Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena Třebíče

Třebíč (18. 8. 2019)
skok vysoký - Muži (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1.93
2 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.90
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1.90
skok vysoký - Ženy (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina FialováKateřina Fialová 19 ASK BlanskoASK Blansko 1.60
2 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.54
3 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.51
skok vysoký - Žákyně (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.43
2 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.40
3 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.40
skok daleký - Muži (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6.46
2 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6.30
3 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5.79
skok daleký - Žáci (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristián ChromýKristián Chromý 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4.79
2 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4.35
3 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3.50
skok daleký - Ženy (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5.55
2 Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5.01
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4.98
skok daleký - Žákyně (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5.26
2 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4.76
3 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4.73
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.41
2 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.17
3 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.16
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matouš NěmecMatouš Němec 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10.48
2 Patrik FilkaPatrik Filka 07 ASK BlanskoASK Blansko 08.13
vrh koulí 3kg - Dorostenky (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12.15
2 Barbora DostálováBarbora Dostálová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10.68
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.36
vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 05 ASK BlanskoASK Blansko 09.98
2 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.97
3 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 08.59
vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.91
2 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11.93
vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.66
vrh koulí 5kg - Dorostenci (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.62
vrh koulí 6kg - Junioři (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.66
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.94
2 Martin KollárMartin Kollár 90 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14.98
3 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.75
hod diskem 0,75kg - Žákyně (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 05 ASK BlanskoASK Blansko 29.93
2 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 24.18
3 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 23.55
hod diskem 1kg - Žáci (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 37.85
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 37.38
3 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 36.37
hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška StaňkováEliška Staňková 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.27
2 Barbora DostálováBarbora Dostálová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 31.05
3 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 26.17
hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 43.65
2 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 41.40
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek BártaMarek Bárta 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 57.40
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 49.75
3 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 44.72
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 29.46
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 24.08
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matouš NěmecMatouš Němec 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 34.02
2 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 30.63
3 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 26.42
hod oštěpem 500g - Dorostenky (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 44.53
2 Barbora DostálováBarbora Dostálová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 34.56
3 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 34.30
hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 35.35
2 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 34.95
3 Kateřina DouchováKateřina Douchová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 34.79
hod oštěpem 600g - Žáci (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 51.95
2 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 46.58
3 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 34.79
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina FialováKateřina Fialová 19 ASK BlanskoASK Blansko 26.72
2 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 24.34
hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 32.29
2 Petr SmolíkPetr Smolík 02 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 30.18
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 18.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.81
2 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 48.12
3 Michael PečinkaMichael Pečinka 01 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 38.68