Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP staršího a mladšího žactva

Jihlava (1. 9. 2019)

100 m překážek (0.84) - Žáci

(ne, 1.9.2019 - 10:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmikmátorJan Šmikmátor 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 3 18.53
MS Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 16.51
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.9.2019 - 10:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 16.27
2 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 16.28
3 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 16.42
4 Monika KrátkáMonika Krátká 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 18.21
Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.9.2019 - 10:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 18.56
2 Sára HryzákováSára Hryzáková 05 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 20.21
Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 16.27
2 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 16.28
3 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 16.42
4 Monika KrátkáMonika Krátká 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 18.21
5 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 18.56
6 Sára HryzákováSára Hryzáková 05 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 20.21
Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS