výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD mladšího žactva

Třebíč (21. 9. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 21.9.2019 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 09.38 664.00
2 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 10.12 519.00
3 Filip ZápařkaFilip Zápařka 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 10.24 497.00
4 Metoděj HolzerMetoděj Holzer 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 10.68 420.00
5 Filip BerounFilip Beroun 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 10.68 420.00
6 Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.54 288.00
7 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 12.11 213.00
8 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 12.19 204.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 21.9.2019 - 10:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benedikt JílekBenedikt Jílek 06 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 5 11.55 286.00
2 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.60 279.00
3 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 11.77 256.00
4 Vojtěch FikarVojtěch Fikar 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 12.32 189.00
5 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 12.68 150.00
6 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 12.68 150.00
7 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 12.93 125.00
8 Filip FejtaFilip Fejta 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.25 97.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 21.9.2019 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PospíchalJiří Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 12.79 139.00
2 David ZýkaDavid Zýka 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 12.90 128.00
3 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 13.13 107.00
4 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 13.18 103.00
5 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 13.29 94.00
6 Daniel HekrleDaniel Hekrle 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 13.43 82.00
7 Martin ZeibertMartin Zeibert 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.62 68.00
8 Michal BartoníkMichal Bartoník 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 15.13 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 21.9.2019 - 10:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 12.38 182.00
2 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 13.07 112.00
3 Petr PospíchalPetr Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 13.27 95.00
4 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.47 79.00
5 František KubišFrantišek Kubiš 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.49 78.00
6 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 13.67 65.00
7 Matěj BártlMatěj Bártl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 14.27 30.00
8 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 14.57 17.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 09.38 664.00
2 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 10.12 519.00
3 Filip ZápařkaFilip Zápařka 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 10.24 497.00
4 Metoděj HolzerMetoděj Holzer 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 10.68 420.00
4 Filip BerounFilip Beroun 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 10.68 420.00
6 Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.54 288.00
7 Benedikt JílekBenedikt Jílek 06 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 5 11.55 286.00
8 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.60 279.00
9 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 11.77 256.00
10 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 12.11 213.00
11 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 12.19 204.00
12 Vojtěch FikarVojtěch Fikar 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 12.32 189.00
13 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 12.38 182.00
14 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 12.68 150.00
14 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 12.68 150.00
16 Jiří PospíchalJiří Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 12.79 139.00
17 David ZýkaDavid Zýka 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 12.90 128.00
18 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 12.93 125.00
19 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 13.07 112.00
20 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 13.13 107.00
21 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 13.18 103.00
22 Filip FejtaFilip Fejta 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.25 97.00
23 Petr PospíchalPetr Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 13.27 95.00
24 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 13.29 94.00
25 Daniel HekrleDaniel Hekrle 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 13.43 82.00
26 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.47 79.00
27 František KubišFrantišek Kubiš 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.49 78.00
28 Martin ZeibertMartin Zeibert 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.62 68.00
29 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 13.67 65.00
30 Matěj BártlMatěj Bártl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 14.27 30.00
31 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 14.57 17.00
32 Michal BartoníkMichal Bartoník 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 15.13 3.00

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.9.2019 - 10:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.82 746.00
2 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 10.53 616.00
3 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.61 602.00
4 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 7 10.68 590.00
5 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.96 543.00
6 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.53 453.00
7 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.54 451.00
8 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 11.55 450.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 21.9.2019 - 10:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 11.04 530.00
2 Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 11.16 511.00
3 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 11.63 438.00
4 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 11.68 430.00
5 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 11.95 391.00
6 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 12.10 370.00
7 Karolína HrodkováKarolína Hrodková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 12.29 344.00
8 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 12.72 288.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 21.9.2019 - 10:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DoleželováAnna Doleželová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 11.64 436.00
2 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 7 11.69 429.00
3 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.71 426.00
4 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 3 11.86 404.00
5 Elen HolendováElen Holendová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 12.17 360.00
6 Natálie ManďákováNatálie Manďáková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 12.49 318.00
7 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.33 217.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 21.9.2019 - 10:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 12.22 353.00
2 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 12.51 315.00
3 Natálie KoubováNatálie Koubová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 12.67 295.00
4 Eva NavrátilováEva Navrátilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 12.92 264.00
5 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 13.04 250.00
6 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 13.22 230.00
7 Vanda ZávodskáVanda Závodská 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 13.45 204.00
8 Nikola HomolováNikola Homolová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 13.58 191.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 21.9.2019 - 10:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 12.86 271.00
2 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 13.05 249.00
3 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 13.16 236.00
4 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 13.26 225.00
5 Karolína RohonyKarolína Rohony 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.31 220.00
6 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.48 201.00
7 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 13.53 196.00
8 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 4 15.36 49.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (so, 21.9.2019 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea BařinováAndrea Bařinová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 12.09 371.00
2 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 12.31 341.00
3 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 13.27 224.00
4 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 13.33 217.00
5 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 13.39 211.00
6 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.46 203.00
7 Michaela ŘezankováMichaela Řezanková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.48 201.00
8 Dorota DubovskáDorota Dubovská 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 13.59 190.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (so, 21.9.2019 - 10:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 12.85 273.00
2 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.28 223.00
3 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 13.47 202.00
4 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 13.97 153.00
5 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 14.93 76.00
6 Veronika ZeibertováVeronika Zeibertová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 14.95 74.00
7 Natálie KlímkováNatálie Klímková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 15.17 60.00
Natálie StaňkováNatálie Staňková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (so, 21.9.2019 - 10:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KaděrováNatálie Kaděrová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.72 424.00
2 Eliška SvobodováEliška Svobodová 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 13.03 251.00
3 Anna RybováAnna Rybová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 14.43 113.00
4 Karolína ZavadilováKarolína Zavadilová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 14.72 90.00
5 Jolana KrejčíJolana Krejčí 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 15.12 63.00
6 Barbora SeverováBarbora Severová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 15.19 59.00
7 Kateřina VeseláKateřina Veselá 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 16.90 0.00
8 Anna DvořáčkováAnna Dvořáčková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 21.42 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (so, 21.9.2019 - 10:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 12.37 333.00
2 Marie HamzováMarie Hamzová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 12.66 296.00
3 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 13.56 193.00
4 Tereza HolubováTereza Holubová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 13.73 176.00
5 Adriana NovotnáAdriana Novotná 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 14.34 120.00
6 Taťána HolcrováTaťána Holcrová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 14.59 100.00
7 Anna CoufalováAnna Coufalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 15.63 35.00
Alexandra PekárkováAlexandra Pekárková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (so, 21.9.2019 - 10:15) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 12.09 371.00
2 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 12.60 303.00
3 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.34 216.00
4 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 13.55 194.00
5 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 13.83 166.00
6 Julie KrejčíJulie Krejčí 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.10 141.00
7 Adéla PetulováAdéla Petulová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 17.00 0.00
8 Anna ValendováAnna Valendová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 22.84 0.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.82 746.00
2 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 10.53 616.00
3 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.61 602.00
4 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 7 10.68 590.00
5 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.96 543.00
6 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 11.04 530.00
7 Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 11.16 511.00
8 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.53 453.00
9 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.54 451.00
10 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 11.55 450.00
11 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 11.63 438.00
12 Anna DoleželováAnna Doleželová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 11.64 436.00
13 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 11.68 430.00
14 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 7 11.69 429.00
15 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.71 426.00
16 Natálie KaděrováNatálie Kaděrová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.72 424.00
17 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 3 11.86 404.00
18 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 11.95 391.00
19 Andrea BařinováAndrea Bařinová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 12.09 371.00
19 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 12.09 371.00
21 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 12.10 370.00
22 Elen HolendováElen Holendová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 12.17 360.00
23 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 12.22 353.00
24 Karolína HrodkováKarolína Hrodková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 12.29 344.00
25 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 12.31 341.00
26 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 12.37 333.00
27 Natálie ManďákováNatálie Manďáková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 12.49 318.00
28 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 12.51 315.00
29 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 12.60 303.00
30 Marie HamzováMarie Hamzová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 12.66 296.00
31 Natálie KoubováNatálie Koubová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 12.67 295.00
32 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 12.72 288.00
33 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 12.85 273.00
34 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 12.86 271.00
35 Eva NavrátilováEva Navrátilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 12.92 264.00
36 Eliška SvobodováEliška Svobodová 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 13.03 251.00
37 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 13.04 250.00
38 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 13.05 249.00
39 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 13.16 236.00
40 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 13.22 230.00
41 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 13.26 225.00
42 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 13.27 224.00
43 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.28 223.00
44 Karolína RohonyKarolína Rohony 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.31 220.00
45 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.33 217.00
45 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 13.33 217.00
47 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.34 216.00
48 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 13.39 211.00
49 Vanda ZávodskáVanda Závodská 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 13.45 204.00
50 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.46 203.00
51 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 13.47 202.00
52 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.48 201.00
52 Michaela ŘezankováMichaela Řezanková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.48 201.00
54 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 13.53 196.00
55 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 13.55 194.00
56 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 13.56 193.00
57 Nikola HomolováNikola Homolová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 13.58 191.00
58 Dorota DubovskáDorota Dubovská 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 13.59 190.00
59 Tereza HolubováTereza Holubová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 13.73 176.00
60 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 13.83 166.00
61 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 13.97 153.00
62 Julie KrejčíJulie Krejčí 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.10 141.00
63 Adriana NovotnáAdriana Novotná 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 14.34 120.00
64 Anna RybováAnna Rybová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 14.43 113.00
65 Taťána HolcrováTaťána Holcrová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 14.59 100.00
66 Karolína ZavadilováKarolína Zavadilová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 14.72 90.00
67 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 14.93 76.00
68 Veronika ZeibertováVeronika Zeibertová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 14.95 74.00
69 Jolana KrejčíJolana Krejčí 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 15.12 63.00
70 Natálie KlímkováNatálie Klímková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 15.17 60.00
71 Barbora SeverováBarbora Severová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 15.19 59.00
72 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 4 15.36 49.00
73 Anna CoufalováAnna Coufalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 15.63 35.00
74 Kateřina VeseláKateřina Veselá 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 16.90 0.00
75 Adéla PetulováAdéla Petulová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 17.00 0.00
76 Anna DvořáčkováAnna Dvořáčková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 21.42 0.00
77 Anna ValendováAnna Valendová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 22.84 0.00
Natálie StaňkováNatálie Staňková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 DNS
Alexandra PekárkováAlexandra Pekárková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 DNS