Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Třebíč (18. 5. 2019)

1500 m - Muži

(so, 18.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 91 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 4:00.72 11.00
2 171 Nico BokettaNico Boketta 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 4:03.48 9.00
3 240 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 4:05.58 8.00
4 192 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 4:07.14 7.00
5 220 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 4:07.47 6.00
6 223 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 4:12.06 5.00
7 79 Aleš NovákAleš Novák 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9 4:12.95 4.00
8 11 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 4:16.32 3.00
9 100 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21 4:18.14 2.00
10 12 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20 4:18.36 1.00
11 188 Borek PožárBorek Požár 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14 4:22.04
12 63 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12 4:22.75
13 233 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18 4:26.98
14 214 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15 4:26.99
15 186 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 4:29.93
16 182 Jan KoutnýJan Koutný 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 4:31.01
17 105 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16 4:34.63
MS 230 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17 4:39.25
19 231 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19 4:58.99
19 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
125 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 DNF
Celkem 21 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 18.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 4:45.69 11.00
2 70 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 4:46.36 9.00
3 163 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 4:47.06 8.00
4 72 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 4:49.29 7.00
5 107 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 4:54.44 6.00
6 26 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 5:00.58 5.00
7 165 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 5:01.79 4.00
8 21 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13 5:07.13 3.00
9 213 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 5:10.37 2.00
10 322 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 5:11.79 1.00
11 133 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 5:19.24
12 240 Zuzana PiknerováZuzana Piknerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 5:24.54
15 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 DNS
Celkem 13 závodníků