výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích

Pacov (13. - 14. 7. 2019)

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 14:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.25 489.00
Celkem 1 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 13.7.2019 - 16:40) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.07 289.00
2 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.34 233.00
3 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.48 207.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 13.7.2019 - 16:40) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 3 09.65 176.00
2 Matěj VolnýMatěj Volný 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10.32 78.00
3 Libor KellerLibor Keller 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 10.35 74.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.07 289.00
2 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.34 233.00
3 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.48 207.00
4 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 3 09.65 176.00
5 Matěj VolnýMatěj Volný 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10.32 78.00
6 Libor KellerLibor Keller 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 10.35 74.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 13.7.2019 - 16:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.51 698.00
2 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.61 670.00
3 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.66 656.00
4 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.19 518.00
5 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 10.49 243.00
6 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 10.64 218.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.7.2019 - 16:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 08.87 600.00
2 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 09.16 526.00
3 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.18 521.00
4 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 09.31 489.00
5 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 09.72 395.00
MS Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.87
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.51 698.00
2 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.61 670.00
3 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.66 656.00
4 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 08.87 600.00
5 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 09.16 526.00
6 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.18 521.00
7 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.19 518.00
8 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 09.31 489.00
9 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 09.72 395.00
10 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.87
11 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 10.49 243.00
12 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 10.64 218.00

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 13.7.2019 - 14:00) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.21 814.00
2 Tomáš MedynskýTomáš Medynský 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.41 771.00
3 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.44 765.00
4 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 11.67 717.00
5 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.16 620.00
6 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.82 499.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.7.2019 - 14:00) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 12.96 475.00
2 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 16.21 72.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.21 814.00
2 Tomáš MedynskýTomáš Medynský 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.41 771.00
3 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.44 765.00
4 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 11.67 717.00
5 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.16 620.00
6 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.82 499.00
7 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 12.96 475.00
8 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 16.21 72.00

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 14:05) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.58 736.00
2 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 11.74 703.00
Celkem 2 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 14:10) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.12 834.00
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.92 667.00
3 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.01 649.00
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.33 588.00
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 17:55) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 20.38 732.00
2 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 21.52 607.00
3 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 22.88 472.00
4 Adéla PatákováAdéla Patáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.94 467.00
5 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 23.30 434.00
Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 13.7.2019 - 17:40) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 25.65 828.00
2 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.47 673.00
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DNS
MS Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 25.33
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 13.7.2019 - 17:40) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.76 650.00
2 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 29.18 541.00
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 30.67 436.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 25.33
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 25.65 828.00
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.47 673.00
4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.76 650.00
5 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 29.18 541.00
6 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 30.67 436.00
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 13.7.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.85 776.00
2 Tomáš MedynskýTomáš Medynský 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 53.57 657.00
3 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 54.89 603.00
4 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 55.55 577.00
5 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 55.66 573.00
6 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 60.75 388.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.7.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 68.64 167.00
2 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 90.23 0.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.85 776.00
2 Tomáš MedynskýTomáš Medynský 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 53.57 657.00
3 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 54.89 603.00
4 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 55.55 577.00
5 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 55.66 573.00
6 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 60.75 388.00
7 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 68.64 167.00
8 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 90.23 0.00

400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 54.30 627.00
2 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 55.60 575.00
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.91 729.00
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 54.62 614.00
3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 58.11 480.00
Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 2:53.53 270.00
2 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 3 2:55.19 257.00
3 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 2:56.15 249.00
4 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:59.35 225.00
5 Libor KellerLibor Keller 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 3:13.83 128.00
6 Matěj VolnýMatěj Volný 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 3:23.70 77.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 2:28.15 716.00
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:33.22 653.00
3 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:50.90 454.00
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:51.81 445.00
Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 2:40.27 570.00
2 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 9 2:57.89 385.00
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 3:07.84 296.00
4 Adéla PatákováAdéla Patáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 3:11.54 265.00
5 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10 3:39.04 89.00
Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 2:37.86 598.00
2 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 9 2:44.77 519.00
3 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:49.04 474.00
4 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:52.95 433.00
5 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 2:56.96 394.00
6 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 3:00.30 362.00
7 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:00.43 361.00
8 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 3:07.45 299.00
9 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 3:25.77 163.00
10 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11 3:52.38 36.00
11 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10 3:55.88 25.00
Celkem 11 závodníků

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 3:19.87 483.00
Celkem 1 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 4:53.64 597.00
2 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 5:08.88 510.00
3 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 5:13.11 487.00
4 Tomáš MedynskýTomáš Medynský 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 5:18.79 456.00
5 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 7:12.41 47.00
6 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 7:45.31 5.00
Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10 5:28.36 407.00
Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 DNS
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 4:46.01 643.00
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 4:55.62 585.00
3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 5:02.44 546.00
Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14 DNS
MS Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 15 4:42.44
MS Matěj VolnýMatěj Volný 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16 7:01.02
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 15:10) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 11.11 351.00
2 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.26 328.00
3 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 12.55 163.00
4 Libor KellerLibor Keller 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 13.18 103.00
5 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 1 13.79 57.00
6 Matěj VolnýMatěj Volný 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 18.79 0.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 13.7.2019 - 15:20) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.90 731.00
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.00 712.00
3 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.56 611.00
4 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 11.79 414.00
5 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 11.93 394.00
6 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 12.37 333.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.7.2019 - 15:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.62 439.00
2 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 12.63 300.00
3 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 12.90 267.00
4 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 13.80 169.00
5 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 14.08 143.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.90 731.00
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.00 712.00
3 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.56 611.00
4 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.62 439.00
5 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 11.79 414.00
6 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 11.93 394.00
7 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 12.37 333.00
8 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 12.63 300.00
9 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 12.90 267.00
10 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 13.80 169.00
11 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 14.08 143.00

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 09:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 18.41 360.00
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 14:30) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 14.55 902.00
2 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 14.60 895.00
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.71 750.00
4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.15 696.00
5 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 18.08 480.00
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNF
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 14:55) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 16.14 697.00
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 16.82 617.00
3 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 18.11 477.00
4 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 18.58 430.00
5 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 18.73 416.00
6 Adéla PatákováAdéla Patáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.24 283.00
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 14.7.2019 - 09:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.66 772.00
2 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.04 520.00
3 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.13 339.00
4 Tomáš MedynskýTomáš Medynský 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 20.58 305.00
5 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 20.67 298.00
Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 14.7.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DNS
František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 DNS
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.66 772.00
2 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.04 520.00
3 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.13 339.00
4 Tomáš MedynskýTomáš Medynský 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 20.58 305.00
5 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 20.67 298.00
Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 DNF
Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DNS
František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 DNS

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 09:05) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 16.14 717.00
Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 09:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.04 845.00
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.60 563.00
3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 18.01 523.00
Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.92 Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 3 1.89 ------------oo-oxooxxx 705.00
2 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 8 1.86 -------------o--xo-xxx 679.00
3 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 7 1.83 ---------oo--o-xoxxx 653.00
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6 1.68 ---------ooxxx 528.00
5 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4 1.62 -------xoxxoxx 480.00
6 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 2 1.50 --oxoxxoxxx 389.00
7 Tomáš MedynskýTomáš Medynský
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 5 1.40 --oxxx 317.00
8 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 1 1.20 oxo 188.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.591.621.651.681.711.741.77 Body
1 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 2 1.74 o-xooxoxxox 577.00
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 NM -xxx 0.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.74 Body
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 1.71 --------o-xxoxxx 552.00
2 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 1.62 --ooooxxooxxx 480.00
3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 1.59 oooxxooxxooxxx 457.00
Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 1 DNS 0.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.531.561.59 Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1.56 oooxxooxxx 434.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.62 Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 6 1.59 -------o-oooxxx 724.00
2 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 3 1.53 -------o-xoxxx 655.00
3 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 1.50 -------oxoxxx 621.00
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1 1.41 ooxooooxxx 523.00
5 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 5 1.38 -ooooxxx 491.00
Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4 NM -------xxx 0.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.50 Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4 1.47 -----ooxooxoxxoxxx 588.00
2 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3 1.38 ---oooxxooxxx 491.00
3 Adéla PatákováAdéla Patáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.29 oooooxxx 399.00
4 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 1 1.29 -xooxxooxxx 399.00
5 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 5 1.26 oooxoxxx 369.00
6 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 2 1.15 oxxx 266.00
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.842.042.242.342.442.542.642.742.943.043.143.243.343.443.543.64 Body
1 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 8 3.54 ------------ooxoxxx 493.00
2 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 5 3.54 -----------o-xxoxxoxx- 493.00
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6 3.44 --------o--o-xoxxx 467.00
4 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 3 2.94 ---o-xxooooxxx 342.00
5 Tomáš MedynskýTomáš Medynský
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 7 2.54 -oxoxxoxooxx- 251.00
6 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 4 2.04 oo- 147.00
Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 1 DNS 0.00
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 2 DNS 0.00
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 1 2.54 251.00
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 DNS 0.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 3.54 493.00
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 3.14 391.00
3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 2.74 296.00
Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 1 DNS 0.00
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1 NM 0.00
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
MS Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 1 2.34
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 6.74 +3.3 m/s 6.74  +3.30.00.06.740.00.00.0 753.00
2 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 5 6.38 +3.9 m/s 6.38  +3.90.00.06.380.00.00.0 670.00
3 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 6 6.15 +4.5 m/s 6.15  +4.50.00.06.150.00.00.0 619.00
4 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 3 6.10 +3.1 m/s 5.72 +2.0 m/s 6.10  +3.15.72  +2.00.06.100.00.00.0 608.00
5 Tomáš MedynskýTomáš Medynský
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 4 5.82 +1.8 m/s 5.31  +2.65.82  +1.80.05.820.00.00.0 548.00
6 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 2 5.14 +4.0 m/s 5.14  +4.00.00.05.140.00.00.0 409.00
7 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 7 5.13 +2.1 m/s 5.13  +2.10.00.05.130.00.00.0 407.00
8 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 8 3.46 +4.5 m/s 3.46  +4.50.00.03.460.00.00.0 125.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 6.23 +3.9 m/s 6.23  +3.90.00.06.230.00.00.0 637.00
2 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 1 5.49 +3.9 m/s 4.46 +1.9 m/s 5.49  +3.94.46  +1.90.05.490.00.00.0 479.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 6.84 +2.9 m/s 0.0 776.00
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 6.01 +3.2 m/s 0.0 589.00
3 Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 4 5.23 +3.2 m/s 0.0 427.00
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 4.96 +4.6 m/s 0.0 375.00
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.90 +3.5 m/s 0.0 363.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 4.32 +1.0 m/s 0.0 259.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 5 4.22 +1.3 m/s 0.0 242.00
3 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 2 3.87 +1.3 m/s 0.0 185.00
4 Patrik SukPatrik Suk
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 3 3.63 +1.0 m/s 0.0 149.00
5 Matěj VolnýMatěj Volný
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 6 3.19 +1.6 m/s 0.0 89.00
6 Libor KellerLibor Keller
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 1 3.00 +1.1 m/s 0.0 66.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 6 5.48 +0.1 m/s 5.48  +0.1x5.34  +0.25.480.00.00.0 694.00
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 5.05 +1.2 m/s 4.73  +1.34.82  +0.25.05  +1.25.050.00.00.0 573.00
3 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 4 4.73 +0.2 m/s 4.71  +1.54.73  +0.2x4.730.00.00.0 487.00
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 2 4.46 +1.3 m/s xx4.46  +1.34.460.00.00.0 418.00
Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 6 4.48 +1.0 m/s 4.26  +1.54.48  +1.04.11  +1.04.480.00.00.0 423.00
2 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 4 4.27 +0.9 m/s 3.83  +0.9x4.27  +0.94.270.00.00.0 371.00
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 2 4.11 +0.8 m/s 4.00  +0.83.89  +0.44.11  +0.84.110.00.00.0 333.00
4 Adéla PatákováAdéla Patáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 4.09 +0.0 m/s 4.07  +0.14.09  +0.03.05  +0.94.090.00.00.0 329.00
5 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 3 4.01 +0.4 m/s 3.76  +2.04.01  +0.4x4.010.00.00.0 310.00
Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Luisa KlementováLuisa Klementová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 7 4.68 +1.4 m/s 4.68  +1.40.00.04.680.00.00.0 474.00
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4 4.53 +0.5 m/s 4.53  +0.50.00.04.530.00.00.0 436.00
3 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 4.51 +0.4 m/s 4.51  +0.40.00.04.510.00.00.0 431.00
4 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 8 4.27 +1.0 m/s 4.27  +1.00.00.04.270.00.00.0 371.00
5 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 10 4.13 +2.0 m/s 4.13  +2.00.00.04.130.00.00.0 338.00
6 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 12 3.96 +1.0 m/s 3.96  +1.00.00.03.960.00.00.0 299.00
7 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 2 3.93 +1.1 m/s 3.93  +1.10.00.03.930.00.00.0 292.00
8 Eliška DragounováEliška Dragounová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 3 3.89 +1.2 m/s 3.89  +1.20.00.03.890.00.00.0 283.00
9 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 9 3.73 +1.3 m/s 3.73  +1.30.00.03.730.00.00.0 248.00
10 Lucie HájkováLucie Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 5 3.44 +1.3 m/s 3.44  +1.30.00.03.440.00.00.0 188.00
11 Karolína SůvováKarolína Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 11 3.30 +2.6 m/s 3.16 +1.4 m/s 3.30  +2.63.16  +1.40.03.300.00.00.0 161.00
MS Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 6 3.17 +0.5 m/s 3.17  +0.50.00.03.170.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PatákováAdéla Patáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 08.71 0.0 445.00
2 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 1 08.55 0.0 435.00
3 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 2 08.45 0.0 428.00
4 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 5 07.90 0.0 393.00
5 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4 07.88 0.0 392.00
6 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3 07.44 0.0 363.00
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 11.12 0.0 553.00
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 6 11.74 0.0 644.00
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 10.10 0.0 536.00
3 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 5 09.98 0.0 528.00
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1 07.60 0.0 374.00
5 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4 06.49 0.0 302.00
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 3 DNS 0.0 0.00
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 12.87 0.0 659.00
2 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 11.13 0.0 554.00
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 09.53 0.0 457.00
4 Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 4 06.07 0.0 253.00
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 1 15.93 0.0 847.00
2 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 10.41 0.0 510.00
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 3 14.66 0.0 769.00
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 10.52 0.0 517.00
3 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 6 10.37 0.0 508.00
4 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 5 09.59 0.0 461.00
5 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 7 09.52 0.0 457.00
6 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 2 09.31 0.0 444.00
7 Tomáš MedynskýTomáš Medynský
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 4 09.11 0.0 432.00
8 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 8 07.84 0.0 357.00
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1 34.19 0.0 547.00
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 1 32.79 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 32.63 0.0 516.00
2 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 31.58 0.0 496.00
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 21.12 0.0 293.00
Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 1 DNS 0.0 0.00
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 2 43.18 0.0 729.00
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 DNS 0.0 0.00
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 8 36.30 0.0 590.00
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 7 29.00 0.0 445.00
3 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 5 26.98 0.0 405.00
4 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 3 25.97 0.0 386.00
5 Tomáš MedynskýTomáš Medynský
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 2 25.50 0.0 377.00
6 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 1 23.01 0.0 329.00
Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 4 DNS 0.0 0.00
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 6 DNS 0.0 0.00
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PatákováAdéla Patáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 24.96 0.0 382.00
2 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 4 24.27 0.0 369.00
3 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 2 22.70 0.0 339.00
4 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 5 20.19 0.0 292.00
5 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 1 17.88 0.0 250.00
Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 7 DNS 0.0 0.00
MS Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 6 38.45 0.0
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1 35.51 0.0 377.00
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 6 30.92 0.0 494.00
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 5 30.39 0.0 484.00
3 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 4 27.31 0.0 426.00
4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 23.23 0.0 349.00
Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 DNS 0.0 0.00
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 1 DNS 0.0 0.00
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 46.74 0.0 541.00
2 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 36.71 0.0 395.00
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 23.84 0.0 214.00
Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 1 DNS 0.0 0.00
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 8 57.26 0.0 697.00
2 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 7 41.43 0.0 463.00
3 Tomáš MedynskýTomáš Medynský
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 2 37.04 0.0 399.00
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5 35.35 0.0 375.00
5 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 1 30.87 0.0 311.00
6 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 3 29.11 0.0 287.00
Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 4 DNS 0.0 0.00
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 6 DNS 0.0 0.00
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (ne, 14.7.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 2 45.40 0.0 521.00
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 DNS 0.0 0.00
Celkem 2 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 45.69 0.0 271.00
2 Patrik SukPatrik Suk
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 3 39.41 0.0 219.00
3 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 5 39.19 0.0 218.00
4 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 2 33.63 0.0 172.00
5 Matěj VolnýMatěj Volný
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 6 23.78 0.0 95.00
6 Libor KellerLibor Keller
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 1 19.64 0.0 64.00
Celkem 6 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 7 45.61 0.0 425.00
2 Luisa KlementováLuisa Klementová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 6 40.55 0.0 363.00
3 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 39.58 0.0 351.00
4 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 11 34.47 0.0 289.00
5 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 8 32.99 0.0 271.00
6 Eliška DragounováEliška Dragounová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 3 32.33 0.0 263.00
7 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4 29.00 0.0 224.00
8 Karolína SůvováKarolína Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 10 28.37 0.0 217.00
9 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 9 27.09 0.0 202.00
10 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 2 24.49 0.0 172.00
11 Lucie HájkováLucie Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 5 16.33 0.0 81.00
Celkem 11 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1370
2 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1316
3 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 0987
4 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 0847
5 Libor KellerLibor Keller 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0435
6 Matěj VolnýMatěj Volný 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0339
Celkem 6 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2744
2 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2657
3 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2422
4 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2115
5 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1992
6 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1740
7 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1507
8 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1436
9 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1425
10 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1263
11 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0789
Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 12 závodníků
Sedmiboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4992
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4078
3 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3407
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2690
Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNF
Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 7 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3568
2 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2812
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2610
4 Adéla PatákováAdéla Patáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2570
5 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2446
Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNF
Kateřina DouchováKateřina Douchová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNS
Celkem 7 závodníků
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3606
Celkem 1 závodníků
Desetiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6085
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6044
3 Tomáš MedynskýTomáš Medynský 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4513
4 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4248
5 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3438
6 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1510
Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNF
František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. DNF
Celkem 8 závodníků
Desetiboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5858
Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 2 závodníků
Desetiboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6088
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5207
3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4856
Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec DNS
Matěj VolnýMatěj Volný 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 6 závodníků