Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň

Pacov (7. 9. 2019)
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.80 7.00
2 Petr SmolíkPetr Smolík 02 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 1.71 5.00
3 Šimon RyglŠimon Rygl 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.65 4.00
skok vysoký - Žáci (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.76 11.00
2 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.59 9.00
3 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1.49 8.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1.46 7.00
2 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1.46 5.00
3 Eliška MašterováEliška Mašterová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.43 4.00
skok vysoký - Žákyně (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.42 11.00
2 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1.42 9.00
3 Monika KrátkáMonika Krátká 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.39 8.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5.93 7.00
2 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5.75 5.00
3 Šimon RyglŠimon Rygl 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5.12 4.00
skok daleký - Žáci (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5.68 11.00
2 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5.45 9.00
3 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5.40 8.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4.61 7.00
2 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4.52 5.00
3 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4.02 4.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5.10 7.00
2 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4.85 5.00
3 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4.84 4.00
skok daleký - Žákyně (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5.23 11.00
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4.92 9.00
3 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4.62 8.00
trojskok - Junioři (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
trojskok - Dorostenci (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.39 7.00
2 Petr SmolíkPetr Smolík 02 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 11.18 5.00
trojskok - Juniorky (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.95 7.00
2 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.77 5.00
trojskok - Dorostenky (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.74 7.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12.43 7.00
2 Denisa ČejkováDenisa Čejková 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11.11 5.00
3 Barbora DostálováBarbora Dostálová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10.88 4.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11.40 11.00
2 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.55 9.00
3 Dana HarveyDana Harvey 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.96 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.47 11.00
2 Jakub MartínekJakub Martínek 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 13.12 9.00
3 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.16 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Renáta TenklováRenáta Tenklová 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.00 7.00
2 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.20 5.00
3 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.40 4.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít KotrbaVít Kotrba 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.92 7.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael PečinkaMichael Pečinka 01 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 12.42 7.00
2 David VavříčekDavid Vavříček 01 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 09.78 5.00
3 Petr MolíkPetr Molík 01 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 08.51 4.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora DostálováBarbora Dostálová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 44.82 7.00
2 Denisa ČejkováDenisa Čejková 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 27.02 5.00
3 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 22.89 4.00
hod kladivem 3kg - Žákyně (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dana HarveyDana Harvey 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 31.15 11.00
2 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.98 9.00
3 Karolína SlámováKarolína Slámová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 25.04 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 39.48 11.00
2 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 33.19 9.00
3 Martin KinclMartin Kincl 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 30.36 8.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Renáta TenklováRenáta Tenklová 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 32.85 7.00
2 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 14.94 5.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít KotrbaVít Kotrba 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 37.55 7.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David VavříčekDavid Vavříček 01 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 30.74 7.00
2 Michael PečinkaMichael Pečinka 01 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 30.30 5.00
3 Petr MolíkPetr Molík 01 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 24.59 4.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 46.64 7.00
2 Barbora DostálováBarbora Dostálová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 32.01 5.00
3 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 27.03 4.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 32.38 11.00
2 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 30.15 9.00
3 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 28.33 8.00
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 53.99 11.00
2 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 44.92 9.00
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 38.17 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Renáta TenklováRenáta Tenklová 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 27.05 7.00
2 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 26.09 5.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 31.23 7.00
2 Vít KotrbaVít Kotrba 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 31.16 5.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 45.13 7.00
2 Michael PečinkaMichael Pečinka 01 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 37.08 5.00
3 David VavříčekDavid Vavříček 01 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 31.93 4.00