Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A

Slaný (24. 5. 2019)
60 m - Žáci (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 07.33 11.00
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 07.49 9.00
3 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 07.63 8.00
60 m - Žáci (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 07.93 4.00
2 František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.09 3.00
3 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 08.10 2.00
60 m - Žákyně (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.13 11.00
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.31 9.00
3 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.35 8.00
60 m - Žákyně (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.47 4.00
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.64 3.00
3 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.75 2.00
800 m - Žáci (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:13.69 11.00
2 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:26.27 9.00
3 Jindřich ŘeháčekJindřich Řeháček 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2:35.88 8.00
800 m - Žákyně (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:19.50 11.00
2 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:33.52 9.00
3 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2:33.86 8.00
1500 m - Žáci (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:49.90 11.00
2 Ondřej ChudýOndřej Chudý 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:04.33 9.00
3 Áron LexaÁron Lexa 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5:25.69 8.00
1500 m - Žákyně (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5:02.59 11.00
2 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5:21.43 9.00
3 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:23.67 8.00
200 m překážek (0.76) - Žáci (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 30.13 11.00
2 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 31.10 9.00
4 x 300 m - Žáci (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dvořák, Hudeček, Nerad, Ullman Dvořák, Hudeček, Nerad, Ullman A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2:38.83 11.00
2 Bok, Sitek, Vyleťal, Škrland Bok, Sitek, Vyleťal, Škrland TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:53.54 9.00
3 Štýbr, Velička, Sušický, Hliboký Štýbr, Velička, Sušický, Hliboký Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3:06.07 8.00