výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A

Slaný (21. 6. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 21.6.2019 - 16:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.22
2 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.79
3 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.37
4 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.60
5 Jan MansfeldJan Mansfeld 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.04
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 21.6.2019 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.39
2 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.86
3 71 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.17
4 Matyáš PeclMatyáš Pecl 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.89
5 Bedřich Jan QuadrátBedřich Jan Quadrát 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.09
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 21.6.2019 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.93
2 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 09.09
3 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.17
4 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.25
5 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.13
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (pá, 21.6.2019 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.92
2 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.01
3 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.25
4 Jaroslav MatoušekJaroslav Matoušek 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 09.27
5 20 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.97
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (pá, 21.6.2019 - 16:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.46
2 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.01
3 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.22
4 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.82
5 Ondřej HamouzOndřej Hamouz 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.39
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.22
2 14 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.39
3 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.46
4 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.79
5 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.86
6 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.92
7 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.93
8 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.01
8 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.01
10 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 09.09
11 71 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.17
11 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.17
13 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.22
14 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.25
14 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.25
16 Jaroslav MatoušekJaroslav Matoušek 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 09.27
17 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.37
18 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.60
19 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.82
20 Matyáš PeclMatyáš Pecl 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.89
21 20 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.97
22 Jan MansfeldJan Mansfeld 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.04
23 Bedřich Jan QuadrátBedřich Jan Quadrát 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.09
24 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.13
25 Ondřej HamouzOndřej Hamouz 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.39

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 21.6.2019 - 17:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.03 11.00
2 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.25 9.00
3 14 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.44 8.00
4 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.84 7.00
5 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.86 6.00
6 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 08.94 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 21.6.2019 - 17:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.82 4.00
2 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.97 3.00
3 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.03 2.00
4 71 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.18 1.00
Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 DNS
Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 21.6.2019 - 17:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.24 11.00
2 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.25 9.00
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.45 8.00
4 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.45 7.00
5 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 08.58 6.00
6 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.78 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 21.6.2019 - 17:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.78 4.00
2 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.81 3.00
3 Lucie BláhováLucie Bláhová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.88 2.00
4 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 08.93 1.00
5 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.97
6 75 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 21.6.2019 - 15:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.23
2 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.73
3 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.26
4 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.64
5 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.17
6 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 21.6.2019 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.43
2 Lucie BláhováLucie Bláhová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.96
3 Anna GrigováAnna Grigová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.31
4= Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.62
4= Julie HubačováJulie Hubačová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.62
6 Klára HudečkováKlára Hudečková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (pá, 21.6.2019 - 15:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.45
2 Tereza ČornyjováTereza Čornyjová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.45
3 23 Kateřina KotováKateřina Kotová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.72
4 Klára HasoňováKlára Hasoňová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.79
5 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.80
Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 21.6.2019 - 15:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.75
2 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.09
3 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.81
4 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.93
5 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.96
6 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 21.6.2019 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.92
2 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.28
3 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.67
4 Tereza ŠamšulováTereza Šamšulová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.77
5 Ema HorováEma Horová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 10.01
6 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 10.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (pá, 21.6.2019 - 15:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.95
2 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.23
3 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.58
4 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.96
5 Veronika ZadákováVeronika Zadáková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (pá, 21.6.2019 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.83
2 20 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.31
3 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.74
4 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.78
5 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 10.53
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (pá, 21.6.2019 - 15:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.24
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.96
3 71 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.58
4 Kamila PovolnáKamila Povolná 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 09.70
5 153 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.85
6 13 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 10.37
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.23
2 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.24
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.43
4 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.45
5 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.73
6 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.75
7 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.83
8 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.92
9 75 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.95
10 Lucie BláhováLucie Bláhová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.96
10 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.96
12 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.09
13 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.23
14 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.26
15 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.28
16 Anna GrigováAnna Grigová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.31
16 20 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.31
18 Tereza ČornyjováTereza Čornyjová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.45
19 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.58
19 71 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.58
21 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.62
21 Julie HubačováJulie Hubačová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.62
23 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.64
24 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.67
25 Kamila PovolnáKamila Povolná 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 09.70
26 23 Kateřina KotováKateřina Kotová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.72
27 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.74
28 Tereza ŠamšulováTereza Šamšulová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.77
29 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.78
30 Klára HasoňováKlára Hasoňová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.79
31 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.80
32 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.81
33 153 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.85
34 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.93
35 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.96
35 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.96
37 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.99
38 Veronika ZadákováVeronika Zadáková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.00
39 Ema HorováEma Horová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 10.01
40 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 10.03
41 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.17
42 Klára HudečkováKlára Hudečková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.32
43 13 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 10.37
44 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.42
45 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 10.53
Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 DNS