výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A

Slaný (21. 6. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 21.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 21 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 12 4.74 +0.2 m/s 4.56  +0.24.47  +1.14.66  +0.34.664.58  +0.04.74  +0.2x 11.00
2 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 9 4.71 +0.4 m/s 4.51  +0.64.66  +2.04.21  +1.44.664.59  +0.04.71  +0.44.36  +0.0 9.00
3 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 11 4.41 +0.9 m/s 4.21  +0.04.05  +1.34.41  +0.94.414.30  +1.74.37  +1.3x 8.00
4 Martin KramolišMartin Kramoliš
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 4 4.37 +1.5 m/s 4.37  +1.54.33  +1.5x4.374.10  +0.24.15  +1.04.05  +0.0 7.00
5 Marek HorníkMarek Horník
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 7 4.29 +0.6 m/s 4.29  +0.64.23  +0.04.19  +0.04.294.16  +1.24.10  +0.0x 6.00
6 28 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 1 4.18 +0.9 m/s 4.16  +1.44.03  +0.03.76  +1.24.164.03  +0.64.05  +1.34.18  +0.9 5.00
7 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 8 4.09 +0.7 m/s 3.73  +1.03.99  +1.74.09  +0.74.09x4.01  +0.0x 4.00
8 Michal KrůtaMichal Krůta
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 8 4.07 +1.0 m/s 4.07  +1.04.01  +1.73.90  +0.74.073.63  +1.63.93  +0.83.52  +0.0 3.00
9 Adam KomrskaAdam Komrska
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 11 4.04 x4.043.964.040.00.00.0 2.00
10 Adam PikaAdam Pika
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 3 4.04 +1.7 m/s 3.94  +0.04.04  +1.73.73  +2.24.040.00.00.0 1.00
11 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 5 4.03 +0.0 m/s 3.90  +0.74.03  +0.04.00  +1.34.030.00.00.0
12 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 2 4.01 +1.8 m/s 3.06  +0.43.94  +0.84.01  +1.84.010.00.00.0
13 Šimon ČervenýŠimon Červený
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 5 3.94 3.943.793.863.940.00.00.0
14 Václav HartmanVáclav Hartman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 9 3.88 3.882.90x3.880.00.00.0
15 Matyáš KorbelMatyáš Korbel
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 10 3.88 +0.5 m/s 3.16  +0.23.76  +0.73.88  +0.53.880.00.00.0
16 Filip CísařFilip Císař
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 7 3.87 3.653.653.873.870.00.00.0
17 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 4 3.85 3.853.813.573.850.00.00.0
18 29 Daniel SoukupDaniel Soukup
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 12 3.68 3.68--3.680.00.00.0
19 Jáchym FrohlichJáchym Frohlich
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 6 3.63 3.493.633.283.630.00.00.0
20 Matěj KloučekMatěj Klouček
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 2 3.52 3.253.523.373.520.00.00.0
21 27 David ZrzavýDavid Zrzavý
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 3 3.45 3.453.343.383.450.00.00.0
22 Jakub FantaJakub Fanta
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 1 3.32 3.173.322.983.320.00.00.0
23 23 Maxmilián KlainMaxmilián Klain
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 10 3.25 3.253.123.163.250.00.00.0
Šimon HalfarŠimon Halfar
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 6 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 21.6.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 15 4.90 +0.0 m/s x4.90  +0.04.554.904.554.474.82 11.00
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 17 4.72 4.564.63  +0.04.394.634.724.554.62 9.00
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 16 4.55 +1.0 m/s 4.264.55  +1.04.284.554.25x4.25 8.00
4 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 13 4.49 +0.1 m/s 4.364.49  +0.14.464.494.254.084.45 7.00
5 Lucie BláhováLucie Bláhová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 11 4.48 3.914.30  +0.04.154.304.404.484.45 6.00
6 19 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 14 4.39 +0.0 m/s 3.794.39  +0.04.334.394.294.254.36 5.00
7 Pavla FiškováPavla Fišková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 10 4.28 -1.3 m/s 4.104.144.28  -1.34.28x4.074.25 4.00
8 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 12 4.28 -1.3 m/s 2.98x4.28  -1.34.283.924.184.09 3.00
9 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 8 4.27 x3.874.274.270.00.00.0 2.00
10 Viktorie PretiViktorie Preti
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 5 4.23 -0.1 m/s 4.033.994.23  -0.14.230.00.00.0 1.00
11 Karolína BaxováKarolína Baxová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 3 4.22 +0.0 m/s x4.22  +0.03.854.220.00.00.0
12 29 Michaela JakabováMichaela Jakabová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 18 4.16 4.164.064.134.160.00.00.0
13 Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 3 4.16 4.00x4.164.160.00.00.0
14 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 8 4.16 -0.1 m/s x4.004.16  -0.14.160.00.00.0
15 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 4 4.14 -0.1 m/s 4.063.454.14  -0.14.140.00.00.0
16 Kateřina MacákováKateřina Macáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 7 4.07 -0.9 m/s 3.833.874.07  -0.94.070.00.00.0
17 92 Aneta HodíkováAneta Hodíková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 17 4.02 3.853.744.024.020.00.00.0
18 Ema KřížkováEma Křížková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 2 4.02 +0.0 m/s 4.02  +0.0x3.994.020.00.00.0
19 Anna GrigováAnna Grigová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 1 4.01 -0.2 m/s 4.01  -0.23.883.834.010.00.00.0
20 14 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 7 3.95 3.553.763.953.950.00.00.0
21 Dita AntošováDita Antošová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 6 3.88 -0.4 m/s 3.823.88  -0.43.793.880.00.00.0
22 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 9 3.86 +0.5 m/s 3.793.86  +0.53.823.860.00.00.0
23 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 14 3.76 3.76x3.583.760.00.00.0
24 Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 1 3.72 3.723.553.603.720.00.00.0
25 Natálie ČervinkováNatálie Červinková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 16 3.62 3.483.623.573.620.00.00.0
26 Františka AulickáFrantiška Aulická
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 13 3.61 3.233.463.613.610.00.00.0
27 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 9 3.60 3.573.60x3.600.00.00.0
28 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 5 3.58 x3.333.583.580.00.00.0
29 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 11 3.49 3.213.493.033.490.00.00.0
30 Lucie KottováLucie Kottová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 15 3.43 3.433.433.283.430.00.00.0
31 153 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 10 3.30 3.143.303.113.300.00.00.0
32 Viola JandusováViola Jandusová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4 3.22 3.202.493.223.220.00.00.0
33 Karolína SkalováKarolína Skalová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 6 3.09 3.023.092.953.090.00.00.0
34 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 2 2.82 2.192.092.822.820.00.00.0
Klára HasoňováKlára Hasoňová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 12 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 35 závodníků