Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň

Pacov (7. 9. 2019)

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 7.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 12 13.47 0.0 11.00
2 Jakub MartínekJakub Martínek
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
04 13 13.12 0.0 9.00
3 Samuel EliášSamuel Eliáš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 14 12.16 0.0 8.00
4 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 11 11.90 0.0 7.00
5 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 10.50 0.0 6.00
6 Matouš NěmecMatouš Němec
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 4 09.90 0.0 5.00
7 Jan ŠmikmátorJan Šmikmátor
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
04 8 09.89 0.0 4.00
8 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 10 09.55 0.0 3.00
9 Filip LudesFilip Ludes
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 9 09.49 0.0 2.00
10 Martin KinclMartin Kincl
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
04 5 08.90 0.0 1.00
11 Vít KrálíkVít Králík
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
05 2 08.84 0.0
12 Václav SůvaVáclav Sůva
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 6 08.78 0.0
13 Pavel LukšPavel Lukš
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
04 3 06.46 0.0
14 Ladislav JelínekLadislav Jelínek
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 1 03.94 0.0
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 7.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 5 10.00 0.0 7.00
2 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4 08.20 0.0 5.00
3 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 3 07.40 0.0 4.00
4 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 2 06.74 0.0 3.00
5 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 1 06.22 0.0 2.00
Celkem 5 závodníků