výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD mladšího žactva

Třebíč (21. 9. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 21.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 19 5.33 -2.0 m/s 5.33  -2.00.00.05.330.00.00.0 447.00
2 Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 18 5.16 -0.9 m/s 5.16  -0.90.00.05.160.00.00.0 413.00
3 Filip BerounFilip Beroun
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 4.78 -1.5 m/s 4.78  -1.50.00.04.780.00.00.0 341.00
4 Filip ZápařkaFilip Zápařka
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 17 4.64 -1.6 m/s 4.64  -1.60.00.04.640.00.00.0 315.00
5 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 15 4.20 -1.5 m/s 4.20  -1.50.00.04.200.00.00.0 239.00
6 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 16 4.10 -1.9 m/s 4.10  -1.90.00.04.100.00.00.0 222.00
7 Ondřej MusilOndřej Musil
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 14 3.99 -0.4 m/s 3.99  -0.40.00.03.990.00.00.0 204.00
8 Ondřej LoupalOndřej Loupal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 3.97 -0.5 m/s 3.97  -0.50.00.03.970.00.00.0 201.00
9 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 9 3.79 -1.4 m/s 3.79  -1.40.00.03.790.00.00.0 173.00
10 Benedikt JílekBenedikt Jílek
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
06 10 3.78 -2.7 m/s 3.78  -2.70.00.03.780.00.00.0 171.00
11 Jan VančuraJan Vančura
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 11 3.73 -1.7 m/s 3.73  -1.70.00.03.730.00.00.0 164.00
12 Matěj BeranMatěj Beran
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 4 3.66 -2.7 m/s 3.66  -2.70.00.03.660.00.00.0 153.00
13 Vojtěch FikarVojtěch Fikar
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 6 3.64 -1.7 m/s 3.64  -1.70.00.03.640.00.00.0 150.00
14 David ZýkaDavid Zýka
SK ŽirovniceSK Žirovnice
07 12 3.57 -2.0 m/s 3.57  -2.00.00.03.570.00.00.0 140.00
15 Jan MachotkaJan Machotka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 8 3.54 -0.5 m/s 3.54  -0.50.00.03.540.00.00.0 136.00
16 Šimon VožickýŠimon Vožický
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 7 3.51 -2.2 m/s 3.51  -2.20.00.03.510.00.00.0 132.00
17 Pavel BuřičPavel Buřič
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 5 3.49 -0.5 m/s 3.49  -0.50.00.03.490.00.00.0 129.00
18 Marek HortMarek Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 13 3.31 -2.5 m/s 3.31  -2.50.00.03.310.00.00.0 104.00
19 Vítek VrběckýVítek Vrběcký
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 3 3.00 -0.5 m/s 3.00  -0.50.00.03.000.00.00.0 66.00
Celkem 19 závodníků
Finále B (so, 21.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 13 5.03 -0.8 m/s 5.03  -0.80.00.05.030.00.00.0 388.00
2 Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 12 4.06 -1.6 m/s 4.06  -1.60.00.04.060.00.00.0 215.00
3 Jiří PospíchalJiří Pospíchal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 11 3.69 -2.0 m/s 3.69  -2.00.00.03.690.00.00.0 158.00
4 Daniel HekrleDaniel Hekrle
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 3.53 -1.0 m/s 3.53  -1.00.00.03.530.00.00.0 135.00
5 Petr PospíchalPetr Pospíchal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 8 3.45 -1.2 m/s 3.45  -1.20.00.03.450.00.00.0 123.00
6 Martin ZeibertMartin Zeibert
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 6 3.27 -1.2 m/s 3.27  -1.20.00.03.270.00.00.0 99.00
7 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 5 3.21 -2.2 m/s 3.21  -2.20.00.03.210.00.00.0 91.00
8 Filip FejtaFilip Fejta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 10 3.18 -2.3 m/s 3.18  -2.30.00.03.180.00.00.0 88.00
9 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 7 3.15 -1.0 m/s 3.15  -1.00.00.03.150.00.00.0 84.00
10 Michal BartoníkMichal Bartoník
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 2 3.13 -1.2 m/s 3.13  -1.20.00.03.130.00.00.0 81.00
11 Matěj BártlMatěj Bártl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 3.11 -0.8 m/s 3.11  -0.80.00.03.110.00.00.0 79.00
12 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 3 2.99 -1.6 m/s 2.99  -1.60.00.02.990.00.00.0 65.00
František KubišFrantišek Kubiš
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 9 NM x0.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 21.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 17 4.82 +1.1 m/s 4.82  +1.10.00.04.820.00.00.0 511.00
2 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 18 4.76 +0.5 m/s 4.76  +0.50.00.04.760.00.00.0 495.00
3 Nikola MusilováNikola Musilová
SK ŽirovniceSK Žirovnice
06 11 4.75 +3.1 m/s 4.43 +0.6 m/s 4.75  +3.14.43  +0.60.04.750.00.00.0 492.00
4 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 16 4.66 +2.8 m/s 4.66  +2.80.00.04.660.00.00.0 469.00
5 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 15 4.55 +1.4 m/s 4.55  +1.40.00.04.550.00.00.0 441.00
6 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 12 4.53 +2.8 m/s 4.24 +1.7 m/s 4.53  +2.84.24  +1.70.04.530.00.00.0 436.00
7 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 10 4.43 +2.3 m/s 4.43  +2.30.00.04.430.00.00.0 411.00
8 Natálie ManďákováNatálie Manďáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 4 4.34 +1.9 m/s 4.34  +1.90.00.04.340.00.00.0 388.00
9 Emma DreisigováEmma Dreisigová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 8 4.33 +1.9 m/s 4.33  +1.90.00.04.330.00.00.0 386.00
10 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 14 4.30 +1.7 m/s 4.30  +1.70.00.04.300.00.00.0 379.00
11 Lenka KrejčíLenka Krejčí
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 13 4.19 +2.3 m/s 4.09 +1.9 m/s 4.19  +2.34.09  +1.90.04.190.00.00.0 352.00
12 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 5 4.16 +2.6 m/s 3.56 +1.6 m/s 4.16  +2.63.56  +1.60.04.160.00.00.0 345.00
13 Elen HolendováElen Holendová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 7 4.13 +1.2 m/s 4.13  +1.20.00.04.130.00.00.0 338.00
14 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 6 4.10 +1.2 m/s 4.10  +1.20.00.04.100.00.00.0 331.00
15 Lucie HájkováLucie Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 1 4.01 +2.1 m/s 3.80 +1.0 m/s 4.01  +2.13.80  +1.00.04.010.00.00.0 310.00
16 Aneta PokornáAneta Pokorná
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 2 4.00 +2.7 m/s 3.84 +2.0 m/s 4.00  +2.73.84  +2.00.04.000.00.00.0 308.00
17 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3 3.90 +3.4 m/s 3.79 +1.6 m/s 3.90  +3.43.79  +1.60.03.900.00.00.0 285.00
18 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 9 3.81 +2.2 m/s 3.81  +2.20.00.03.810.00.00.0 265.00
Celkem 18 závodníků
Finále B (so, 21.9.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna DoleželováAnna Doleželová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 7 4.32 +1.8 m/s 4.32  +1.80.00.04.320.00.00.0 384.00
2 Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 5 4.27 +2.0 m/s 4.27  +2.00.00.04.270.00.00.0 371.00
3 Anna KučeríkováAnna Kučeríková
Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s.
07 17 4.21 +1.7 m/s 4.21  +1.70.00.04.210.00.00.0 357.00
4 Natálie KoubováNatálie Koubová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 14 4.15 +2.1 m/s 4.15  +2.10.00.04.150.00.00.0 343.00
5 Karolína HalvováKarolína Halvová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
07 8 4.10 +2.6 m/s 3.97 +2.0 m/s 4.10  +2.63.97  +2.00.04.100.00.00.0 331.00
6 Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 1 4.10 +1.6 m/s 4.10  +1.60.00.04.100.00.00.0 331.00
7 Natálie JankujováNatálie Jankujová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 11 4.03 +3.0 m/s 4.03  +3.00.00.04.030.00.00.0 315.00
8 Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 9 4.00 +1.9 m/s 4.00  +1.90.00.04.000.00.00.0 308.00
9 Andrea BařinováAndrea Bařinová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 13 3.98 +2.0 m/s 3.98  +2.00.00.03.980.00.00.0 303.00
10 Lucie SlaninováLucie Slaninová
SK ŽirovniceSK Žirovnice
07 15 3.93 +0.7 m/s 3.93  +0.70.00.03.930.00.00.0 292.00
11 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 18 3.91 +1.5 m/s 3.91  +1.50.00.03.910.00.00.0 287.00
12 Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 6 3.89 +2.5 m/s 3.89  +2.50.00.03.890.00.00.0 283.00
13 Natálie KřenkováNatálie Křenková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 3 3.86 +2.0 m/s 3.86  +2.00.00.03.860.00.00.0 276.00
14 Klára KocmánkováKlára Kocmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 16 3.68 +1.7 m/s 3.68  +1.70.00.03.680.00.00.0 237.00
15 Michaela ŘezankováMichaela Řezanková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 12 3.65 +1.4 m/s 3.65  +1.40.00.03.650.00.00.0 231.00
16 Eva NavrátilováEva Navrátilová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 2 3.60 +1.7 m/s 3.60  +1.70.00.03.600.00.00.0 220.00
17 Karolína RohonyKarolína Rohony
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 3.56 +2.3 m/s 3.34 +1.6 m/s 3.56  +2.33.34  +1.60.03.560.00.00.0 212.00
18 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 10 0.00 x0.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 18 závodníků
Finále C (so, 21.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 15 4.07 +1.1 m/s 4.07  +1.10.00.04.070.00.00.0 324.00
2 Ema PekařováEma Pekařová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 21 3.98 +2.0 m/s 3.98  +2.00.00.03.980.00.00.0 303.00
3 Karolína HrodkováKarolína Hrodková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 19 3.97 +2.2 m/s 3.82 +1.8 m/s 3.97  +2.23.82  +1.80.03.970.00.00.0 301.00
4 Nikola HomolováNikola Homolová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 22 3.92 +1.4 m/s 3.92  +1.43.87  +1.90.03.920.00.00.0 290.00
5 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 2 3.92 +1.3 m/s 3.92  +1.33.73  +0.90.03.920.00.00.0 290.00
6 Dorota DubovskáDorota Dubovská
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 3 3.91 +1.5 m/s 3.91  +1.50.00.03.910.00.00.0 287.00
7 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 13 3.90 +2.1 m/s 3.63 +1.2 m/s 3.90  +2.13.63  +1.20.03.900.00.00.0 285.00
8 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 20 3.86 +1.9 m/s 3.86  +1.90.00.03.860.00.00.0 276.00
9 Veronika MarešováVeronika Marešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 10 3.81 +1.3 m/s 3.81  +1.30.00.03.810.00.00.0 265.00
10 Nikola ŠtorkováNikola Štorková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 3.75 +0.9 m/s 3.75  +0.90.00.03.750.00.00.0 252.00
11 Karolína SůvováKarolína Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 12 3.72 +1.5 m/s 3.72  +1.50.00.03.720.00.00.0 246.00
12 Pavla MikulášováPavla Mikulášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 14 3.55 +1.2 m/s 3.55  +1.20.00.03.550.00.00.0 210.00
13 Lada BřezkováLada Březková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 16 3.53 +1.2 m/s 3.53  +1.20.00.03.530.00.00.0 206.00
14 Barbora BudínováBarbora Budínová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 6 3.48 +1.2 m/s 3.48  +1.23.39  +2.4x3.480.00.00.0 196.00
15 Kateřina VeseláKateřina Veselá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 7 3.48 +1.4 m/s 3.48  +1.43.37  +1.63.05  +1.23.480.00.00.0 196.00
16 Vanda ZávodskáVanda Závodská
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 11 3.44 +1.5 m/s 3.44  +1.50.00.03.440.00.00.0 188.00
17 Jolana KrejčíJolana Krejčí
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 18 3.38 +1.0 m/s 3.38  +1.00.00.03.380.00.00.0 176.00
18 Natálie KlímkováNatálie Klímková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 8 3.37 +0.9 m/s 3.37  +0.90.00.03.370.00.00.0 174.00
19 Natálie BučkováNatálie Bučková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 9 3.28 +1.8 m/s 3.28  +1.80.00.03.280.00.00.0 157.00
Alexandra PekárkováAlexandra Pekárková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Daniela HonzováDaniela Honzová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 5 NM x0.00.00.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků
Finále D (so, 21.9.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie HamzováMarie Hamzová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 4 3.93 +1.1 m/s 3.93  +1.10.00.03.930.00.00.0 292.00
2 Eliška TrojanováEliška Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 13 3.88 +2.2 m/s 3.87 +0.5 m/s 3.88  +2.23.87  +0.50.03.880.00.00.0 281.00
3 Dita SmolováDita Smolová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 12 3.86 +0.8 m/s 3.86  +0.80.00.03.860.00.00.0 276.00
4 Tereza HolubováTereza Holubová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 5 3.81 +0.1 m/s 3.81  +0.10.00.03.810.00.00.0 265.00
5 Natálie KaděrováNatálie Kaděrová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 6 3.75 +1.3 m/s 3.75  +1.30.00.03.750.00.00.0 252.00
6 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 17 3.61 +1.1 m/s 3.61  +1.10.00.03.610.00.00.0 223.00
7 Anna ValendováAnna Valendová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 16 3.58 +1.0 m/s 3.58  +1.00.00.03.580.00.00.0 216.00
8 Veronika ZeibertováVeronika Zeibertová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 22 3.52 +2.4 m/s 3.52  +2.40.00.03.520.00.00.0 204.00
9 Julie KrejčíJulie Krejčí
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 7 3.49 +1.1 m/s 3.49  +1.10.00.03.490.00.00.0 198.00
10 Ketty PacalováKetty Pacalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 21 3.39 +1.6 m/s 3.39  +1.60.00.03.390.00.00.0 178.00
11 Adriana NovotnáAdriana Novotná
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 8 3.27 +1.2 m/s 3.27  +1.20.00.03.270.00.00.0 155.00
12 Karolína ZavadilováKarolína Zavadilová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 14 3.26 +2.3 m/s 3.03 +1.9 m/s 3.26  +2.33.03  +1.90.03.260.00.00.0 153.00
13 Karolína HladíkováKarolína Hladíková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 15 3.26 +0.8 m/s 3.26  +0.80.00.03.260.00.00.0 153.00
14 Anna ČížkováAnna Čížková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 2 3.23 +1.9 m/s 3.23  +1.90.00.03.230.00.00.0 148.00
15 Barbora PravečkováBarbora Pravečková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 10 3.19 +1.7 m/s 3.19  +1.70.00.03.190.00.00.0 140.00
16 Barbora SeverováBarbora Severová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 18 3.12 +1.0 m/s 3.12  +1.00.00.03.120.00.00.0 128.00
17 Taťána HolcrováTaťána Holcrová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 20 3.09 +0.4 m/s 3.09  +0.40.00.03.090.00.00.0 122.00
18 Anna CoufalováAnna Coufalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 1 3.08 +1.9 m/s 3.08  +1.90.00.03.080.00.00.0 121.00
19 Anna RybováAnna Rybová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 11 3.07 +1.5 m/s 3.07  +1.50.00.03.070.00.00.0 119.00
20 Adéla PetulováAdéla Petulová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 9 2.82 +0.8 m/s 2.82  +0.80.00.02.820.00.00.0 78.00
21 Anna DvořáčkováAnna Dvořáčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 3 2.65 +0.4 m/s 2.65  +0.40.00.02.650.00.00.0 53.00
Natálie StaňkováNatálie Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 19 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků