Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Třebíč (18. 5. 2019)

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 66 Karlach, Gregor, Josef, Peták Karlach, Gregor, Josef, Peták AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 3:20.89 11.00
2 33 Havel, Vích, Běhounek, Janík Havel, Vích, Běhounek, Janík TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:25.18 9.00
3 9 Končický, Rejmon, Pasler, Koutník Končický, Rejmon, Pasler, Koutník Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:26.71 8.00
4 136 Mottl, Duchan, Musil, Kováč Mottl, Duchan, Musil, Kováč TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 3:29.57 7.00
5 172 Hrdoušek, Nývlt, Baše, Boketta Hrdoušek, Nývlt, Baše, Boketta A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 3:30.90 6.00
6 236 Matějček, Gloza, Jánský, Řehula Matějček, Gloza, Jánský, Řehula T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 3:33.82 4.00
7 192 Švejda, Vaidiš, Kurfürst, Kříž Švejda, Vaidiš, Kurfürst, Kříž TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 3:37.93 3.00
8 100 Martínek, Podolák, Doubek, Jisl Martínek, Podolák, Doubek, Jisl Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 3:39.73 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ledvina, Ekl, Novák, Tauer Ledvina, Ekl, Novák, Tauer AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 3:33.67 5.00
2 4 Lehocký, Řežábek, Pavlát, Kostohryz Lehocký, Řežábek, Pavlát, Kostohryz Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:43.98 1.00
3 215 Cipín, Brejška, Lukš, Havlíček Cipín, Brejška, Lukš, Havlíček T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 3:52.77
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 66 Karlach, Gregor, Josef, Peták Karlach, Gregor, Josef, Peták AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 3:20.89 11.00
2 33 Havel, Vích, Běhounek, Janík Havel, Vích, Běhounek, Janík TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:25.18 9.00
3 9 Končický, Rejmon, Pasler, Koutník Končický, Rejmon, Pasler, Koutník Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:26.71 8.00
4 136 Mottl, Duchan, Musil, Kováč Mottl, Duchan, Musil, Kováč TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 3:29.57 7.00
5 172 Hrdoušek, Nývlt, Baše, Boketta Hrdoušek, Nývlt, Baše, Boketta A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 3:30.90 6.00
6 Ledvina, Ekl, Novák, Tauer Ledvina, Ekl, Novák, Tauer AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 3:33.67 5.00
7 236 Matějček, Gloza, Jánský, Řehula Matějček, Gloza, Jánský, Řehula T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 3:33.82 4.00
8 192 Švejda, Vaidiš, Kurfürst, Kříž Švejda, Vaidiš, Kurfürst, Kříž TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 3:37.93 3.00
9 100 Martínek, Podolák, Doubek, Jisl Martínek, Podolák, Doubek, Jisl Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 3:39.73 2.00
10 4 Lehocký, Řežábek, Pavlát, Kostohryz Lehocký, Řežábek, Pavlát, Kostohryz Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:43.98 1.00
11 215 Cipín, Brejška, Lukš, Havlíček Cipín, Brejška, Lukš, Havlíček T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 3:52.77

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechová, Korelová, Veselá, Koudelková Čechová, Korelová, Veselá, Koudelková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:58.82 11.00
2 Voříšková, Kordová, Šafránková, Žáková Voříšková, Kordová, Šafránková, Žáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 4:00.95 9.00
3 135 Veverková, Kopecká, Hrachovcová, Ulrichová Veverková, Kopecká, Hrachovcová, Ulrichová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:02.08 8.00
4 352 Caisová, Kovandová, Fliegelová, Konopová Caisová, Kovandová, Fliegelová, Konopová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 4:06.86 7.00
5 14 Volfová, Beľová, Kučerová, Fraňková Volfová, Beľová, Kučerová, Fraňková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 4:10.33 6.00
6 209 Dolejšová, Kelemenová, Vimmerová, Lukášová Dolejšová, Kelemenová, Vimmerová, Lukášová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 4:16.15 4.00
7 162 Ježková, Kotlíková, Skřivanová, Burda Ježková, Kotlíková, Skřivanová, Burda TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 4:19.65 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 77 Sudková, Perglerová, Placatková, Novotná Sudková, Perglerová, Placatková, Novotná TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 4:15.74 5.00
2 213 Křenková, Piknerová, Miljanecová, Rychlíková Křenková, Piknerová, Miljanecová, Rychlíková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 4:26.35 2.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechová, Korelová, Veselá, Koudelková Čechová, Korelová, Veselá, Koudelková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:58.82 11.00
2 Voříšková, Kordová, Šafránková, Žáková Voříšková, Kordová, Šafránková, Žáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 4:00.95 9.00
3 135 Veverková, Kopecká, Hrachovcová, Ulrichová Veverková, Kopecká, Hrachovcová, Ulrichová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:02.08 8.00
4 352 Caisová, Kovandová, Fliegelová, Konopová Caisová, Kovandová, Fliegelová, Konopová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 4:06.86 7.00
5 14 Volfová, Beľová, Kučerová, Fraňková Volfová, Beľová, Kučerová, Fraňková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 4:10.33 6.00
6 77 Sudková, Perglerová, Placatková, Novotná Sudková, Perglerová, Placatková, Novotná TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 4:15.74 5.00
7 209 Dolejšová, Kelemenová, Vimmerová, Lukášová Dolejšová, Kelemenová, Vimmerová, Lukášová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 4:16.15 4.00
8 162 Ježková, Kotlíková, Skřivanová, Burda Ježková, Kotlíková, Skřivanová, Burda TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 4:19.65 3.00
9 213 Křenková, Piknerová, Miljanecová, Rychlíková Křenková, Piknerová, Miljanecová, Rychlíková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 4:26.35 2.00