Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A

Slaný (21. 6. 2019)
skok vysoký - Ml. žáci (pátek, 21.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.49 11.00
2 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.46 9.00
3 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1.43 8.00
skok vysoký - Ml. žákyně (pátek, 21.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla VeseláAdéla Veselá 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.45 11.00
2 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.39 9.00
3= Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.36 7.50
3= Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.36 7.50
skok daleký - Ml. žáci (pátek, 21.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 21 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4.74 11.00
2 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4.71 9.00
3 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4.41 8.00
skok daleký - Ml. žákyně (pátek, 21.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4.90 11.00
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4.72 9.00
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4.55 8.00
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (pátek, 21.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.94 11.00
2 Karolína KuncováKarolína Kuncová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.78 9.00
3 Eleonor MakrisEleonor Makris 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.39 8.00
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (pátek, 21.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.50 11.00
2 13 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 09.55 9.00
3 Jaroslav JahodaJaroslav Jahoda 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 09.39 8.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (pátek, 21.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 50.05 11.00
2 30 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 49.31 9.00
3 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 47.25 8.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (pátek, 21.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 47.23 11.00
2 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 46.38 9.00
3 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 44.90 8.00