Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Sprinterský trojboj

Třebíč (6. 6. 2019)

50 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 16:00) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 06.94 550.00
2 Kristián ChromýKristián Chromý 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.05 515.00
3 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.17 478.00
4 Jan VelebaJan Veleba 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 07.40 410.00
Celkem 4 závodníků

50 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:10) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BerounFilip Beroun 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.21 465.00
2 Jan BulantJan Bulant 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.69 331.00
3 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 07.91 276.00
4 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.93 271.00
5 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.01 252.00
6 Martin ZeibertMartin Zeibert 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.02 250.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:10) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.45 395.00
2 Filip FejtaFilip Fejta 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.95 266.00
3 Patrik PojmonPatrik Pojmon 06 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 3 07.98 259.00
4 Samuel SpurnýSamuel Spurný 08 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 7 08.00 255.00
5 Jaroslav KružíkJaroslav Kružík 09 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 6 08.36 178.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BerounFilip Beroun 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.21 465.00
2 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.45 395.00
3 Jan BulantJan Bulant 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.69 331.00
4 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 07.91 276.00
5 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.93 271.00
6 Filip FejtaFilip Fejta 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.95 266.00
7 Patrik PojmonPatrik Pojmon 06 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 3 07.98 259.00
8 Samuel SpurnýSamuel Spurný 08 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 7 08.00 255.00
9 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.01 252.00
10 Martin ZeibertMartin Zeibert 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.02 250.00
11 Jaroslav KružíkJaroslav Kružík 09 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 6 08.36 178.00

50 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 07.19 750.00
2 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.40 677.00
3 Nikola ŘídkáNikola Řídká 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.51 640.00
4 Edita UjčíkováEdita Ujčíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.56 623.00
5 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 07.96 498.00
6 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.01 483.00
7 Eliška DostálováEliška Dostálová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.07 466.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:20) official Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 07.15 764.00
2 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.24 732.00
3 Petra UrbanováPetra Urbanová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.73 569.00
4 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.05 472.00
5 Adriana KružíkováAdriana Kružíková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.06 469.00
6 Žaneta DivišováŽaneta Divišová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.13 449.00
7 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.19 432.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 07.15 764.00
2 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 07.19 750.00
3 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.24 732.00
4 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.40 677.00
5 Nikola ŘídkáNikola Řídká 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.51 640.00
6 Edita UjčíkováEdita Ujčíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.56 623.00
7 Petra UrbanováPetra Urbanová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.73 569.00
8 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 07.96 498.00
9 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.01 483.00
10 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.05 472.00
11 Adriana KružíkováAdriana Kružíková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.06 469.00
12 Eliška DostálováEliška Dostálová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.07 466.00
13 Žaneta DivišováŽaneta Divišová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.13 449.00
14 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.19 432.00

50 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 07.17 757.00
2 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.30 711.00
3 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.40 677.00
4 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.58 617.00
5 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 07.61 607.00
6 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.69 581.00
7 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.05 472.00
8 Michaela ŘezankováMichaela Řezanková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.16 440.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 3 07.98 492.00
2 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.07 466.00
3 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.17 438.00
4 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.27 410.00
5 Pavla KružíkováPavla Kružíková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 2 08.41 373.00
6 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.43 367.00
7 Veronika ZeibertováVeronika Zeibertová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.57 332.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:30) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa VošmerováVanessa Vošmerová 08 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 8 07.95 501.00
2 Natálie VojáčkováNatálie Vojáčková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.20 429.00
3 Vendulka MolákováVendulka Moláková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.33 394.00
4 Olga PokornáOlga Pokorná 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.96 242.00
5 Simona HromádkováSimona Hromádková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.03 227.00
6 Nikola PoláškováNikola Polášková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.45 147.00
7 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 10.09 56.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 07.17 757.00
2 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.30 711.00
3 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.40 677.00
4 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.58 617.00
5 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 07.61 607.00
6 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.69 581.00
7 Vanessa VošmerováVanessa Vošmerová 08 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 8 07.95 501.00
8 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 3 07.98 492.00
9 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.05 472.00
10 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.07 466.00
11 Michaela ŘezankováMichaela Řezanková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.16 440.00
12 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.17 438.00
13 Natálie VojáčkováNatálie Vojáčková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.20 429.00
14 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.27 410.00
15 Vendulka MolákováVendulka Moláková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.33 394.00
16 Pavla KružíkováPavla Kružíková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 2 08.41 373.00
17 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.43 367.00
18 Veronika ZeibertováVeronika Zeibertová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.57 332.00
19 Olga PokornáOlga Pokorná 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.96 242.00
20 Simona HromádkováSimona Hromádková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.03 227.00
21 Nikola PoláškováNikola Polášková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.45 147.00
22 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 10.09 56.00