Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A

Slaný (21. 6. 2019)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 21.6.2019 - 15:40) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.62 11.00
2 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.11 4.00
3 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 13.59
4 Ondřej PrincOndřej Princ 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 13.99
5 Jan MansfeldJan Mansfeld 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 14.56
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 21.6.2019 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 11.10 9.00
2 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 11.66 7.00
3 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 11.86 6.00
4 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 11.94 5.00
5 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.80 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 21.6.2019 - 15:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 11.22 8.00
2 23 Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 12.75 3.00
3 Teodor DanišTeodor Daniš 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.47 1.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.62 11.00
2 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 11.10 9.00
3 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 11.22 8.00
4 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 11.66 7.00
5 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 11.86 6.00
6 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 11.94 5.00
7 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.11 4.00
8 23 Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 12.75 3.00
9 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.80 2.00
10 Teodor DanišTeodor Daniš 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.47 1.00
11 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 13.59
12 Ondřej PrincOndřej Princ 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 13.99
13 Jan MansfeldJan Mansfeld 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 14.56

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 21.6.2019 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.66 9.00
2 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.89 8.00
3 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 11.59 3.00
4 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 12.34
5 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 12.51
6 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 13.30
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 21.6.2019 - 15:30) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 11.66 2.00
2 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 12.22
3 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.23
4 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 12.29
5 14 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 12.46
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 21.6.2019 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 189 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 10.91 7.00
2 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10.95 6.00
3 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 11.41 4.00
4 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 11.92 1.00
5 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 12.76
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 21.6.2019 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.99 11.00
2 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 11.17 5.00
3 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 13.28
Nikoleta LarNikoleta Lar 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNF
Adéla VeseláAdéla Veselá 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.99 11.00
2 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.66 9.00
3 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.89 8.00
4 189 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 10.91 7.00
5 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10.95 6.00
6 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 11.17 5.00
7 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 11.41 4.00
8 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 11.59 3.00
9 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 11.66 2.00
10 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 11.92 1.00
11 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 12.22
12 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.23
13 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 12.29
14 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 12.34
15 14 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 12.46
16 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 12.51
17 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 12.76
18 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 13.28
19 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 13.30
Nikoleta LarNikoleta Lar 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNF
Adéla VeseláAdéla Veselá 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 DNF