Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A

Slaný (21. 6. 2019)

4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 21.6.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Avmedoski, Janků, Hoffmann, Strnad Avmedoski, Janků, Hoffmann, Strnad TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 3:07.23 11.00
2 Cardoso, Charvát, Mišík, Soukup Cardoso, Charvát, Mišík, Soukup A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 3:11.29 8.00
3 Budín, Korbel, Horník, Sitek Budín, Korbel, Horník, Sitek TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:13.01 7.00
4 Šimurda, Kohout, Palásek, Pech Šimurda, Kohout, Palásek, Pech Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 3:18.67 6.00
5 Kramoliš, Loukota, Pika, Zrzavý Kramoliš, Loukota, Pika, Zrzavý Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 3:28.80 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 21.6.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Doškář, Špicl, Vošický, Somsedík Doškář, Špicl, Vošický, Somsedík Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 3:10.89 9.00
2 Herbs, Lipert, Škubal, Velíšek Herbs, Lipert, Škubal, Velíšek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 3:21.22 5.00
3 Hartman, Komrska, Klicpera, Suk Hartman, Komrska, Klicpera, Suk TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 3:30.03 3.00
4 Beneš, Matoušek, Novák, Pavlíček Beneš, Matoušek, Novák, Pavlíček A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 3:38.76 2.00
5 Císař, Daniš, Fanta, Pacner Císař, Daniš, Fanta, Pacner TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:58.55 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Avmedoski, Janků, Hoffmann, Strnad Avmedoski, Janků, Hoffmann, Strnad TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 3:07.23 11.00
2 Doškář, Špicl, Vošický, Somsedík Doškář, Špicl, Vošický, Somsedík Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 3:10.89 9.00
3 Cardoso, Charvát, Mišík, Soukup Cardoso, Charvát, Mišík, Soukup A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 3:11.29 8.00
4 Budín, Korbel, Horník, Sitek Budín, Korbel, Horník, Sitek TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:13.01 7.00
5 Šimurda, Kohout, Palásek, Pech Šimurda, Kohout, Palásek, Pech Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 3:18.67 6.00
6 Herbs, Lipert, Škubal, Velíšek Herbs, Lipert, Škubal, Velíšek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 3:21.22 5.00
7 Kramoliš, Loukota, Pika, Zrzavý Kramoliš, Loukota, Pika, Zrzavý Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 3:28.80 4.00
8 Hartman, Komrska, Klicpera, Suk Hartman, Komrska, Klicpera, Suk TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 3:30.03 3.00
9 Beneš, Matoušek, Novák, Pavlíček Beneš, Matoušek, Novák, Pavlíček A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 3:38.76 2.00
10 Císař, Daniš, Fanta, Pacner Císař, Daniš, Fanta, Pacner TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:58.55 1.00

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 21.6.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dupalová, Grábnerová, Kučerová, Vilímová Dupalová, Grábnerová, Kučerová, Vilímová TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 3:09.79 11.00
2 Vágnerová, Baumrukrová, Kalašová, Pischnothová Vágnerová, Baumrukrová, Kalašová, Pischnothová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 3:10.27 8.00
3 Blaschkeová, Žáčková, Krátká, Valachová Blaschkeová, Žáčková, Krátká, Valachová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 3:12.28 7.00
4 Vašková, Kubová, Jeníková, Dragounová Vašková, Kubová, Jeníková, Dragounová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 3:24.20 5.00
5 Červinková, Hudečková, Plochová, Pavlíčková Červinková, Hudečková, Plochová, Pavlíčková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 3:32.03 1.00
6 Antošová, Hanousková, Farfánová, Jakabová Antošová, Hanousková, Farfánová, Jakabová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 3:32.48
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 21.6.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Káňová, Macáková, Novotná, Hassmannová Káňová, Macáková, Novotná, Hassmannová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 3:09.92 9.00
2 Baxová, Preti, Veselá, Hodíková Baxová, Preti, Veselá, Hodíková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 3:17.19 6.00
3 Machová, Kocourková, Nyžnyková, Hřivnová Machová, Kocourková, Nyžnyková, Hřivnová TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:31.08 2.00
4 Štruplová, Brodská, Křížková, Kmeťová Štruplová, Brodská, Křížková, Kmeťová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 3:35.58
5 Hoďáková, Vágnerová, Nedvědová, Šestáková Hoďáková, Vágnerová, Nedvědová, Šestáková Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 3:40.51
6 Bošková, Konečná, Lednická, Marešová Bošková, Konečná, Lednická, Marešová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:44.95
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 21.6.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bělíčková, Diedrichová, Schönová, Holakovská Bělíčková, Diedrichová, Schönová, Holakovská Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 3:24.24 4.00
2 Dubská, Grigová, Hovorková, Peterková Dubská, Grigová, Hovorková, Peterková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 3:25.77 3.00
3 Čermáková, Fikesová, Hubačová, Kotová Čermáková, Fikesová, Hubačová, Kotová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 3:32.18
4 Badinová, Pavlíčková, Šrámková, Šteflová Badinová, Pavlíčková, Šrámková, Šteflová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:39.99
5 Studenovská, Aulická, Bečková, Bernátová Studenovská, Aulická, Bečková, Bernátová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 3:40.54
6 Matoušková, Filipová, Skalová, Lukešová Matoušková, Filipová, Skalová, Lukešová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 3:42.08
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dupalová, Grábnerová, Kučerová, Vilímová Dupalová, Grábnerová, Kučerová, Vilímová TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 3:09.79 11.00
2 Káňová, Macáková, Novotná, Hassmannová Káňová, Macáková, Novotná, Hassmannová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 3:09.92 9.00
3 Vágnerová, Baumrukrová, Kalašová, Pischnothová Vágnerová, Baumrukrová, Kalašová, Pischnothová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 3:10.27 8.00
4 Blaschkeová, Žáčková, Krátká, Valachová Blaschkeová, Žáčková, Krátká, Valachová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 3:12.28 7.00
5 Baxová, Preti, Veselá, Hodíková Baxová, Preti, Veselá, Hodíková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 3:17.19 6.00
6 Vašková, Kubová, Jeníková, Dragounová Vašková, Kubová, Jeníková, Dragounová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 3:24.20 5.00
7 Bělíčková, Diedrichová, Schönová, Holakovská Bělíčková, Diedrichová, Schönová, Holakovská Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 3:24.24 4.00
8 Dubská, Grigová, Hovorková, Peterková Dubská, Grigová, Hovorková, Peterková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 3:25.77 3.00
9 Machová, Kocourková, Nyžnyková, Hřivnová Machová, Kocourková, Nyžnyková, Hřivnová TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:31.08 2.00
10 Červinková, Hudečková, Plochová, Pavlíčková Červinková, Hudečková, Plochová, Pavlíčková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 3:32.03 1.00
11 Čermáková, Fikesová, Hubačová, Kotová Čermáková, Fikesová, Hubačová, Kotová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 3:32.18
12 Antošová, Hanousková, Farfánová, Jakabová Antošová, Hanousková, Farfánová, Jakabová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 3:32.48
13 Štruplová, Brodská, Křížková, Kmeťová Štruplová, Brodská, Křížková, Kmeťová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 3:35.58
14 Badinová, Pavlíčková, Šrámková, Šteflová Badinová, Pavlíčková, Šrámková, Šteflová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:39.99
15 Hoďáková, Vágnerová, Nedvědová, Šestáková Hoďáková, Vágnerová, Nedvědová, Šestáková Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 3:40.51
16 Studenovská, Aulická, Bečková, Bernátová Studenovská, Aulická, Bečková, Bernátová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 3:40.54
17 Matoušková, Filipová, Skalová, Lukešová Matoušková, Filipová, Skalová, Lukešová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 3:42.08
18 Bošková, Konečná, Lednická, Marešová Bošková, Konečná, Lednická, Marešová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:44.95