Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň

Pacov (7. 9. 2019)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 7.9.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš CouralLukáš Coural 01 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 1 5:12.78 7.00
Celkem 1 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.9.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 4:33.55 11.00
2 Vilém VostalVilém Vostal 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 4:47.70 9.00
3 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 4:51.16 8.00
4 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 5:28.89 7.00
5 Pavel LukšPavel Lukš 04 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 5 5:44.24 6.00
6 Jiří PospíchalJiří Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 6:02.55 5.00
7 Petr PospíchalPetr Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 6:22.95 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 7.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 15 5:24.61 7.00
2 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 16 5:28.68 5.00
Celkem 2 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.9.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 5:27.61 11.00
2 Eva NavrátilováEva Navrátilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 5:30.30 9.00
3 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 10 5:48.49 8.00
4 Anna DoleželováAnna Doleželová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 5:56.96 7.00
5 Adéla PetulováAdéla Petulová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 5:58.60 6.00
6 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 6:03.13 5.00
7 Julie ChalupskáJulie Chalupská 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 6:05.64 4.00
8 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 6:06.96 3.00
9 Mariana JilečkováMariana Jilečková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 6:29.35 2.00
10 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 6:31.10 1.00
11 Monika RyšaváMonika Ryšavá 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 6:32.03
12 Sára WaniováSára Waniová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13 7:23.03
Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 DNS
Celkem 13 závodníků