Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A

Slaný (24. 5. 2019)
skok vysoký - Žáci (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1.60 11.00
2 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1.60 9.00
3 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1.50 8.00
skok vysoký - Žákyně (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.48 11.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.48 9.00
3 Julie ChrastinováJulie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1.45 8.00
skok o tyči - Žáci (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2.60 11.00
2 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2.00 9.00
skok o tyči - Žákyně (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.40 11.00
2 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3.20 9.00
3 Anna PřibylováAnna Přibylová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2.20 8.00
skok daleký - Žáci (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5.66 11.00
2 František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5.19 9.00
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5.11 8.00
skok daleký - Žákyně (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5.05 11.00
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4.96 9.00
3 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4.82 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 11.79 11.00
2 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 10.50 9.00
3 Klára KuncováKlára Kuncová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.00 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel KotvaldPavel Kotvald 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 11.65 11.00
2 Petr StehlíkPetr Stehlík 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 11.22 9.00
3 Jan PodubeckýJan Podubecký 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 11.02 8.00
hod diskem 0,75kg - Žákyně (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie GengelováNatálie Gengelová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 26.68 11.00
2 Karolína DavidováKarolína Davidová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 25.20 9.00
3 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 25.02 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel KotvaldPavel Kotvald 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 37.14 11.00
2 Petr StehlíkPetr Stehlík 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 36.25 9.00
3 Adam ZelenkaAdam Zelenka 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 33.33 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
hod oštěpem 500g - Žákyně (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie GengelováNatálie Gengelová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 36.87 11.00
2 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 33.00 9.00
3 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 31.00 8.00
hod oštěpem 600g - Žáci (pátek, 24.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin KračekMartin Kraček 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 42.42 11.00
2 Jan PodubeckýJan Podubecký 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 39.09 9.00
3 Jan VacekJan Vacek 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 36.84 8.00