Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích

Pacov (13. - 14. 7. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 13.7.2019 - 15:10) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 11.11 351.00
2 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.26 328.00
3 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 12.55 163.00
4 Libor KellerLibor Keller 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 13.18 103.00
5 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 1 13.79 57.00
6 Matěj VolnýMatěj Volný 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 18.79 0.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 13.7.2019 - 15:20) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.90 731.00
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.00 712.00
3 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.56 611.00
4 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 11.79 414.00
5 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 11.93 394.00
6 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 12.37 333.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.7.2019 - 15:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.62 439.00
2 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 12.63 300.00
3 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 12.90 267.00
4 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 13.80 169.00
5 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 14.08 143.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.90 731.00
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.00 712.00
3 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.56 611.00
4 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.62 439.00
5 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 11.79 414.00
6 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 11.93 394.00
7 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 12.37 333.00
8 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 12.63 300.00
9 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 12.90 267.00
10 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 13.80 169.00
11 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 14.08 143.00