Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Třebíč (18. 5. 2019)

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 12:30) official Vítr: -4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 15.96 9.00
2 154 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 16.00 8.00
3 183 Jan DeckerJan Decker 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 18.84 4.00
4 123 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 20.27 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 12:30) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 172 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 15.94 11.00
2 8 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 16.08 7.00
3 41 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 16.26 6.00
4 3 Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 16.31 5.00
5 93 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 18.91 3.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 172 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 15.94 11.00
2 35 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 15.96 9.00
3 154 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 16.00 8.00
4 8 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 16.08 7.00
5 41 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 16.26 6.00
6 3 Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 16.31 5.00
7 183 Jan DeckerJan Decker 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 18.84 4.00
8 93 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 18.91 3.00
9 123 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 20.27 2.00