Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A

Slaný (24. 5. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 24.5.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 36.99 11.00
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 39.52 9.00
3 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 41.29 8.00
4 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 48.03 3.00
5 Roman RychlíkRoman Rychlík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 50.58 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 24.5.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 41.57 7.00
2 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 44.18 6.00
3 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 47.73 5.00
4 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 47.90 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 36.99 11.00
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 39.52 9.00
3 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 41.29 8.00
4 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 41.57 7.00
5 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 44.18 6.00
6 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 47.73 5.00
7 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 47.90 4.00
8 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 48.03 3.00
9 Roman RychlíkRoman Rychlík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 50.58 2.00

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 24.5.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 45.11 11.00
2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 45.88 9.00
3 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 46.48 8.00
4 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 47.31 7.00
5 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 47.66 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 24.5.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KosováMarkéta Kosová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 47.77 5.00
2 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 47.78 4.00
3 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 49.19 3.00
4 Ema LelkováEma Lelková 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 50.05 2.00
5 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 52.78 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 45.11 11.00
2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 45.88 9.00
3 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 46.48 8.00
4 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 47.31 7.00
5 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 47.66 6.00
6 Markéta KosováMarkéta Kosová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 47.77 5.00
7 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 47.78 4.00
8 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 49.19 3.00
9 Ema LelkováEma Lelková 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 50.05 2.00
10 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 52.78 1.00