Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň

Třebíč (26. 5. 2019)

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 26.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 7 12.14 12.140.00.012.140.00.00.0 7.00
2 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 5 11.68 11.680.00.011.680.00.00.0 5.00
3 Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 6 11.57 11.570.00.011.570.00.00.0 4.00
4 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4 10.59 10.590.00.010.590.00.00.0 3.00
5 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 3 09.59 09.590.00.009.590.00.00.0 2.00
6 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 2 09.36 09.360.00.009.360.00.00.0 1.00
7 Julie PekařováJulie Pekařová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 1 07.03 07.030.00.007.030.00.00.0
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 26.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela HutrováGabriela Hutrová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 15 09.50 09.500.00.009.500.00.00.0 11.00
2 Karolína SlámováKarolína Slámová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 8 09.30 09.300.00.009.300.00.00.0 9.00
3 Dana HarveyDana Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 18 09.22 09.220.00.009.220.00.00.0 8.00
4 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 17 08.34 08.340.00.008.340.00.00.0 7.00
5 Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 2 08.23 08.230.00.008.230.00.00.0 6.00
6 Natálie BáňováNatálie Báňová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 1 07.76 07.760.00.007.760.00.00.0 5.00
7 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 4 07.68 07.680.00.007.680.00.00.0 4.00
8 Sára ŘíhováSára Říhová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 7 07.57 07.570.00.007.570.00.00.0 3.00
9 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 14 07.47 07.470.00.007.470.00.00.0 2.00
10 Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 12 07.34 07.340.00.007.340.00.00.0 1.00
11 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 13 07.24 07.240.00.007.240.00.00.0
12 Pavla KrpálkováPavla Krpálková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 5 06.56 06.560.00.006.560.00.00.0
13 Nikola HomolováNikola Homolová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 10 06.25 06.250.00.006.250.00.00.0
14 Aneta PokornáAneta Pokorná
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 6 05.93 05.930.00.005.930.00.00.0
15 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 11 05.54 05.540.00.005.540.00.00.0
16 Natálie KaděrováNatálie Kaděrová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 3 05.30 05.300.00.005.300.00.00.0
17 Nela ZemanováNela Zemanová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 9 04.96 04.960.00.004.960.00.00.0
MS Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 16 08.72 08.720.00.008.720.00.00.0
Celkem 18 závodníků