výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva

Pacov (15. 6. 2019)
Čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1545
2 Filip ZápařkaFilip Zápařka 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1007
3 Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0981
4 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0913
5 Benedikt JílekBenedikt Jílek 06 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 0906
6 David KalivodaDavid Kalivoda 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0816
7 Matěj SkálaMatěj Skála 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0814
8 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0794
9 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0793
10 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0740
11 Filip FejtaFilip Fejta 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0704
12 Marek ŠimáčekMarek Šimáček 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0703
13 Filip VacataFilip Vacata 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0676
14 Vojtěch FikarVojtěch Fikar 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 0577
15 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0547
16 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0529
17 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 0519
18 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0513
19 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 0496
20 Jan KaválekJan Kaválek 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0477
21 Radek OndrákRadek Ondrák 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0471
22 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0467
23 Jiří PospíchalJiří Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0464
24 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0450
25 Martin ZeibertMartin Zeibert 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0434
26 Petr PospíchalPetr Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0419
27 Jindřich PešekJindřich Pešek 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 0415
28 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0356
29 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0338
30 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0293
31 František KubišFrantišek Kubiš 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0291
32 Šimon VečeřaŠimon Večeřa 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0266
33 Michal HlaváčMichal Hlaváč 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0247
34 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0233
35 Michal ToufarMichal Toufar 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0030
Nicolas JankujNicolas Jankuj 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec DNF
Celkem 36 závodníků
Čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2172
2 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1968
3 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1904
4 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1859
5 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1844
6 Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 1805
7 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1802
8 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1749
9 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1608
10 Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1551
11 Elen HolendováElen Holendová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1509
12 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1479
13 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1473
14 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1461
15 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1436
16= Adriana DvořákováAdriana Dvořáková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1406
16= Karolína HrodkováKarolína Hrodková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1406
16= Nikola HomolováNikola Homolová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1406
19 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1405
20 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1393
21 Natálie ManďákováNatálie Manďáková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1392
22 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 1347
23 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 1340
24 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1314
25 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1306
26 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1304
27 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1270
28 Natálie KoubováNatálie Koubová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1256
29 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1241
30 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1224
31 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1216
32 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1141
33 Vanda ZávodskáVanda Závodská 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1125
34 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1111
35 Pavla KružíkováPavla Kružíková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 1105
36 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1067
37 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1059
38 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1054
39 Michaela ŘezankováMichaela Řezanková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1002
40 Ilona KudrhaltováIlona Kudrhaltová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0998
41 Eva NavrátilováEva Navrátilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0987
42 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 0959
43 Zuzana KottováZuzana Kottová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0927
44 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0922
45 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0851
46 Monika RyšaváMonika Ryšavá 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0843
47 Natálie StaňkováNatálie Staňková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0778
48 Tereza ŠilhaváTereza Šilhavá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0775
49 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0770
50 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0701
51 Veronika ZeibertováVeronika Zeibertová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0682
52 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0678
53 Linda RokosováLinda Rokosová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0669
54 Anna NekovářováAnna Nekovářová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0668
55 Adéla VlkováAdéla Vlková 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0643
56 Pavla DvořákováPavla Dvořáková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0632
57 Kristýna PavlíkováKristýna Pavlíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0615
58 Inka VrběckáInka Vrběcká 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 0557
59 Jana JelínkováJana Jelínková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0555
60 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 0523
61 Kristýna DolejšováKristýna Dolejšová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0409
62 Hana KvankováHana Kvanková 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 0366
63 Zuzana BučkováZuzana Bučková 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0364
64 Markéta SůvováMarkéta Sůvová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0068
Karolína MatouškováKarolína Matoušková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNF
Natálie KlímkováNatálie Klímková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. DNF
Celkem 66 závodníků