Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ

Slaný (10. 5. 2019)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(pá, 10.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.30 486.00
2 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.48 454.00
3 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.37 312.00
4 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.78 255.00
5 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 11.82 250.00
6 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18 12.09 216.00
7 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.26 196.00
8 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15 12.39 181.00
9 Daniel BurgheleaDaniel Burghelea 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16 13.09 111.00
10 Robert MelíšekRobert Melíšek 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20 13.25 97.00
11 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19 13.31 92.00
12 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.39 86.00
13 František KlimešFrantišek Klimeš 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 11 13.52 76.00
14 Petr VacekPetr Vacek 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 10 13.90 50.00
15 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 22 13.94 48.00
16 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14 14.03 42.00
17 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 12 14.06 41.00
18 Jaroslav FišerJaroslav Fišer 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 9 14.45 22.00
19 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 13 14.50 20.00
20 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 17 14.51 20.00
21 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 21 15.04 4.00
22 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 15.07 4.00
Celkem 22 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(pá, 10.5.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 10.22 672.00
2 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10.31 655.00
3 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.48 625.00
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 15 10.49 623.00
5 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.62 601.00
6 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.79 571.00
7 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.03 532.00
8 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 11.12 517.00
9 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 11.33 484.00
10 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 11.39 474.00
11 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 11.80 412.00
12 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 14 11.85 405.00
13 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 11.95 391.00
14 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 24 11.98 387.00
15 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.99 385.00
16 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17 12.01 382.00
17 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19 12.04 378.00
18 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 12.05 377.00
19 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18 12.24 351.00
20 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 32 12.26 348.00
21 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 38 12.31 341.00
22 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 20 12.35 336.00
23 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 23 12.48 319.00
24 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 16 12.58 306.00
25 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 39 12.65 297.00
26 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 28 12.89 268.00
27 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 25 12.97 258.00
28 Viktorie ŠtikováViktorie Štiková 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 21 12.98 257.00
29 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22 13.07 247.00
30 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 29 13.29 222.00
31 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 27 13.41 209.00
32 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 33 13.48 201.00
33 Ema WelkováEma Welková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 41 13.53 196.00
34 Iveta VeličkováIveta Veličková 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 26 13.56 193.00
35 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 30 13.89 160.00
36 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 36 14.35 119.00
37 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 35 14.53 105.00
38 Adéla Zoe HollováAdéla Zoe Hollová 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 31 14.68 93.00
39 Karolína ŠpírkováKarolína Špírková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 40 14.73 90.00
40 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 37 16.41 7.00
Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 34 DNF
Celkem 41 závodníků