výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva

Pacov (15. 6. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 15.6.2019 - 10:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 10.14 515.00
2 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 11.48 296.00
3 Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.59 281.00
4 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.52 166.00
5 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 12.83 135.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.6.2019 - 10:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SkálaMatěj Skála 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 12.18 205.00
2 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 12.58 160.00
3 Vojtěch FikarVojtěch Fikar 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 13.15 105.00
4 Jiří PospíchalJiří Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 13.21 100.00
5 Marek ŠimáčekMarek Šimáček 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 13.55 73.00
6 Michal HlaváčMichal Hlaváč 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 14.84 9.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 15.6.2019 - 10:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZápařkaFilip Zápařka 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 11.85 246.00
2 Benedikt JílekBenedikt Jílek 06 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 5 11.86 245.00
3 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 13.50 77.00
4 Radek OndrákRadek Ondrák 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.64 67.00
5 Petr PospíchalPetr Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 13.68 64.00
6 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 13.93 48.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 15.6.2019 - 10:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 12.09 216.00
2 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 13.20 101.00
3 Jindřich PešekJindřich Pešek 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 13.31 92.00
4 Martin ZeibertMartin Zeibert 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.33 90.00
5 Šimon VečeřaŠimon Večeřa 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 13.69 64.00
6 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 13.87 52.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 15.6.2019 - 10:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VacataFilip Vacata 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 12.20 203.00
2 Filip FejtaFilip Fejta 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.09 111.00
3 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 13.44 82.00
4 Jan KaválekJan Kaválek 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.94 48.00
5 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 14.21 33.00
6 Michal ToufarMichal Toufar 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 17.71 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 15.6.2019 - 10:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 12.27 194.00
2 David KalivodaDavid Kalivoda 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 12.58 160.00
3 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.33 90.00
4 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.03 42.00
5 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 14.24 31.00
6 František KubišFrantišek Kubiš 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 14.48 21.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 10.14 515.00
2 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 11.48 296.00
3 Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.59 281.00
4 Filip ZápařkaFilip Zápařka 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 11.85 246.00
5 Benedikt JílekBenedikt Jílek 06 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 5 11.86 245.00
6 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 12.09 216.00
7 Matěj SkálaMatěj Skála 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 12.18 205.00
8 Filip VacataFilip Vacata 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 12.20 203.00
9 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 12.27 194.00
10 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.52 166.00
11 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 12.58 160.00
11 David KalivodaDavid Kalivoda 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 12.58 160.00
13 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 12.83 135.00
14 Filip FejtaFilip Fejta 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.09 111.00
15 Vojtěch FikarVojtěch Fikar 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 13.15 105.00
16 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 13.20 101.00
17 Jiří PospíchalJiří Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 13.21 100.00
18 Jindřich PešekJindřich Pešek 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 13.31 92.00
19 Martin ZeibertMartin Zeibert 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.33 90.00
19 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.33 90.00
21 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 13.44 82.00
22 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 13.50 77.00
23 Marek ŠimáčekMarek Šimáček 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 13.55 73.00
24 Radek OndrákRadek Ondrák 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.64 67.00
25 Petr PospíchalPetr Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 13.68 64.00
26 Šimon VečeřaŠimon Večeřa 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 13.69 64.00
27 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 13.87 52.00
28 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 13.93 48.00
29 Jan KaválekJan Kaválek 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.94 48.00
30 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.03 42.00
31 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 14.21 33.00
32 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 14.24 31.00
33 František KubišFrantišek Kubiš 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 14.48 21.00
34 Michal HlaváčMichal Hlaváč 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 14.84 9.00
35 Michal ToufarMichal Toufar 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 17.71 0.00

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 15.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.86 738.00
2 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 10.36 646.00
3 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 10.67 592.00
4 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.74 580.00
5 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 1 10.87 558.00
6 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 15.48 43.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 15.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 11.78 415.00
2 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 11.92 395.00
3 Adriana DvořákováAdriana Dvořáková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 12.31 341.00
4 Nikola HomolováNikola Homolová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 12.50 316.00
5 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 13.05 249.00
Natálie KlímkováNatálie Klímková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 15.6.2019 - 10:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína HrodkováKarolína Hrodková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 11.71 426.00
2 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 12.59 305.00
3 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 12.64 298.00
4 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.46 203.00
5 Michaela ŘezankováMichaela Řezanková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 13.75 174.00
Jana JelínkováJana Jelínková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 15.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.73 423.00
2 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 11.75 420.00
3 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.40 329.00
4 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.00 255.00
5 Eva NavrátilováEva Navrátilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 13.03 251.00
6 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 14.41 114.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 15.6.2019 - 10:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 5 12.13 366.00
2 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 13.28 223.00
3 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 13.53 196.00
4 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 13.98 152.00
5 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 14.48 109.00
6 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 14.93 76.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 15.6.2019 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ManďákováNatálie Manďáková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 12.19 357.00
2 Natálie KoubováNatálie Koubová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 12.52 314.00
3 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 13.03 251.00
4 Zuzana KottováZuzana Kottová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 13.24 227.00
5 Ilona KudrhaltováIlona Kudrhaltová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 13.30 221.00
6 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 14.68 93.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 15.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen HolendováElen Holendová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 12.05 377.00
2 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 12.13 366.00
3 Pavla DvořákováPavla Dvořáková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 14.01 149.00
4 Kristýna PavlíkováKristýna Pavlíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 14.74 89.00
5 Kristýna DolejšováKristýna Dolejšová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 15.01 70.00
6 Zuzana BučkováZuzana Bučková 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 17.16 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 15.6.2019 - 10:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 11.90 398.00
2 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.96 389.00
3 Pavla KružíkováPavla Kružíková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 3 12.00 384.00
4 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.59 190.00
5 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 13.89 160.00
6 Anna NekovářováAnna Nekovářová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 14.05 145.00
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (so, 15.6.2019 - 10:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.65 435.00
2 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 2 12.13 366.00
3 Natálie StaňkováNatálie Staňková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 14.22 130.00
4 Hana KvankováHana Kvanková 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 15.86 25.00
5 Markéta SůvováMarkéta Sůvová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 19.61 0.00
Karolína MatouškováKarolína Matoušková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 15.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 11.34 482.00
2 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 13.00 255.00
3 Tereza ŠilhaváTereza Šilhavá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.26 225.00
4 Monika RyšaváMonika Ryšavá 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 13.55 194.00
5 Adéla VlkováAdéla Vlková 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 13.78 171.00
6 Linda RokosováLinda Rokosová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 14.68 93.00
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (so, 15.6.2019 - 10:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 11.07 525.00
2 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.87 402.00
3 Vanda ZávodskáVanda Závodská 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 12.57 307.00
4 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 13.28 223.00
5 Inka VrběckáInka Vrběcká 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 13.98 152.00
6 Veronika ZeibertováVeronika Zeibertová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 14.50 107.00
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (so, 15.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JelínkováJana Jelínková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 14.61 99.00
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.86 738.00
2 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 10.36 646.00
3 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 10.67 592.00
4 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.74 580.00
5 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 1 10.87 558.00
6 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 11.07 525.00
7 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 11.34 482.00
8 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.65 435.00
9 Karolína HrodkováKarolína Hrodková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 11.71 426.00
10 Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.73 423.00
11 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 11.75 420.00
12 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 11.78 415.00
13 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.87 402.00
14 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 11.90 398.00
15 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 11.92 395.00
16 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.96 389.00
17 Pavla KružíkováPavla Kružíková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 3 12.00 384.00
18 Elen HolendováElen Holendová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 12.05 377.00
19 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 5 12.13 366.00
19 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 12.13 366.00
19 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 2 12.13 366.00
22 Natálie ManďákováNatálie Manďáková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 12.19 357.00
23 Adriana DvořákováAdriana Dvořáková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 12.31 341.00
24 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.40 329.00
25 Nikola HomolováNikola Homolová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 12.50 316.00
26 Natálie KoubováNatálie Koubová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 12.52 314.00
27 Vanda ZávodskáVanda Závodská 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 12.57 307.00
28 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 12.59 305.00
29 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 12.64 298.00
30 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.00 255.00
30 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 13.00 255.00
32 Eva NavrátilováEva Navrátilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 13.03 251.00
32 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 13.03 251.00
34 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 13.05 249.00
35 Zuzana KottováZuzana Kottová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 13.24 227.00
36 Tereza ŠilhaváTereza Šilhavá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.26 225.00
37 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 13.28 223.00
37 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 13.28 223.00
39 Ilona KudrhaltováIlona Kudrhaltová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 13.30 221.00
40 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.46 203.00
41 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 13.53 196.00
42 Monika RyšaváMonika Ryšavá 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 13.55 194.00
43 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.59 190.00
44 Michaela ŘezankováMichaela Řezanková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 13.75 174.00
45 Adéla VlkováAdéla Vlková 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 13.78 171.00
46 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 13.89 160.00
47 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 13.98 152.00
47 Inka VrběckáInka Vrběcká 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 13.98 152.00
49 Pavla DvořákováPavla Dvořáková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 14.01 149.00
50 Anna NekovářováAnna Nekovářová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 14.05 145.00
51 Natálie StaňkováNatálie Staňková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 14.22 130.00
52 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 14.41 114.00
53 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 14.48 109.00
54 Veronika ZeibertováVeronika Zeibertová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 14.50 107.00
55 Jana JelínkováJana Jelínková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 14.61 99.00
56 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 14.68 93.00
56 Linda RokosováLinda Rokosová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 14.68 93.00
58 Kristýna PavlíkováKristýna Pavlíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 14.74 89.00
59 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 14.93 76.00
60 Kristýna DolejšováKristýna Dolejšová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 15.01 70.00
61 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 15.48 43.00
62 Hana KvankováHana Kvanková 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 15.86 25.00
63 Zuzana BučkováZuzana Bučková 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 17.16 0.00
64 Markéta SůvováMarkéta Sůvová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 19.61 0.00
Natálie KlímkováNatálie Klímková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 DNF
Jana JelínkováJana Jelínková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNS
Karolína MatouškováKarolína Matoušková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 DNF