0.0 285.00
15= Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 23 3.90 +0.9 m/s 0.0 285.00
15= Beáta ŠestákováBeáta Šestáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 32 3.90 +1.9 m/s 0.0 285.00
18 Aneta HodíkováAneta Hodíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 9 3.84 +0.3 m/s 0.0 272.00
19 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 44 3.82 -0.6 m/s 0.0 267.00
20 Iveta VeličkováIveta Veličková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
07 41 3.80 -0.5 m/s 0.0 263.00
21 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 5 3.76 +0.4 m/s 0.0 254.00
22 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 37 3.73 -0.7 m/s 0.0 248.00
23 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 40 3.72 +0.5 m/s 0.0 246.00
24 Lucie NejedláLucie Nejedlá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 24 3.70 +0.0 m/s 0.0 242.00
25 Viktorie ŠtikováViktorie Štiková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
06 34 3.68 -0.9 m/s 0.0 237.00
26 Ema WelkováEma Welková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 42 3.66 -0.8 m/s 0.0 233.00
27 Marie ChovancováMarie Chovancová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 11 3.64 +1.8 m/s 0.0 229.00
28 Helena KrátkáHelena Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 15 3.56 +2.1 m/s 0.0 212.00
29 Magdalena LednickáMagdalena Lednická
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 17 3.53 +1.3 m/s 0.0 206.00
30 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3 3.46 +0.5 m/s 0.0 192.00
31 Kateřina ZimováKateřina Zimová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 43 3.46 -1.1 m/s 0.0 192.00
32 Anna BramborováAnna Bramborová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4 3.41 +1.1 m/s 0.0 182.00
33 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 16 3.31 +1.7 m/s 0.0 163.00
34 Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 13 3.30 +2.4 m/s 0.0 161.00
35 Natálie MarešováNatálie Marešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 21 3.27 +0.6 m/s 0.0 155.00
36 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 20 3.25 +0.3 m/s 0.0 151.00
37 Karolína ŠpírkováKarolína Špírková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 33 3.24 +1.4 m/s 0.0 150.00
38 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 22 3.04 +0.8 m/s 0.0 114.00
39 Adéla Zoe HollováAdéla Zoe Hollová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
06 10 2.89 +1.3 m/s 0.0 89.00
40 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 36 2.79 -0.1 m/s 0.0 73.00
Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 38 DNS 0.0 0.00
Celkem 41 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 10.5.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 48.00 0.0 291.00
2 Jakub BudínJakub Budín
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 47.28 0.0 285.00
3 Jakub VelíšekJakub Velíšek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 44.00 0.0 257.00
4 František KlimešFrantišek Klimeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 40.60 0.0 229.00
5 Lukáš MišíkLukáš Mišík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 38.10 0.0 209.00
6 Daniel SoukupDaniel Soukup
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 38.00 0.0 208.00
7 Jaroslav FišerJaroslav Fišer
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
07 37.75 0.0 206.00
8 Martin OvčiakMartin Ovčiak
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 36.50 0.0 196.00
9 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 36.04 0.0 192.00
10 Václav HerbsVáclav Herbs
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 35.45 0.0 187.00
11 Ondřej UrbanOndřej Urban
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 34.70 0.0 181.00
12 David PospíšilDavid Pospíšil
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 34.30 0.0 178.00
13 Robert MelíšekRobert Melíšek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 34.28 0.0 178.00
14 Daniel BurgheleaDaniel Burghelea
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 33.40 0.0 170.00
15 Lukáš KarnethLukáš Karneth
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 33.10 0.0 168.00
16 Petr VacekPetr Vacek
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 32.85 0.0 166.00
17 Matyáš KorbelMatyáš Korbel
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 32.20 0.0 161.00
18 Martin StuchlíkMartin Stuchlík
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 31.60 0.0 156.00
19 Michal KrůtaMichal Krůta
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 30.97 0.0 151.00
20 Teodor DanišTeodor Daniš
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 30.20 0.0 145.00
21 Marek TesařMarek Tesař
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 30.00 0.0 143.00
22 Jakub CharvátJakub Charvát
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 26.40 0.0 115.00
Celkem 22 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 10.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 26 43.74 0.0 401.00
2 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 7 41.04 0.0 368.00
3 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 15 40.40 0.0 360.00
4 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3 39.97 0.0 355.00
5 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 2 39.50 0.0 349.00
6 Viktorie ŠtikováViktorie Štiková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
06 31 38.86 0.0 341.00
7 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 5 38.70 0.0 339.00
8 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 23 36.12 0.0 308.00
9 Kateřina ZimováKateřina Zimová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 40 34.90 0.0 293.00
10 Tereza HassmannováTereza Hassmannová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 6 34.32 0.0 287.00
11 Magda VáchováMagda Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 36 34.20 0.0 285.00
12 Valerie SteindlováValerie Steindlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 27 34.17 0.0 285.00
13 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 34 34.10 0.0 284.00
14 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 37 32.40 0.0 264.00
15 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 29 31.56 0.0 254.00
16 Helena KrátkáHelena Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 14 31.12 0.0 248.00
17 Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 12 30.75 0.0 244.00
18 Kateřina MacákováKateřina Macáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 17 30.60 0.0 242.00
19 Nikola KorbelováNikola Korbelová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 13 29.29 0.0 227.00
20 Viktorie PretiViktorie Preti
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 25 29.26 0.0 226.00
21 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 21 28.64 0.0 219.00
22 Iveta VeličkováIveta Veličková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
07 38 28.37 0.0 216.00
23 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 32 28.30 0.0 215.00
24 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 18 28.05 0.0 212.00
25 Lucie NejedláLucie Nejedlá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 22 28.02 0.0 212.00
26 Ema WelkováEma Welková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 39 28.00 0.0 212.00
27 Aneta HodíkováAneta Hodíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 8 27.92 0.0 211.00
28 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 28 27.90 0.0 211.00
29 Marie ChovancováMarie Chovancová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 10 26.86 0.0 198.00
30 Magdalena LednickáMagdalena Lednická
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 16 26.28 0.0 192.00
31 Karolína BaxováKarolína Baxová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1 25.90 0.0 187.00
32 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 41 25.85 0.0 187.00
33 Anna BramborováAnna Bramborová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4 24.94 0.0 176.00
34 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 11 24.75 0.0 174.00
35 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 24 23.54 0.0 160.00
36 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 20 21.98 0.0 143.00
37 Adéla Zoe HollováAdéla Zoe Hollová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
06 9 20.55 0.0 127.00
38 Karolína ŠpírkováKarolína Špírková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 30 18.04 0.0 99.00
39 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 33 16.40 0.0 81.00
40 Natálie MarešováNatálie Marešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 19 15.84 0.0 75.00
Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 35 DNS 0.0 0.00
Celkem 41 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1567
2 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1498
3 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1236
4 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1215
5 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1172
6 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1117
7 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1101
8 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1081
9 František KlimešFrantišek Klimeš 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 0864
10 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0836
11 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 0781
12 Petr VacekPetr Vacek 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 0770
13 Daniel BurgheleaDaniel Burghelea 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 0721
14 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 0704
15 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 0619
16 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 0596
17 Jaroslav FišerJaroslav Fišer 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 0558
18 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 0533
19 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 0487
20 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 0484
MS Robert MelíšekRobert Melíšek 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0818
MS Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1453
Celkem 22 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2589
2 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2407
3 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2406
4 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2270
5 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2265
6 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2264
7 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2092
8 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2075
9 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2043
10 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1917
11 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1890
12 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1746
13 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1742
14 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1716
15 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1692
16 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1689
17 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1673
18 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1637
19 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1632
20 Viktorie ŠtikováViktorie Štiková 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1525
21 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1497
22 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1495
23 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1489
24 Iveta VeličkováIveta Veličková 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1424
25 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1421
26 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1366
27 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1288
28 Ema WelkováEma Welková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1274
29 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1267
30 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1180
31 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1076
32 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 0861
33 Karolína ŠpírkováKarolína Špírková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 0814
34 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 0734
35 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 0720
36 Adéla Zoe HollováAdéla Zoe Hollová 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 0547
Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... DNF
MS Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2507
MS Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1717
MS Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1448
MS Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2334
Celkem 41 závodníků