Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Třebíč (18. 5. 2019)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 136 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 1:58.99 8.00
2 66 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 1:59.05 7.00
3 64 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:59.76 6.00
4 40 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 2:00.05 5.00
5 11 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:00.24 4.00
6 125 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 2:00.25 3.00
7 69 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 2:01.04 2.00
8 15 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:01.44 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 91 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 1:56.87 11.00
2 193 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 1:58.41 9.00
3 94 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:03.51
4 79 Aleš NovákAleš Novák 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 2:03.96
5 217 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:04.70
6 210 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:09.97
7 109 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:11.37
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 91 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 1:56.87 11.00
2 193 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 1:58.41 9.00
3 136 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 1:58.99 8.00
4 66 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 1:59.05 7.00
5 64 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:59.76 6.00
6 40 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 2:00.05 5.00
7 11 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:00.24 4.00
8 125 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 2:00.25 3.00
9 69 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 2:01.04 2.00
10 15 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:01.44 1.00
11 94 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:03.51
12 79 Aleš NovákAleš Novák 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 2:03.96
13 217 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:04.70
14 210 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:09.97
15 109 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:11.37

800 m - Ženy

(so, 18.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 111 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:14.84 11.00
2 134 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:16.56 9.00
3 71 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 2:17.04 8.00
4 3 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:18.29 7.00
5 83 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:19.58 6.00
6 72 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:19.75 5.00
7 329 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:20.07 4.00
8 250 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:21.31 3.00
9 79 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:23.58 2.00
10 235 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 2:24.35 1.00
11 242 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 2:26.50
12 356 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 2:28.89
Celkem 12 závodníků