výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ

Slaný (10. 5. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 10.5.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 48.00 0.0 291.00
2 Jakub BudínJakub Budín
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 47.28 0.0 285.00
3 Jakub VelíšekJakub Velíšek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 44.00 0.0 257.00
4 František KlimešFrantišek Klimeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 40.60 0.0 229.00
5 Lukáš MišíkLukáš Mišík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 38.10 0.0 209.00
6 Daniel SoukupDaniel Soukup
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 38.00 0.0 208.00
7 Jaroslav FišerJaroslav Fišer
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
07 37.75 0.0 206.00
8 Martin OvčiakMartin Ovčiak
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 36.50 0.0 196.00
9 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 36.04 0.0 192.00
10 Václav HerbsVáclav Herbs
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 35.45 0.0 187.00
11 Ondřej UrbanOndřej Urban
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 34.70 0.0 181.00
12 David PospíšilDavid Pospíšil
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 34.30 0.0 178.00
13 Robert MelíšekRobert Melíšek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 34.28 0.0 178.00
14 Daniel BurgheleaDaniel Burghelea
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 33.40 0.0 170.00
15 Lukáš KarnethLukáš Karneth
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 33.10 0.0 168.00
16 Petr VacekPetr Vacek
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 32.85 0.0 166.00
17 Matyáš KorbelMatyáš Korbel
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 32.20 0.0 161.00
18 Martin StuchlíkMartin Stuchlík
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 31.60 0.0 156.00
19 Michal KrůtaMichal Krůta
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 30.97 0.0 151.00
20 Teodor DanišTeodor Daniš
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 30.20 0.0 145.00
21 Marek TesařMarek Tesař
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 30.00 0.0 143.00
22 Jakub CharvátJakub Charvát
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 26.40 0.0 115.00
Celkem 22 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 10.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 26 43.74 0.0 401.00
2 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 7 41.04 0.0 368.00
3 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 15 40.40 0.0 360.00
4 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3 39.97 0.0 355.00
5 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 2 39.50 0.0 349.00
6 Viktorie ŠtikováViktorie Štiková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
06 31 38.86 0.0 341.00
7 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 5 38.70 0.0 339.00
8 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 23 36.12 0.0 308.00
9 Kateřina ZimováKateřina Zimová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 40 34.90 0.0 293.00
10 Tereza HassmannováTereza Hassmannová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 6 34.32 0.0 287.00
11 Magda VáchováMagda Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 36 34.20 0.0 285.00
12 Valerie SteindlováValerie Steindlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 27 34.17 0.0 285.00
13 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 34 34.10 0.0 284.00
14 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 37 32.40 0.0 264.00
15 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 29 31.56 0.0 254.00
16 Helena KrátkáHelena Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 14 31.12 0.0 248.00
17 Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 12 30.75 0.0 244.00
18 Kateřina MacákováKateřina Macáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 17 30.60 0.0 242.00
19 Nikola KorbelováNikola Korbelová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 13 29.29 0.0 227.00
20 Viktorie PretiViktorie Preti
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 25 29.26 0.0 226.00
21 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 21 28.64 0.0 219.00
22 Iveta VeličkováIveta Veličková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
07 38 28.37 0.0 216.00
23 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 32 28.30 0.0 215.00
24 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 18 28.05 0.0 212.00
25 Lucie NejedláLucie Nejedlá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 22 28.02 0.0 212.00
26 Ema WelkováEma Welková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 39 28.00 0.0 212.00
27 Aneta HodíkováAneta Hodíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 8 27.92 0.0 211.00
28 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 28 27.90 0.0 211.00
29 Marie ChovancováMarie Chovancová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 10 26.86 0.0 198.00
30 Magdalena LednickáMagdalena Lednická
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 16 26.28 0.0 192.00
31 Karolína BaxováKarolína Baxová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1 25.90 0.0 187.00
32 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 41 25.85 0.0 187.00
33 Anna BramborováAnna Bramborová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4 24.94 0.0 176.00
34 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 11 24.75 0.0 174.00
35 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 24 23.54 0.0 160.00
36 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 20 21.98 0.0 143.00
37 Adéla Zoe HollováAdéla Zoe Hollová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
06 9 20.55 0.0 127.00
38 Karolína ŠpírkováKarolína Špírková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 30 18.04 0.0 99.00
39 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 33 16.40 0.0 81.00
40 Natálie MarešováNatálie Marešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 19 15.84 0.0 75.00
Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 35 DNS 0.0 0.00
Celkem 41 závodníků