Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A

Slaný (21. 6. 2019)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 21.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub BudínJakub Budín
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 14 50.05 50.050.00.050.050.00.00.0 11.00
2 30 Jakub VelíšekJakub Velíšek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 16 49.31 49.310.00.049.310.00.00.0 9.00
3 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 15 47.25 47.250.00.047.250.00.00.0 8.00
4 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 11 45.13 45.130.00.045.130.00.00.0 7.00
5 Filip ŠkubalFilip Škubal
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 12 44.64 44.640.00.044.640.00.00.0 6.00
6 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 3 44.53 44.530.00.044.530.00.00.0 5.00
7 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 17 44.18 44.180.00.044.180.00.00.0 4.00
8 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 7 42.86 42.860.00.042.860.00.00.0 3.00
9 7 Patrik SukPatrik Suk
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 13 41.57 41.570.00.041.570.00.00.0 2.00
10 Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 9 41.38 41.380.00.041.380.00.00.0 1.00
11 František KlimešFrantišek Klimeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 10 41.17 41.170.00.041.170.00.00.0
12 Adam PikaAdam Pika
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 7 40.77 40.770.00.040.770.00.00.0
13 13 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 6 39.62 39.620.00.039.620.00.00.0
14 Tomáš LoukotaTomáš Loukota
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 16 38.95 38.950.00.038.950.00.00.0
15 David PospíšilDavid Pospíšil
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 2 37.83 37.830.00.037.830.00.00.0
16 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 5 37.77 37.770.00.037.770.00.00.0
17 Radek LužnýRadek Lužný
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 4 36.54 36.540.00.036.540.00.00.0
18 Jiří FišerJiří Fišer
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 1 36.38 36.380.00.036.380.00.00.0
19 Jaroslav JahodaJaroslav Jahoda
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 1 36.02 36.020.00.036.020.00.00.0
20 71 Štěpán SitekŠtěpán Sitek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 3 35.93 35.930.00.035.930.00.00.0
21 Radim AulickýRadim Aulický
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 17 35.57 35.570.00.035.570.00.00.0
22 František LaštovičkaFrantišek Laštovička
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 13 34.17 34.170.00.034.170.00.00.0
23 Jakub FantaJakub Fanta
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4 33.70 33.700.00.033.700.00.00.0
24 Denis HackerDenis Hacker
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 8 33.50 33.500.00.033.500.00.00.0
25 Jaroslav MatoušekJaroslav Matoušek
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 5 33.33 33.330.00.033.330.00.00.0
26 Martin KramolišMartin Kramoliš
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 2 33.04 33.040.00.033.040.00.00.0
27 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 11 32.68 32.680.00.032.680.00.00.0
28 19 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 12 31.50 31.500.00.031.500.00.00.0
29 Tomáš PlochTomáš Ploch
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 15 30.01 30.010.00.030.010.00.00.0
30 25 Ondra PacnerOndra Pacner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 6 29.93 29.930.00.029.930.00.00.0
31 Matěj KlicperaMatěj Klicpera
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 14 29.58 29.580.00.029.580.00.00.0
32 Jonáš VaněkJonáš Vaněk
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 10 27.27 27.270.00.027.270.00.00.0
33 Ondřej PrincOndřej Princ
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 8 25.29 25.290.00.025.290.00.00.0
34 Matouš ReichlMatouš Reichl
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 9 24.28 24.280.00.024.280.00.00.0
Celkem 34 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 21.6.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 13 47.23 47.230.00.047.230.00.00.0 11.00
2 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 12 46.38 46.380.00.046.380.00.00.0 9.00
3 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 14 44.90 44.900.00.044.900.00.00.0 8.00
4 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 10 42.72 42.720.00.042.720.00.00.0 7.00
5 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 9 41.19 41.190.00.041.190.00.00.0 6.00
6 Magda KalašováMagda Kalašová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 11 39.63 39.630.00.039.630.00.00.0 5.00
7 Anna DražanováAnna Dražanová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 3 37.14 37.140.00.037.140.00.00.0 4.00
8 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3 35.69 35.690.00.035.690.00.00.0 3.00
9 7 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 6 35.13 35.130.00.035.130.00.00.0 2.00
10 Jana ŠlosarováJana Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 9 34.91 34.910.00.034.910.00.00.0 1.00
11 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 1 34.75 34.750.00.034.750.00.00.0
12 Nikola VrbováNikola Vrbová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 12 34.50 34.500.00.034.500.00.00.0
13 Zuzana StudenovskáZuzana Studenovská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 14 34.44 34.440.00.034.440.00.00.0
14 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 5 34.20 34.200.00.034.200.00.00.0
15 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 7 33.16 33.160.00.033.160.00.00.0
16 Laura FikesováLaura Fikesová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 4 33.10 33.100.00.033.100.00.00.0
17 Natálie ČervinkováNatálie Červinková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 15 32.84 32.840.00.032.840.00.00.0
18 Eleonor MakrisEleonor Makris
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 5 31.40 31.400.00.031.400.00.00.0
19 Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4 30.32 30.320.00.030.320.00.00.0
20 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 13 30.22 30.220.00.030.220.00.00.0
21 112 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 8 29.84 29.840.00.029.840.00.00.0
22 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 11 29.82 29.820.00.029.820.00.00.0
23 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 8 29.78 29.780.00.029.780.00.00.0
24 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 6 28.37 28.370.00.028.370.00.00.0
25 Tereza ČornyjováTereza Čornyjová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 2 25.60 25.600.00.025.600.00.00.0
26 Lucie KottováLucie Kottová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 2 25.51 25.510.00.025.510.00.00.0
27 Barbora LapuníkováBarbora Lapuníková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 7 23.94 23.940.00.023.940.00.00.0
28 Kateřina BečkováKateřina Bečková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 1 20.52 20.520.00.020.520.00.00.0
29 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 10 20.16 20.160.00.020.160.00.00.0
Celkem 29 závodníků