Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP staršího a mladšího žactva

Jihlava (1. 9. 2019)

60 m - Muži

(ne, 1.9.2019 - 10:40) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.29
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 1.9.2019 - 10:40) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 07.51
2 Kristián ChromýKristián Chromý 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.98
3 Daniel ŠtanclDaniel Štancl 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 3 08.48
4 Vilém VostalVilém Vostal 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.60
Šimon ČechŠimon Čech 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 1.9.2019 - 10:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 07.94
2 Vojtěch DubaVojtěch Duba 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 07.99
3 Vít KrálíkVít Králík 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 6 08.01
4 Jan KřehlíkJan Křehlík 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.31
5 Radek MusilRadek Musil 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.43
6 Jan PodrábskýJan Podrábský 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 09.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 1.9.2019 - 10:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 07.91
2 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 07.92
3 Jakub MartínekJakub Martínek 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 7 08.30
4 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.44
5 Filip DavidFilip David 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 08.68
6 Martin KinclMartin Kincl 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 3 08.72
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 07.51
2 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 07.91
3 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 07.92
4 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 07.94
5 Kristián ChromýKristián Chromý 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.98
6 Vojtěch DubaVojtěch Duba 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 07.99
7 Vít KrálíkVít Králík 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 6 08.01
8 Jakub MartínekJakub Martínek 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 7 08.30
9 Jan KřehlíkJan Křehlík 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.31
10 Radek MusilRadek Musil 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.43
11 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.44
12 Daniel ŠtanclDaniel Štancl 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 3 08.48
13 Vilém VostalVilém Vostal 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.60
14 Filip DavidFilip David 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 08.68
15 Martin KinclMartin Kincl 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 3 08.72
16 Jan PodrábskýJan Podrábský 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 09.16
Šimon ČechŠimon Čech 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.9.2019 - 11:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 07.58
2 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 07.80
3 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 07.86
4 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 07.93
5 Kristián ChromýKristián Chromý 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.01
6 Vojtěch DubaVojtěch Duba 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 08.12
7 Vít KrálíkVít Králík 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 8 08.20
8 Jakub MartínekJakub Martínek 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1 08.27
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 1.9.2019 - 12:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BenešMichal Beneš 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 08.08
2 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 08.11
3 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 08.26
4 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.39
5 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.70
6 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 08.99
7 David ZýkaDavid Zýka 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 8 09.16
8 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 09.37
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 1.9.2019 - 11:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 08.22
2 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.49
3 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.82
4 David ZýkaDavid Zýka 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 2 09.18
5 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 09.39
6 Petr PospíchalPetr Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 09.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 1.9.2019 - 11:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BenešMichal Beneš 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 08.07
2 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.18
3 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 08.96
4 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 09.29
5 Jindřich PešekJindřich Pešek 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 09.82
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BenešMichal Beneš 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 08.07
2 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.18
3 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 08.22
4 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.49
5 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.82
6 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 08.96
7 David ZýkaDavid Zýka 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 2 09.18
8 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 09.29
9 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 09.39
10 Petr PospíchalPetr Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 09.67
11 Jindřich PešekJindřich Pešek 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 09.82

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.9.2019 - 11:55) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 08.12
2 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.41
3 Natálie BáňováNatálie Báňová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.51
4 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 08.53
5 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.53
6 Karolína SlámováKarolína Slámová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 08.78
7 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 08.88
8 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 08.93
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 1.9.2019 - 10:50) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.23
2 Karolína SlámováKarolína Slámová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 08.75
3 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 09.03
4 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.12
5 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 09.34
6 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 09.40
7 Žaneta DivišováŽaneta Divišová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 1.9.2019 - 10:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.41
2 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.54
3 Natálie BáňováNatálie Báňová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 08.59
4 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 08.65
5 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 08.83
6 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 08.98
7 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.85
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.23
2 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.41
3 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.54
4 Natálie BáňováNatálie Báňová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 08.59
5 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 08.65
6 Karolína SlámováKarolína Slámová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 08.75
7 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 08.83
8 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 08.98
9 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 09.03
10 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.12
11 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 09.34
12 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 09.40
13 Žaneta DivišováŽaneta Divišová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.56
14 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.85

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.9.2019 - 12:05) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 4 08.30
2 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 08.67
3 Karolína ChrástováKarolína Chrástová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.69
4 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.79
5 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.91
6 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 08.98
7 Eliška SvobodováEliška Svobodová 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 09.07
8 Alžběta KarlováAlžběta Karlová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 09.25
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 1.9.2019 - 11:20) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 08.26
2 Karolína ChrástováKarolína Chrástová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 08.66
3 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 08.86
4 Eliška SvobodováEliška Svobodová 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 09.07
5 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 7 09.20
6 Natálie ManďákováNatálie Manďáková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.35
7 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 09.53
8 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 10.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 1.9.2019 - 11:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.55
2 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.63
3 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.65
4 Alžběta KarlováAlžběta Karlová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 09.19
5 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.33
6 Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 09.45
7 Adriana DvořákováAdriana Dvořáková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 09.47
8 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.53
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 08.26
2 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.55
3 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.63
4 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.65
5 Karolína ChrástováKarolína Chrástová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 08.66
6 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 08.86
7 Eliška SvobodováEliška Svobodová 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 09.07
8 Alžběta KarlováAlžběta Karlová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 09.19
9 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 7 09.20
10 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.33
11 Natálie ManďákováNatálie Manďáková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.35
12 Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 09.45
13 Adriana DvořákováAdriana Dvořáková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 09.47
14 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 09.53
14 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.53
16 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 10.07