Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň

Pacov (7. 9. 2019)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.9.2019 - 10:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 16.37 11.00
2 Radek MusilRadek Musil 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 18.34 9.00
3 Jan KřehlíkJan Křehlík 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 19.32 8.00
4 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 20.26 7.00
5 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 20.43 6.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále (so, 7.9.2019 - 10:10) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 17.22 7.00
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 7.9.2019 - 10:10) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 16.84 7.00
2 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 16.91 5.00
3 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 20.05 4.00
Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 DNF
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 7.9.2019 - 10:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 15.70 11.00
2 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 15.78 9.00
3 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 16.44 8.00
4 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 16.81 7.00
5 Monika KrátkáMonika Krátká 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 18.06 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 17.02 6.00
2 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 19.14 4.00
3 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 19.87 2.00
4 Natálie MalcováNatálie Malcová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 20.13 1.00
Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 7.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 19.16 3.00
Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 DNS
Edita UjčíkováEdita Ujčíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 DNF
MS Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 21.59
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 15.70 11.00
2 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 15.78 9.00
3 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 16.44 8.00
4 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 16.81 7.00
5 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 17.02 6.00
6 Monika KrátkáMonika Krátká 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 18.06 5.00
7 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 19.14 4.00
8 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 19.16 3.00
9 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 19.87 2.00
10 Natálie MalcováNatálie Malcová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 20.13 1.00
11 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 21.59
Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 DQ
Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 DNS
Edita UjčíkováEdita Ujčíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 DNF