Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva

Pacov (15. 6. 2019)

hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 15.6.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 7 25.00 25.000.00.025.000.00.00.0 230.00
2 Marek HortMarek Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 4 24.46 24.460.00.024.460.00.00.0 222.00
3 Benedikt JílekBenedikt Jílek
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
06 5 23.45 23.450.00.023.450.00.00.0 208.00
4 Jan VančuraJan Vančura
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 14 22.10 22.100.00.022.100.00.00.0 190.00
5 Vojtěch FikarVojtěch Fikar
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 3 19.59 19.590.00.019.590.00.00.0 156.00
6 Šimon VožickýŠimon Vožický
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 16 19.50 19.500.00.019.500.00.00.0 155.00
7 Vítek VrběckýVítek Vrběcký
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 17 19.34 19.340.00.019.340.00.00.0 152.00
8 Filip ZápařkaFilip Zápařka
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 18 18.54 18.540.00.018.540.00.00.0 142.00
9 Jan MachotkaJan Machotka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 10 17.17 17.170.00.017.170.00.00.0 124.00
10 Jan KaválekJan Kaválek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 6 16.83 16.830.00.016.830.00.00.0 119.00
11 Pavel BuřičPavel Buřič
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 2 14.64 14.640.00.014.640.00.00.0 91.00
12 Ondřej MusilOndřej Musil
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 12 14.39 14.390.00.014.390.00.00.0 87.00
13 Jiří PospíchalJiří Pospíchal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 13 11.68 11.680.00.011.680.00.00.0 53.00
14 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 1 11.24 11.240.00.011.240.00.00.0 48.00
15 František KubišFrantišek Kubiš
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 9 11.20 11.200.00.011.200.00.00.0 47.00
16 Adam KoudelíkAdam Koudelík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 8 09.81 09.810.00.009.810.00.00.0 30.00
17 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 11 08.19 08.190.00.008.190.00.00.0 12.00
18 Šimon VečeřaŠimon Večeřa
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 15 07.30 07.300.00.007.300.00.00.0 2.00
Celkem 18 závodníků
Finále B (so, 15.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David KalivodaDavid Kalivoda
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 6 23.02 23.020.00.023.020.00.00.0 202.00
2 Filip FejtaFilip Fejta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 2 21.49 21.490.00.021.490.00.00.0 181.00
3 Matěj SkálaMatěj Skála
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 12 20.89 20.890.00.020.890.00.00.0 173.00
4 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 8 19.78 19.780.00.019.780.00.00.0 158.00
5 Marek ŠimáčekMarek Šimáček
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 14 18.95 18.950.00.018.950.00.00.0 147.00
6 Radek OndrákRadek Ondrák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 9 18.35 18.350.00.018.350.00.00.0 139.00
7 David ZápařkaDavid Zápařka
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 17 16.32 16.320.00.016.320.00.00.0 112.00
8 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 13 15.08 15.080.00.015.080.00.00.0 96.00
9 Martin ZeibertMartin Zeibert
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 18 13.68 13.680.00.013.680.00.00.0 78.00
10 Oliver HarveyOliver Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 3 13.01 13.010.00.013.010.00.00.0 70.00
11 Jindřich PešekJindřich Pešek
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 10 12.65 12.650.00.012.650.00.00.0 65.00
12 Filip VacataFilip Vacata
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 16 12.25 12.250.00.012.250.00.00.0 60.00
13 Matěj BeranMatěj Beran
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 1 11.97 11.970.00.011.970.00.00.0 57.00
14 Petr PospíchalPetr Pospíchal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 11 11.49 11.490.00.011.490.00.00.0 51.00
15 Michal ToufarMichal Toufar
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 15 08.91 08.910.00.008.910.00.00.0 20.00
16 David KocmánekDavid Kocmánek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 7 07.09 07.090.00.007.090.00.00.0 0.00
Michal HlaváčMichal Hlaváč
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 NM x0.00.00.00.00.00.0
MS Nicolas JankujNicolas Jankuj
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
10 5 11.95 x0.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků