Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A

Slaný (24. 5. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 24.5.2019 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.36
2 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 07.73
3 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 07.99
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.20
5 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.63
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 24.5.2019 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.54
2 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 07.81
3 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.23
4 Anton YushkovAnton Yushkov 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 08.84
5 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.02
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 24.5.2019 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.72
2 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.11
3 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.28
4 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.39
5 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.11
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (pá, 24.5.2019 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.76
2 František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.02
3 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.06
4 Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.35
Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (pá, 24.5.2019 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.34
2 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.39
3 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 08.48
4 Marek ProšekMarek Prošek 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.87
MS David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 07.89
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.36
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.54
3 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.72
4 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 07.73
5 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.76
6 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 07.81
7 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 07.89
8 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 07.99
9 František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.02
10 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.06
11 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.11
12 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.20
13 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.23
14 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.28
15 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.34
16 Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.35
17 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.39
17 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.39
19 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 08.48
20 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.63
21 Anton YushkovAnton Yushkov 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 08.84
22 Marek ProšekMarek Prošek 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.87
23 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.02
24 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.11
Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 24.5.2019 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.33 11.00
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 07.49 9.00
3 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 07.63 8.00
4 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 07.68 7.00
5 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 07.79 6.00
6 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 07.80 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 24.5.2019 - 16:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.93 4.00
2 František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.09 3.00
3 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.10 2.00
4 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.13 1.00
5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.29
6 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 08.34
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 24.5.2019 - 16:55) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.13 11.00
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.31 9.00
3 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.35 8.00
4 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.43 7.00
5 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.48 6.00
6 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.63 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 24.5.2019 - 16:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.47 4.00
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.64 3.00
3 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.75 2.00
4 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.80 1.00
5 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.82
6 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.87
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 24.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.12
2 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.59
3 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 08.84
4 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 08.97
5 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.32
6 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 24.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.38
2 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.66
3 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 08.79
4 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.94
5 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.12
6 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (pá, 24.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.47
2 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.76
3 Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.76
4 Natálie HodoušováNatálie Hodoušová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 09.08
5 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.34
6 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 24.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.30
2 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.69
3 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.75
4 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 09.04
5 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.63
6 Eliška VébrováEliška Vébrová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 24.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.59
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.64
3 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.76
4 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.88
5 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.00
6 Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (pá, 24.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.54
2 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.78
3 Nela DlouháNela Dlouhá 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.34
4 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.64
5 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.11
Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.12
2 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.30
3 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.38
4 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.47
5 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.54
6 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.59
6 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.59
8 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.64
9 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.66
10 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.69
11 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.75
12 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.76
12 Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.76
12 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.76
15 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.78
16 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 08.79
17 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 08.84
18 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.88
19 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.94
20 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 08.97
21 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.00
22 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 09.04
23 Natálie HodoušováNatálie Hodoušová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 09.08
24 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.12
25 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.32
26 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.34
26 Nela DlouháNela Dlouhá 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.34
28 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.37
28 Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.37
30 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.52
31 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.63
32 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.64
33 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.70
34 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.11
35 Eliška VébrováEliška Vébrová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.29
Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 DNS

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 24.5.2019 - 18:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 17.33 11.00
2 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 18.33 9.00
3 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 18.36 8.00
4 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 18.46 7.00
5 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 19.53 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 24.5.2019 - 18:25) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 18.93 6.00
2 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 19.81 1.00
3 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 19.83
František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 DNS
MS Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 18.85
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 24.5.2019 - 18:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.08
2 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 20.58
3 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 20.82
4 Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 21.92
Marek ProšekMarek Prošek 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 24.5.2019 - 18:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 20.36
2 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 22.64
Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 DNS
Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNS
Roman RychlíkRoman Rychlík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 DQ
Poznámky:
DQ 163/3a
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 24.5.2019 - 18:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 19.48 5.00
2 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 19.72 3.00
3 Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 19.80 2.00
4 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 20.07
Matěj TyleMatěj Tyle 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 17.33 11.00
2 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 18.33 9.00
3 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 18.36 8.00
4 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 18.46 7.00
5 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 18.85
6 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 18.93 6.00
7 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 19.48 5.00
8 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 19.53 4.00
9 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 19.72 3.00
10 Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 19.80 2.00
11 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 19.81 1.00
12 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 19.83
13 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 20.07
14 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.08
15 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 20.36
16 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 20.58
17 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 20.82
18 Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 21.92
19 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 22.64
František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 DNS
Marek ProšekMarek Prošek 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 DNS
Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 DNS
Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNS
Roman RychlíkRoman Rychlík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 DQ
Matěj TyleMatěj Tyle 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 24.5.2019 - 18:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.71 11.00
2 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.66 8.00
3 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 20.84 7.00
4 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 20.86 6.00
5 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 21.19 5.00
Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 24.5.2019 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.43 0.50
2 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 21.43 0.50
3 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 21.60
4 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 21.82
5 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 22.32
6 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 22.45
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 24.5.2019 - 18:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 22.43
2 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 23.02
3 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 23.16
4 Anna LauermannováAnna Lauermannová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 23.54
5 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 23.86
Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 24.5.2019 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.05 9.00
2 Barbora HlavsováBarbora Hlavsová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.42 2.00
3 Rebeka FabingerováRebeka Fabingerová 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 24.68
4 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 27.98
Veronika PohlováVeronika Pohlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 24.5.2019 - 18:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 21.37 3.50
1= Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.37 3.50
3 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 21.89
4 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 22.61
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 24.5.2019 - 18:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.75
2 Adéla LancováAdéla Lancová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 22.55
3 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.91
Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.71 11.00
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.05 9.00
3 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.66 8.00
4 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 20.84 7.00
5 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 20.86 6.00
6 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 21.19 5.00
7 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 21.37 3.50
7 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.37 3.50
9 Barbora HlavsováBarbora Hlavsová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.42 2.00
10 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.43 0.50
10 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 21.43 0.50
12 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 21.60
13 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.75
14 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 21.82
15 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 21.89
16 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 22.32
17 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 22.43
18 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 22.45
19 Adéla LancováAdéla Lancová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 22.55
20 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 22.61
21 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 23.02
22 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 23.16
23 Anna LauermannováAnna Lauermannová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 23.54
24 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 23.86
25 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.91
26 Rebeka FabingerováRebeka Fabingerová 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 24.68
27 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 27.98
Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 DNS
Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 DNS
Veronika PohlováVeronika Pohlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNS
Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 24.5.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 36.99 11.00
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 39.52 9.00
3 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 41.29 8.00
4 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 48.03 3.00
5 Roman RychlíkRoman Rychlík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 50.58 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 24.5.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 41.57 7.00
2 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 44.18 6.00
3 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 47.73 5.00
4 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 47.90 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 36.99 11.00
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 39.52 9.00
3 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 41.29 8.00
4 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 41.57 7.00
5 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 44.18 6.00
6 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 47.73 5.00
7 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 47.90 4.00
8 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 48.03 3.00
9 Roman RychlíkRoman Rychlík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 50.58 2.00

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 24.5.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 45.11 11.00
2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 45.88 9.00
3 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 46.48 8.00
4 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 47.31 7.00
5 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 47.66 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 24.5.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KosováMarkéta Kosová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 47.77 5.00
2 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 47.78 4.00
3 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 49.19 3.00
4 Ema LelkováEma Lelková 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 50.05 2.00
5 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 52.78 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 45.11 11.00
2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 45.88 9.00
3 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 46.48 8.00
4 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 47.31 7.00
5 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 47.66 6.00
6 Markéta KosováMarkéta Kosová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 47.77 5.00
7 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 47.78 4.00
8 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 49.19 3.00
9 Ema LelkováEma Lelková 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 50.05 2.00
10 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 52.78 1.00

800 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 24.5.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:13.69 11.00
2 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:26.27 9.00
3 Jindřich ŘeháčekJindřich Řeháček 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 2:35.88 8.00
4 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 2:39.57 7.00
5 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 2:39.88 6.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 24.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:19.50 11.00
2 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:33.52 9.00
3 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 2:33.86 8.00
4 Theodora OudováTheodora Oudová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 2:37.53 7.00
5 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 2:39.48 6.00
6 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 2:40.41 5.00
7 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:42.10 4.00
8 Veronika PohlováVeronika Pohlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 2:46.83 3.00
9 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 2:52.75 2.00
10 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 3:00.19 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 24.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 4:49.90 11.00
2 Ondřej ChudýOndřej Chudý 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 5:04.33 9.00
3 Áron LexaÁron Lexa 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 5:25.69 8.00
4 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 5:31.97 7.00
5 Jiří KoudelkaJiří Koudelka 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 5:41.97 6.00
6 Matouš NovotnýMatouš Novotný 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 6:24.06 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 24.5.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 5:02.59 11.00
2 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 5:21.43 9.00
3 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 5:23.67 8.00
4 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 6:07.62 7.00
5 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 6:57.86 6.00
6 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 7:08.28 5.00
Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 24.5.2019 - 15:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 17.10 8.00
2 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 18.37 7.00
MS Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 14.28
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 24.5.2019 - 15:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 16.84 11.00
2 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 16.96 9.00
3 Jindřich ŘeháčekJindřich Řeháček 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 18.55 6.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 14.28
2 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 16.84 11.00
3 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 16.96 9.00
4 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 17.10 8.00
5 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 18.37 7.00
6 Jindřich ŘeháčekJindřich Řeháček 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 18.55 6.00

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 24.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 15.93 11.00
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 16.37 8.00
3 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 17.99 6.00
MS Magdalena KlírováMagdalena Klírová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 17.15
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 24.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 18.06 5.00
2 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 18.71 3.00
3 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 19.50 2.00
4 Ema LelkováEma Lelková 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 20.08
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 24.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 16.12 9.00
2 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 17.77 7.00
3 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 18.13 4.00
4 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.70 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 15.93 11.00
2 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 16.12 9.00
3 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 16.37 8.00
4 Magdalena KlírováMagdalena Klírová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 17.15
5 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 17.77 7.00
6 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 17.99 6.00
7 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 18.06 5.00
8 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 18.13 4.00
9 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 18.71 3.00
10 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 19.50 2.00
11 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.70 1.00
12 Ema LelkováEma Lelková 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 20.08

200 m překážek (0.76) - Žáci (Finále)

Finále (pá, 24.5.2019 - 17:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 30.13 11.00
2 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 31.10 9.00
Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 168.17
Celkem 3 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 24.5.2019 - 17:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 31.96 11.00
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 33.02 9.00
3 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 33.93 8.00
MS Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 34.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 24.5.2019 - 17:50) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 34.05 7.00
2 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 34.51 5.00
3 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 36.65 2.00
4 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 41.46
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 24.5.2019 - 17:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 36.07 3.00
2 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 36.81 1.00
Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (pá, 24.5.2019 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 34.15 6.00
2 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 35.90 4.00
3 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 36.89
4 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 40.14
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 31.96 11.00
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 33.02 9.00
3 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 33.93 8.00
4 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 34.00
5 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 34.05 7.00
6 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 34.15 6.00
7 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 34.51 5.00
8 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 35.90 4.00
9 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 36.07 3.00
10 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 36.65 2.00
11 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 36.81 1.00
12 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 36.89
13 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 40.14
14 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 41.46
Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNS

4 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 24.5.2019 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dvořák, Hudeček, Nerad, Ullman Dvořák, Hudeček, Nerad, Ullman A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 2:38.83 11.00
2 Bok, Sitek, Vyleťal, Škrland Bok, Sitek, Vyleťal, Škrland TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:53.54 9.00
3 Štýbr, Velička, Sušický, Hliboký Štýbr, Velička, Sušický, Hliboký Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 3:06.07 8.00
Jarušek, Placatka, Sedláček, Jobek Jarušek, Placatka, Sedláček, Jobek SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3a
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 24.5.2019 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chrastinová, Placatková, Klasnová, Steinsová Chrastinová, Placatková, Klasnová, Steinsová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:56.88 11.00
2 Procházková, Hůlová, Bodnarová, Alexová Procházková, Hůlová, Bodnarová, Alexová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 3:06.04 9.00
3 Holečková, Krubová, Pohlová, Volková Holečková, Krubová, Pohlová, Volková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:09.54 8.00
4 Cívková, Lapáčková, Svatošová, Cepáková Cívková, Lapáčková, Svatošová, Cepáková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:13.16 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 24.5.2019 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tůmová, Brichtová, Pavelková, Vokurková Tůmová, Brichtová, Pavelková, Vokurková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 3:13.23 6.00
2 Selementová, Oudová, Peškařová, Kahounová Selementová, Oudová, Peškařová, Kahounová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:14.14 5.00
3 Dlouhá, Kloučková, Hlavsová, Lukavská Dlouhá, Kloučková, Hlavsová, Lukavská A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:18.19 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chrastinová, Placatková, Klasnová, Steinsová Chrastinová, Placatková, Klasnová, Steinsová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:56.88 11.00
2 Procházková, Hůlová, Bodnarová, Alexová Procházková, Hůlová, Bodnarová, Alexová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 3:06.04 9.00
3 Holečková, Krubová, Pohlová, Volková Holečková, Krubová, Pohlová, Volková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:09.54 8.00
4 Cívková, Lapáčková, Svatošová, Cepáková Cívková, Lapáčková, Svatošová, Cepáková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:13.16 7.00
5 Tůmová, Brichtová, Pavelková, Vokurková Tůmová, Brichtová, Pavelková, Vokurková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 3:13.23 6.00
6 Selementová, Oudová, Peškařová, Kahounová Selementová, Oudová, Peškařová, Kahounová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:14.14 5.00
7 Dlouhá, Kloučková, Hlavsová, Lukavská Dlouhá, Kloučková, Hlavsová, Lukavská A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:18.19 4.00

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 24.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.351.401.451.501.551.601.631.681.751.81 Body
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 6 1.60 ---oooxoxxx 11.00
2 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 5 1.60 --oxoooxoxxx 9.00
3 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 3 1.50 oxxooxxoxxoxxx 8.00
4 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4 1.45 -oooxxx 7.00
5 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 1 1.35 ooxxx 6.00
6 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 2 1.35 xxoxxoxxx 5.00
MS Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 7 1.75 ----o-o-xxoxox
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 24.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.451.481.51 Body
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 6 1.48 ----oooxxx 11.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 4 1.48 --ooooxxoxx 9.00
3 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 5 1.45 --ooxoxoxxx 8.00
4= Nela SedláčkováNela Sedláčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1 1.35 ooooxxx 6.50
4= Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 2 1.35 ooooxxx 6.50
6 Anna PřibylováAnna Přibylová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 3 1.30 oooxxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (pá, 24.5.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.902.002.102.202.302.402.502.602.70 Body
1 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 2.60 --oooooxxoxxx 11.00
2 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 2.00 -oxxx 9.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 24.5.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.50 Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3 3.40 ----o------o-xoxxooxxx 11.00
2 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 4 3.20 -----------xxo-xo-xxx 9.00
3 Anna PřibylováAnna Přibylová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 2 2.20 ooxxoxoxxx 8.00
4 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 1 2.10 oooxxx 7.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 24.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 16 5.66 +0.0 m/s 5.555.28x5.555.315.575.66  +0.0 11.00
2 František SlabaFrantišek Slaba
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 17 5.19 +0.0 m/s 3.515.021.525.021.505.19  +0.0x 9.00
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 14 5.11 +0.0 m/s 4.814.724.724.81x5.015.11  +0.0 8.00
4 Tomáš SušickýTomáš Sušický
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
05 3 5.05 +0.1 m/s x4.875.05  +0.15.054.664.93x 7.00
5 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 11 5.02 +0.0 m/s 4.524.834.754.834.794.785.02  +0.0 6.00
6 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 12 4.96 +0.3 m/s 4.96  +0.34.914.224.964.564.814.88 5.00
7 Václav BokVáclav Bok
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 15 4.92 +0.7 m/s 4.114.434.744.74x4.92  +0.74.25 4.00
8 Martin PíkaMartin Píka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 13 4.82 +0.6 m/s 4.82  +0.64.07x4.824.67xx 3.00
9 Kristián KulhánekKristián Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 9 4.71 +0.0 m/s x4.684.71  +0.04.710.00.00.0 2.00
10 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 1 4.68 +0.0 m/s 4.68  +0.04.402.724.680.00.00.0 1.00
11 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 10 4.64 +0.3 m/s 4.504.64  +0.34.634.640.00.00.0
12 Marek ProšekMarek Prošek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 7 4.54 +0.2 m/s 4.324.514.54  +0.24.540.00.00.0
13 Radek ŠtýbrRadek Štýbr
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
04 8 4.28 +0.0 m/s 4.28  +0.04.204.174.280.00.00.0
14 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 2 4.22 +0.0 m/s 4.124.22  +0.0x4.220.00.00.0
15 Jan VeličkaJan Velička
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
05 6 4.21 +0.2 m/s 4.21  +0.24.204.024.210.00.00.0
16 Jiří KoudelkaJiří Koudelka
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
05 5 4.10 +0.0 m/s 3.944.10  +0.03.934.100.00.00.0
Maksym TurcanuMaksym Turcanu
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 18 5.59 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 24.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 5.05 +0.0 m/s 4.744.825.05  +0.05.054.894.87x 11.00
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.96 4.81  +0.14.724.754.81x4.814.96 9.00
3 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.82 +0.6 m/s 4.494.314.694.694.314.82  +0.64.55 8.00
4 Ema TvrdáEma Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.81 +0.0 m/s 3.984.654.564.654.314.614.81  +0.0 7.00
5 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 4.72 +1.3 m/s 4.72  +1.34.514.594.724.514.514.66 6.00
6 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 4.63 +1.4 m/s 4.374.63  +1.44.304.634.114.27x 5.00
7 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 4.60 +0.0 m/s 4.60  +0.04.254.564.604.374.574.52 4.00
8 Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.60 +1.7 m/s 4.60  +1.7xx4.604.354.174.36 3.00
9 Markéta KosováMarkéta Kosová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 4.57 +1.1 m/s 4.014.57  +1.14.434.570.00.00.0 2.00
10 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 4.46 +1.1 m/s 4.46  +1.1x4.424.460.00.00.0 1.00
11 Adéla BrichtováAdéla Brichtová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 4.42 +0.8 m/s 3.064.42  +0.84.244.420.00.00.0
12 Barbora HlavsováBarbora Hlavsová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 4.40 +0.2 m/s 4.234.254.40  +0.24.400.00.00.0
13 Theodora OudováTheodora Oudová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.38 +0.0 m/s 4.38  +0.04.294.314.380.00.00.0
14 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 4.35 +0.0 m/s x4.294.35  +0.04.350.00.00.0
15 Terezie HollováTerezie Hollová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
04 4.33 +0.5 m/s 4.294.234.33  +0.54.330.00.00.0
16 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 4.14 +0.4 m/s 4.124.134.14  +0.44.140.00.00.0
17 Adéla LancováAdéla Lancová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 4.05 +1.1 m/s 3.923.964.05  +1.14.050.00.00.0
18 Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.91 +0.2 m/s 3.91  +0.23.583.853.910.00.00.0
19 Nela DlouháNela Dlouhá
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 3.87 +1.2 m/s 3.793.87  +1.23.863.870.00.00.0
20 Justýna SvatošováJustýna Svatošová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 3.63 +0.1 m/s 3.323.63  +0.13.353.630.00.00.0
21 Ema LelkováEma Lelková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 3.59 +0.1 m/s 3.403.59  +0.13.503.590.00.00.0
22 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 2.47 +1.0 m/s 2.47  +1.02.452.202.470.00.00.0
Aneta TitlbachováAneta Titlbachová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 24.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 19 11.79 11.7911.4011.5111.7911.4810.6811.07 11.00
2 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 18 10.50 10.0410.2010.5010.5007.5909.4809.80 9.00
3 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 17 10.00 09.9709.8210.0010.0009.2809.4609.78 8.00
4 Adéla KarasováAdéla Karasová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 11 09.79 09.3909.5109.1209.5109.4809.4009.79 7.00
5 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 16 09.71 x08.8309.7109.7109.5209.0309.10 6.00
6 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 12 09.62 09.0309.4109.6209.6208.7308.8608.88 5.00
7 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 10 09.23 07.7208.7109.2209.2208.1309.2308.98 4.00
8 Karolína DavidováKarolína Davidová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 13 08.98 08.9808.5708.5508.9808.3508.7208.52 3.00
9 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 15 08.76 08.3008.3908.7608.760.00.00.0 2.00
10 Lada BaštováLada Baštová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 14 08.74 07.5108.0108.7408.740.00.00.0 1.00
11 Karolína NovákováKarolína Nováková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 2 08.60 08.2208.3708.6008.600.00.00.0
12 Terezie HollováTerezie Hollová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
04 1 08.23 08.2307.97x08.230.00.00.0
13 Karolína VokurkováKarolína Vokurková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 9 08.11 07.1608.1107.9208.110.00.00.0
14 Radana LapáčkováRadana Lapáčková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 8 07.96 07.7707.9607.4607.960.00.00.0
15 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 7 07.76 07.0807.7607.0907.760.00.00.0
16 Anna LauermannováAnna Lauermannová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 6 07.31 06.7707.3106.2707.310.00.00.0
17 Rebeka FabingerováRebeka Fabingerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
05 4 07.19 07.1906.9006.3207.190.00.00.0
18 Adéla VolkováAdéla Volková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3 06.92 06.6906.9206.6406.920.00.00.0
19 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 5 06.61 06.6105.9206.0906.610.00.00.0
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (pá, 24.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KotvaldPavel Kotvald
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 19 11.65 xx11.4211.4211.3011.6510.20 11.00
2 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 12 11.22 10.4411.2210.4611.2211.1609.9811.11 9.00
3 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 18 11.02 11.0209.3310.2711.0209.7111.0210.74 8.00
4 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 15 10.88 10.8510.1710.5510.8510.3010.8810.63 7.00
5 Lukáš LandaLukáš Landa
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 14 10.55 09.1710.0010.5510.5509.5709.9009.46 6.00
6 Matěj TyleMatěj Tyle
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 10 09.87 09.4309.87x09.8708.2708.7307.95 5.00
7 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 9 09.83 09.1209.8309.2309.830.00.00.0 4.00
8 Martin KračekMartin Kraček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 11 09.75 09.75x0.009.750.00.00.0 3.00
9 Mikuláš JobekMikuláš Jobek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 6 08.94 08.94x07.9008.940.00.00.0 2.00
10 Anton YushkovAnton Yushkov
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 3 08.87 08.5208.8708.5508.870.00.00.0 1.00
11 Kryštof Robert HlibokýKryštof Robert Hliboký
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
04 7 08.58 08.3708.5808.3608.580.00.00.0
12 Sebastian LibišSebastian Libiš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 8 07.98 07.7507.9807.0607.980.00.00.0
13 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 4 07.84 x07.8407.5707.840.00.00.0
14 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 5 07.80 07.8007.7207.2407.800.00.00.0
15 Viktor BulantViktor Bulant
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 2 07.50 07.2407.5007.3807.500.00.00.0
16 Dan VydraDan Vydra
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 1 07.38 x07.3806.4807.380.00.00.0
MS David KlusoňDavid Klusoň
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 13 09.40 09.4008.9609.2709.400.00.00.0
MS David GottwaldDavid Gottwald
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 16 11.00 11.0009.9609.2811.0009.3208.7509.35
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 17 11.10 10.8611.1010.8611.1009.9410.3310.81
Celkem 19 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 24.5.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 15 26.68 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Karolína DavidováKarolína Davidová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 13 25.20 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 14 25.02 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 10 24.83 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Lada BaštováLada Baštová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 11 24.20 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 12 23.57 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 8 22.79 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 1 20.10 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Karolína NovákováKarolína Nováková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 3 17.40 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Vendula VeseláVendula Veselá
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 7 16.40 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Eliška VébrováEliška Vébrová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 5 15.26 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 4 14.52 0.00.00.00.00.00.00.0
Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Barbora TlustáBarbora Tlustá
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
04 6 15.30 0.00.00.00.00.00.00.0
Karolína KutalováKarolína Kutalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (pá, 24.5.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KotvaldPavel Kotvald
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 15 37.14 0.0 11.00
2 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 14 36.25 0.0 9.00
3 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 13 33.33 0.0 8.00
4 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 2 29.92 0.0 7.00
5 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 12 29.30 0.0 6.00
6 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 10 28.55 0.0 5.00
7 Martin KračekMartin Kraček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 4 25.98 0.0 4.00
8 Matouš NovotnýMatouš Novotný
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1 24.05 0.0 3.00
9 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 11 20.69 0.0 2.00
10 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 5 19.50 0.0 1.00
11 Anton YushkovAnton Yushkov
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 6 19.39 0.0
12 Viktor BulantViktor Bulant
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 8 18.85 0.0
13 Dan VydraDan Vydra
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 3 18.14 0.0
14 Mikuláš JobekMikuláš Jobek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 7 17.99 0.0
David GottwaldDavid Gottwald
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 9 DNS 0.0
Celkem 15 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (pá, 24.5.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 NM 0.0 8.00
Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 NM 0.0 9.00
Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 NM 0.0 7.00
Sebastian LibišSebastian Libiš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 NM 0.0 6.00
Kryštof Robert HlibokýKryštof Robert Hliboký
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
04 NM 0.0 11.00
Jan VeličkaJan Velička
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
05 NM 0.0 5.00
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 24.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 26 36.87 0.0 11.00
2 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 29 33.00 0.0 9.00
3 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 27 31.00 0.0 8.00
4 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 28 30.77 0.0 7.00
5 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 24 29.85 0.0 6.00
6 Karolína DavidováKarolína Davidová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 25 28.14 0.0 5.00
7 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 22 28.10 0.0 4.00
8 Lada BaštováLada Baštová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 20 27.93 0.0 3.00
9 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 4 25.88 0.0 2.00
10 Aneta MuchováAneta Muchová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 14 23.80 0.0 1.00
11 Karolína NovákováKarolína Nováková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 2 23.50 0.0
12 Natálie HodoušováNatálie Hodoušová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 23 23.29 0.0
13 Karolína VokurkováKarolína Vokurková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 18 23.18 0.0
14 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 6 22.67 0.0
15 Adéla KarasováAdéla Karasová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 21 22.61 0.0
16 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3 22.48 0.0
17 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 16 22.06 0.0
18 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 1 20.80 0.0
19 Eliška VébrováEliška Vébrová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 12 20.61 0.0
20 Kristína KučerováKristína Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 13 20.54 0.0
21 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 17 20.50 0.0
22 Anna LauermannováAnna Lauermannová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 7 20.40 0.0
23 Adéla VolkováAdéla Volková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 5 20.18 0.0
24 Rebeka FabingerováRebeka Fabingerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
05 8 19.11 0.0
25 Terezie HollováTerezie Hollová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
04 15 16.22 0.0
26 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 9 15.09 0.0
Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 11 NM 0.0
MS Barbora TlustáBarbora Tlustá
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
04 19 23.82 0.0
MS Karolína KutalováKarolína Kutalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 10 21.04 0.0
Celkem 29 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (pá, 24.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KračekMartin Kraček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 19 42.42 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 14 39.09 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 17 36.84 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 18 34.79 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Marián DražanMarián Dražan
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 13 33.39 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Jindřich ŘeháčekJindřich Řeháček
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 6 32.94 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Sebastian LibišSebastian Libiš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 12 30.25 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Matouš NovotnýMatouš Novotný
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1 30.09 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 3 29.37 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 7 29.30 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Matěj TyleMatěj Tyle
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 15 28.84 0.00.00.00.00.00.00.0
12 David MachálekDavid Machálek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 10 27.77 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Kryštof Robert HlibokýKryštof Robert Hliboký
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
04 8 27.50 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 9 24.77 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 11 23.56 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Viktor BulantViktor Bulant
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 5 17.00 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Radek ŠtýbrRadek Štýbr
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
04 2 15.42 0.00.00.00.00.00.00.0
Jiří KoudelkaJiří Koudelka
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
05 4 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 16 37.68 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků