výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena Třebíče

Třebíč (18. 8. 2019)

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:45) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristián ChromýKristián Chromý 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.03
2 Martin KinclMartin Kincl 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 6 08.25
3 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.48
4 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.60
5 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 08.93
6 Patrik FilkaPatrik Filka 07 ASK BlanskoASK Blansko 2 08.94
7 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 09.41
8 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.85
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 18.8.2019 - 15:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.22
2 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.56
3 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.70
4 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.90
5 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 08.99
6 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.11
7 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.27
8 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.74
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 18.8.2019 - 15:40) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.10
2 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.20
3 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 09.30
4 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 7 09.49
5 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 09.66
6 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.75
7 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 1 11.94
Lucie KrištofováLucie Krištofová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.22
2 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.56
3 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.70
4 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.90
5 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 08.99
6 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.10
7 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.11
8 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.20
9 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.27
10 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 09.30
11 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 7 09.49
12 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 09.66
13 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.74
14 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.75
15 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 1 11.94
Lucie KrištofováLucie Krištofová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 DNS

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 18.8.2019 - 15:10) official Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.60
2 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 11.75
3 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 12.12
4 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 12.42
5 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 12.54
Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 18.8.2019 - 15:10) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.46
2 Michael PečinkaMichael Pečinka 01 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 12.87
3 Martin KinclMartin Kincl 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 4 13.11
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.60
2 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 11.75
3 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 12.12
4 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 12.42
5 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.46
6 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 12.54
7 Michael PečinkaMichael Pečinka 01 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 12.87
8 Martin KinclMartin Kincl 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 4 13.11
Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:00) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.46
Celkem 1 závodníků

1 anglická míle - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 4:41.96
2 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 4:49.31
3 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 4:58.84
4 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 4:59.40
5 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 5:32.63
6 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 5:39.01
Celkem 6 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin BohuslavMartin Bohuslav 87 TřebíčTřebíč 2 39:36.91
2 Jaroslav BohuslavJaroslav Bohuslav 59 TřebíčTřebíč 1 49:26.87
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 16:10) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 16.34
2 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 19.59
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 16:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 15.72
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 15.80
3 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 15.82
4 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 17.81
Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 DNF
Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 DNS
Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.611.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.99
1 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 5 1.93 --o--ooooooxxx
2 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4 1.90 -----ooooxoxxx
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
98 3 1.90 -----oooxoxoxxx
4 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 1 1.78 oooooxxoxxx
5 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 2 1.75 ooooxoxxx
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.84
1 Kateřina FialováKateřina Fialová
ASK BlanskoASK Blansko
19 4 1.60 ----o-oooxooxoxxx
2 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 3 1.54 -----oooxoxxoxxx
3 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 2 1.51 ---o-oooxoxxx
4 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 1 1.36 xooooxxx
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.001.051.101.151.201.251.281.311.341.371.401.431.461.491.521.551.581.611.641.67
1 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 7 1.43 ----o-ooooooxxx
2 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 6 1.40 ------oooooxxx
3 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3 1.40 --ooxoooooooxxx
4 Anna KučeríkováAnna Kučeríková
Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s.
07 2 1.31 -ooooxxoooxxx
5 Monika RyšaváMonika Ryšavá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 1.20 -ooooxxx
Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 5 DNS
Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 4 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 6 6.46 +0.2 m/s 5.97  +0.46.19  +0.56.06  +0.46.19-6.39  +0.66.46  +0.2
2 František VejmělekFrantišek Vejmělek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 5 6.30 +0.5 m/s 6.16  +0.56.13  -0.65.90  -0.26.166.25  +0.06.30  +0.56.17  +0.2
3 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 1 5.79 +0.6 m/s xx5.47  +0.15.475.79  +0.65.63  +0.55.79  -0.5
4 Milan RybnikářMilan Rybnikář
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4 5.52 +0.4 m/s 5.45  +1.05.43  +3.05.20  +0.25.455.50  +0.55.52  +0.4x
Daniel KinclDaniel Kincl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristián ChromýKristián Chromý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 4 4.79 +0.3 m/s 4.79  +0.30.00.04.790.00.00.0
2 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 4.35 -1.1 m/s 4.35  -1.10.00.04.350.00.00.0
3 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 1 3.50 +0.3 m/s 3.50  +0.30.00.03.500.00.00.0
Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 5 5.55 +0.9 m/s 5.55  +0.90.00.05.550.00.00.0
2 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4 5.01 +0.1 m/s 5.01  +0.10.00.05.010.00.00.0
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 3 4.98 +0.0 m/s 4.98  +0.00.00.04.980.00.00.0
4 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1 4.44 -0.8 m/s 4.44  -0.80.00.04.440.00.00.0
Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 19 5.26 +2.3 m/s 5.17 +2.0 m/s 5.03  +2.05.17  +2.05.26  +2.35.265.02  +0.95.07  +0.44.82  -0.3
2 Luisa KlementováLuisa Klementová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 13 4.76 -0.7 m/s 4.52  +2.54.46  +2.64.14  +1.64.524.47  +0.04.62  +0.54.76  -0.7
3 Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 15 4.73 -0.1 m/s 3.99  +2.64.59  +2.34.33  +1.64.59-3.92  +0.44.73  -0.1
4 Edita UjčíkováEdita Ujčíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 17 4.66 +2.1 m/s 4.58 +1.7 m/s 4.58  +1.7x4.66  +2.14.664.52  +1.04.20  +0.3x
5 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 8 4.63 -0.3 m/s 4.57  +1.04.57  +1.64.62  +2.94.624.49  +2.64.35  +0.44.63  -0.3
6 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 18 4.62 +0.8 m/s xx4.60  +1.84.604.62  +0.84.51  +1.04.20  +0.1
7 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 12 4.61 +1.5 m/s 4.46  +2.6x4.45  +1.94.464.18  +0.64.61  +1.54.34  -0.6
8 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 16 4.49 +0.9 m/s x4.36  +2.9x4.364.49  +0.9xx
9 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 11 4.27 +1.5 m/s 4.11  +2.24.27  +1.54.19  +1.14.270.00.00.0
10 Adriana KružíkováAdriana Kružíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 10 4.25 +2.2 m/s 4.18 +1.3 m/s 4.25  +2.24.18  +3.64.18  +1.34.250.00.00.0
11 Tereza HalvováTereza Halvová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 6 4.14 +3.0 m/s xx4.14  +3.04.140.00.00.0
12 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 4 4.05 +3.7 m/s 3.85 +1.2 m/s 4.05  +3.73.85  +1.23.62  +2.64.050.00.00.0
13 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 14 4.03 +0.9 m/s xx4.03  +0.94.030.00.00.0
14 Anna KučeríkováAnna Kučeríková
Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s.
07 3 4.00 +1.4 m/s 3.76  +2.33.99  +1.34.00  +1.44.000.00.00.0
15 Tereza BartoňováTereza Bartoňová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 2 3.90 +0.9 m/s 3.34  +2.53.90  +0.93.26  +2.53.900.00.00.0
16 Monika RyšaváMonika Ryšavá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 3.63 +3.1 m/s 3.51 +1.4 m/s 3.63  +3.13.51  +1.43.62  +2.53.630.00.00.0
Anna MaláAnna Malá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 9 DNS ---00.00.00.0
Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 7 DNS ---00.00.00.0
Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK BlanskoASK Blansko
06 5 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3 10.41 08.7308.7210.4110.4110.1209.9210.26
2 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 09.17 07.9109.0109.1709.1709.0908.25x
3 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 1 08.16 06.2107.13-07.1307.3708.1607.19
Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matouš NěmecMatouš Němec
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 2 10.48 10.480.00.010.480.00.00.0
2 Patrik FilkaPatrik Filka
ASK BlanskoASK Blansko
07 1 08.13 08.130.00.008.130.00.00.0
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 4 12.15 11.7511.79x11.79xx12.15
2 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 3 10.68 10.0110.4909.9910.4910.6810.42x
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 2 10.36 09.8910.36x10.3609.2809.75-
4 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 1 09.54 09.2109.0209.3609.3609.2409.4809.54
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 5 09.98 08.0108.1008.2008.2007.7109.3409.98
2 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 6 09.97 09.3709.5709.7009.7009.8609.9009.97
3 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 4 08.59 08.3207.7208.5908.5908.0107.7707.87
4 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3 07.48 07.4807.3907.1907.4807.4107.4307.12
5 Žaneta DivišováŽaneta Divišová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 1 06.35 06.2006.3506.0806.3505.8405.9405.70
6 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková
ASK BlanskoASK Blansko
05 2 05.86 05.1605.7805.3905.7805.8605.28-
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 2 12.91 12.910.00.012.910.00.00.0
2 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 1 11.93 11.930.00.011.930.00.00.0
Samuel EliášSamuel Eliáš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 NM x0.00.00.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 08.66 08.6608.4008.2108.66x08.0608.14
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 09.62 09.620.00.009.620.00.00.0
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 13.66 13.660.00.013.660.00.00.0
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 5 15.94 15.940.00.015.940.00.00.0
2 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
90 4 14.98 14.980.00.014.980.00.00.0
3 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 14.75 14.750.00.014.750.00.00.0
4 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 3 14.66 14.660.00.014.660.00.00.0
5 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 1 14.50 14.500.00.014.500.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 5 29.93 29.930.00.029.930.00.00.0
2 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 4 24.18 24.180.00.024.180.00.00.0
3 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 3 23.55 23.550.00.023.550.00.00.0
4 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 2 23.08 23.080.00.023.080.00.00.0
5 Leontýna OravcováLeontýna Oravcová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 1 15.24 15.240.00.015.240.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel EliášSamuel Eliáš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 5 37.85 37.850.00.037.850.00.00.0
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4 37.38 37.380.00.037.380.00.00.0
3 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 3 36.37 36.370.00.036.370.00.00.0
4 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 2 30.40 30.400.00.030.400.00.00.0
5 Matouš NěmecMatouš Němec
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 1 29.41 29.410.00.029.410.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 6 55.27 55.270.00.055.270.00.00.0
2 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 4 31.05 31.050.00.031.050.00.00.0
3 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 3 26.17 26.170.00.026.170.00.00.0
4 Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
66 2 21.75 21.750.00.021.750.00.00.0
5 Eliška OravcováEliška Oravcová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 1 19.94 19.940.00.019.940.00.00.0
Lenka MatouškováLenka Matoušková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 43.65 43.650.00.043.650.00.00.0
2 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 41.40 41.400.00.041.400.00.00.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
92 5 57.40 57.400.00.057.400.00.00.0
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 4 49.75 49.750.00.049.750.00.00.0
3 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 2 44.72 44.720.00.044.720.00.00.0
4 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 3 42.08 42.080.00.042.080.00.00.0
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3 29.46 29.460.00.029.460.00.00.0
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4 24.08 24.080.00.024.080.00.00.0
Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matouš NěmecMatouš Němec
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 5 34.02 34.020.00.034.020.00.00.0
2 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3 30.63 30.630.00.030.630.00.00.0
3 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 26.42 26.420.00.026.420.00.00.0
4 Patrik FilkaPatrik Filka
ASK BlanskoASK Blansko
07 4 26.10 26.100.00.026.100.00.00.0
5 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 1 15.47 15.470.00.015.470.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 7 44.53 44.530.00.044.530.00.00.0
2 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 6 34.56 34.560.00.034.560.00.00.0
3 Aneta KühwegováAneta Kühwegová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 2 34.30 34.300.00.034.300.00.00.0
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 5 29.79 29.790.00.029.790.00.00.0
5 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 3 29.16 29.160.00.029.160.00.00.0
6 Eliška OravcováEliška Oravcová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 1 21.46 21.460.00.021.460.00.00.0
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 15 35.35 35.350.00.035.350.00.00.0
2 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 14 34.95 34.950.00.034.950.00.00.0
3 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 13 34.79 34.790.00.034.790.00.00.0
4 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 12 30.63 30.630.00.030.630.00.00.0
5 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 8 30.30 30.300.00.030.300.00.00.0
6 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 11 29.27 29.270.00.029.270.00.00.0
7 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 10 28.39 28.390.00.028.390.00.00.0
8 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 9 25.49 25.490.00.025.490.00.00.0
9 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 6 20.59 20.590.00.020.590.00.00.0
10 Žaneta DivišováŽaneta Divišová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3 18.50 18.500.00.018.500.00.00.0
11 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková
ASK BlanskoASK Blansko
05 5 17.27 17.270.00.017.270.00.00.0
12 Leontýna OravcováLeontýna Oravcová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 1 16.60 16.600.00.016.600.00.00.0
Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Ester DvořákováEster Dvořáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel EliášSamuel Eliáš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 5 51.95 51.950.00.051.950.00.00.0
2 Tomáš VincencTomáš Vincenc
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 4 46.58 46.580.00.046.580.00.00.0
3 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 2 34.79 34.790.00.034.790.00.00.0
4 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 1 24.28 24.280.00.024.280.00.00.0
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina FialováKateřina Fialová
ASK BlanskoASK Blansko
19 1 26.72 26.720.00.026.720.00.00.0
2 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 2 24.34 24.340.00.024.340.00.00.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 3 32.29 32.290.00.032.290.00.00.0
2 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 2 30.18 30.180.00.030.180.00.00.0
Filip NěmečekFilip Němeček
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.8.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 3 54.81 54.810.00.054.810.00.00.0
2 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 2 48.12 48.120.00.048.120.00.00.0
3 Michael PečinkaMichael Pečinka
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
01 1 38.68 38.680.00.038.680.00.00.0
Celkem 3 závodníků