Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor ve vícebojích

Třebíč (11. - 12. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.5.2019 - 10:20) official Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.76 631.00
2 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.97 568.00
3 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.05 545.00
4 Lukáš MarešLukáš Mareš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.30 476.00
5 Jan VelebaJan Veleba 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.31 473.00
6 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.40 449.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.5.2019 - 10:20) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.56 408.00
2 David PasekaDavid Paseka 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.61 183.00
Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 DNS
Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 DNS
MS Daniel CahaDaniel Caha 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.66
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.76 631.00
2 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.97 568.00
3 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.05 545.00
4 Lukáš MarešLukáš Mareš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.30 476.00
5 Jan VelebaJan Veleba 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.31 473.00
6 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.40 449.00
7 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.56 408.00
8 David PasekaDavid Paseka 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.61 183.00
9 Daniel CahaDaniel Caha 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.66
Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 DNS
Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 08.22 498.00
2 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.55 411.00
3 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.12 278.00
4 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 09.25 251.00
5 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.43 216.00
6 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 09.60 185.00
Jan KaválekJan Kaválek 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 16:40) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 08.44 718.00
2 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.77 626.00
3 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.88 597.00
4 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.00 566.00
5 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 09.14 531.00
6 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.18 521.00
MS Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 08.45
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 16:40) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.86 603.00
2 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 09.20 516.00
3 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.22 511.00
4 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.25 504.00
5 Karolína RohonyKarolína Rohony 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.34 482.00
6 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 09.62 417.00
7 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 09.75 389.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 16:40) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 09.50 444.00
2 Eva NavrátilováEva Navrátilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 09.71 397.00
3 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.74 391.00
4 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.80 378.00
5 Nela ZemanováNela Zemanová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.83 371.00
6 Pavla KružíkováPavla Kružíková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 2 10.00 336.00
7 Michaela ŘezankováMichaela Řezanková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 10.04 328.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 11.5.2019 - 16:40) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 09.52 440.00
2 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 09.57 428.00
3 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 10.17 302.00
4 Natálie KlímkováNatálie Klímková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 10.21 295.00
5 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.28 281.00
6 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 10.38 263.00
7 Kristýna PavlíkováKristýna Pavlíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 10.57 229.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 08.44 718.00
2 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 08.45
3 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.77 626.00
4 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.86 603.00
5 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.88 597.00
6 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.00 566.00
7 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 09.14 531.00
8 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.18 521.00
9 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 09.20 516.00
10 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.22 511.00
11 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.25 504.00
12 Karolína RohonyKarolína Rohony 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.34 482.00
13 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 09.50 444.00
14 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 09.52 440.00
15 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 09.57 428.00
16 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 09.62 417.00
17 Eva NavrátilováEva Navrátilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 09.71 397.00
18 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.74 391.00
19 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 09.75 389.00
20 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.80 378.00
21 Nela ZemanováNela Zemanová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.83 371.00
22 Pavla KružíkováPavla Kružíková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 2 10.00 336.00
23 Michaela ŘezankováMichaela Řezanková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 10.04 328.00
24 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 10.17 302.00
25 Natálie KlímkováNatálie Klímková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 10.21 295.00
26 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.28 281.00
27 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 10.38 263.00
28 Kristýna PavlíkováKristýna Pavlíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 10.57 229.00