Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A

Slaný (21. 6. 2019)

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 21.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 1:43.88 11.00
2 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 1:50.29 9.00
3 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 1:50.80 8.00
4 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 1:51.79 7.00
5 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 1:57.89 6.00
6 Matyáš PeclMatyáš Pecl 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 1:59.13 5.00
7 20 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 2:01.75 2.00
8 27 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 2:02.15 1.00
Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 21.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 2:00.09 4.00
2 Daniel KřížDaniel Kříž 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:01.61 3.00
3 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:04.08
4 75 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 2:04.67
5 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 2:05.53
6 Matěj KloučekMatěj Klouček 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 2:12.27
7 19 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 2:16.50
8 Bedřich Jan QuadrátBedřich Jan Quadrát 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 2:19.12
9 Ondřej HamouzOndřej Hamouz 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 2:19.42
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 1:43.88 11.00
2 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 1:50.29 9.00
3 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 1:50.80 8.00
4 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 1:51.79 7.00
5 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 1:57.89 6.00
6 Matyáš PeclMatyáš Pecl 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 1:59.13 5.00
7 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 2:00.09 4.00
8 Daniel KřížDaniel Kříž 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:01.61 3.00
9 20 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 2:01.75 2.00
10 27 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 2:02.15 1.00
11 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:04.08
12 75 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 2:04.67
13 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 2:05.53
14 Matěj KloučekMatěj Klouček 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 2:12.27
15 19 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 2:16.50
16 Bedřich Jan QuadrátBedřich Jan Quadrát 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 2:19.12
17 Ondřej HamouzOndřej Hamouz 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 2:19.42
Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 DNS

600 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 21.6.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 25 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 1:46.15 11.00
2 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 1:51.09 9.00
3 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 1:55.55 8.00
4 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 1:56.14 7.00
5 21 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 1:57.98 6.00
6 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 2:01.21 5.00
7 Anna FilipováAnna Filipová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 2:05.06 4.00
8 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10 2:06.09 3.00
9 169 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 2:13.90 2.00
10 28 Denisa LukešováDenisa Lukešová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 9 2:16.01 1.00
Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 DNS
Celkem 11 závodníků