Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ

Slaný (10. 5. 2019)

800 m - Ml. žáci

(pá, 10.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:47.51 321.00
2 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:49.54 303.00
3 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:50.61 294.00
4 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:50.67 294.00
5 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:50.76 293.00
6 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:52.27 280.00
7 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:54.69 261.00
8 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:55.53 254.00
9 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:55.95 251.00
10 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:57.02 242.00
11 Petr VacekPetr Vacek 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3:04.45 188.00
12 Robert MelíšekRobert Melíšek 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:06.04 177.00
13 František KlimešFrantišek Klimeš 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:09.91 152.00
14 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:10.37 149.00
15 Jaroslav FišerJaroslav Fišer 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3:10.99 145.00
16 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:11.07 145.00
17 Daniel BurgheleaDaniel Burghelea 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:11.88 140.00
18 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3:14.96 122.00
19 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3:15.35 120.00
20 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:16.95 111.00
21 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:17.03 110.00
22 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3:17.04 110.00
Celkem 22 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(pá, 10.5.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:36.99 608.00
2 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:39.10 583.00
3 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:43.29 536.00
4 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:47.87 486.00
5 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:49.28 471.00
6 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:50.01 463.00
7 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:51.55 448.00
8 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:51.92 444.00
9 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:52.33 440.00
10 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:52.35 439.00
11 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:55.45 409.00
12 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:56.88 395.00
13 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:57.34 390.00
14 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2:57.89 385.00
15 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:58.43 380.00
16 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:59.06 374.00
17 Iveta VeličkováIveta Veličková 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3:00.43 361.00
18 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:04.14 328.00
19 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:04.51 324.00
20 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:06.54 307.00
21 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:08.29 292.00
22 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3:09.56 281.00
23 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:10.44 274.00
24 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:11.42 266.00
25 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:12.64 257.00
26 Ema WelkováEma Welková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:13.39 251.00
27 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:14.10 245.00
28 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3:19.53 205.00
29 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:19.85 203.00
30 Karolína ŠpírkováKarolína Špírková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:21.11 194.00
31 Viktorie ŠtikováViktorie Štiková 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3:21.77 189.00
32 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3:22.17 187.00
33 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:22.58 184.00
34 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:23.84 176.00
35 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3:27.51 152.00
36 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:42.12 75.00
37 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3:50.20 43.00
38 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3:54.60 29.00
39 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:07.09 4.00
40 Adéla Zoe HollováAdéla Zoe Hollová 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4:52.93 0.00
Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... DNS
Celkem 41 závodníků