výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Rozloučení se sezonou

Pacov (12. 10. 2019)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 10.67 0.0
2 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 10.32 0.0
3 Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 08.66 0.0
4 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 08.43 0.0
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 12.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 11.34 0.0
2 Kevin TokárKevin Tokár
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
06 10.55 0.0
3 Adrian SivákAdrian Sivák
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
06 08.67 0.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 11.24 0.0
2 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 1 10.91 0.0
3 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 3 08.71 0.0
4 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 08.70 0.0
5 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 2 07.98 0.0
6 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 5 07.98 0.0
Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 4 NM 0.0
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub SmetanaJakub Smetana
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 09.53 0.0
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 09.95 0.0
2 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 06.42 0.0
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 16.90 0.0
2 Šimon JůzaŠimon Jůza
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 11.37 0.0
3 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 10.04 0.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 9 14.79 0.0
2 Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 8 14.00 0.0
3 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 7 11.63 0.0
4 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 6 11.37 0.0
5 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 4 10.40 0.0
6 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 5 10.37 0.0
7 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 3 09.73 0.0
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 31.35 0.0
2 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 6 30.49 0.0
3 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 5 29.56 0.0
4 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 1 29.18 0.0
5 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 4 26.51 0.0
6 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 3 22.08 0.0
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Ml. žákyně

(so, 12.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 21.23 0.0
2 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 19.31 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub SmetanaJakub Smetana
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 29.40 0.0
2 Lukáš LomskýLukáš Lomský
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 23.13 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Ml. žáci

(so, 12.10.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kevin TokárKevin Tokár
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
06 24.32 0.0
2 Adrian SivákAdrian Sivák
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
06 19.17 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
52 21.71 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 31.34 0.0
2 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 10.44 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 38.41 0.0
2 Šimon JůzaŠimon Jůza
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 29.84 0.0
3 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 24.37 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 9 53.86 0.0
2 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 8 45.39 0.0
3 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 7 38.17 0.0
4 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 6 35.03 0.0
5 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 5 34.78 0.0
6 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 3 31.80 0.0
7 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 4 30.22 0.0
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 2kg - Ml. žákyně

(so, 12.10.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 26.30 0.0
2 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 26.11 0.0
3 Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 16.18 0.0
Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 NM 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 3 28.10 0.0
2 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 4 25.29 0.0
3 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 5 24.59 0.0
4 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 23.35 0.0
5 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 1 20.00 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub SmetanaJakub Smetana
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 34.19 0.0
2 Lukáš LomskýLukáš Lomský
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 23.14 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 34.42 0.0
2 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 18.51 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 54.10 0.0
2 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 46.71 0.0
3 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 34.00 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 5kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
52 25.98 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 48.18 0.0
2 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 39.69 0.0
3 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 38.39 0.0
4 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 35.80 0.0
5 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 35.64 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 22.84 0.0
2 Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 20.32 0.0
3 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 15.16 0.0
4 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 13.76 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(so, 12.10.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kevin TokárKevin Tokár
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
06 29.08 0.0
2 Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 25.40 0.0
3 Adrian SivákAdrian Sivák
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
06 24.95 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 4 34.97 0.0
2 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 3 23.26 0.0
3 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 2 21.80 0.0
4 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 18.21 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 28.88 0.0
2 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 20.34 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 22.86 0.0
Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 DNS 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 6 36.84 0.0
2 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 5 34.24 0.0
3 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 1 33.83 0.0
4 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 3 27.25 0.0
5 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 4 25.73 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod břemenem 10kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub SmetanaJakub Smetana
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 10.43 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod břemenem 10kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
52 08.05 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod břemenem 10kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 07.04 0.0
2 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 06.46 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod břemenem 16kg - Muži (Finále)

Finále (so, 12.10.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 13.48 0.0
2 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 13.23 0.0
3 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 13.09 0.0
4 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 11.27 0.0
5 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 10.95 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 12.10.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kevin TokárKevin Tokár
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
06 59.46 0.0
2 Adrian SivákAdrian Sivák
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
06 56.94 0.0
Celkem 2 závodníků
Vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Václav TomanVáclav Toman 82 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1564
2 Martin HeinlMartin Heinl 73 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1426
3 Jiří MaturaJiří Matura 67 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1372
4 Pavel VaněkPavel Vaněk 73 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1342
5 Jan BakalaJan Bakala 62 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1271
Celkem 5 závodníků
Vrhačský trojboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kevin TokárKevin Tokár 06 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 1159
2 Adrian SivákAdrian Sivák 06 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 0892
Celkem 2 závodníků
Vrhačský trojboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Renáta TenklováRenáta Tenklová 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1434
2 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0705
Celkem 2 závodníků
Vrhačský trojboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1380
2 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1227
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1058
Celkem 3 závodníků
Vrhačský trojboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1027
2 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1012
Celkem 2 závodníků
Vrhačský čtyřboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Václav TomanVáclav Toman 82 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2211
2 Martin HeinlMartin Heinl 73 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1933
3 Jiří MaturaJiří Matura 67 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1803
4 Pavel VaněkPavel Vaněk 73 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1786
5 Jan BakalaJan Bakala 62 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1757
Celkem 5 závodníků
Vrhačský čtyřboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Renáta TenklováRenáta Tenklová 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1748
2 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0874
Celkem 2 závodníků
Vrhačský čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1572
2 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1437
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1358
Celkem 3 závodníků
Vrhačský čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1160
2 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1012
Celkem 2 závodníků
Vrhačský pětiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Václav TomanVáclav Toman 82 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2859
2 Martin HeinlMartin Heinl 73 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2567
3 Jan BakalaJan Bakala 62 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2383
4 Jiří MaturaJiří Matura 67 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2325
5 Pavel VaněkPavel Vaněk 73 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2291
Celkem 5 závodníků
Vrhačský pětiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1751
2 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1639
Celkem 2 závodníků