Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD mladšího žactva

Humpolec (15. 9. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Dobešová, Anna 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 2004,00
2 Fialová, Nela 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 1987,00
3 Staňková, Kateřina 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 1920,00
4 Koucký, Jakub 06 TJ Slavoj BANES Pacov 1880,00
5 Kulhánková, Viktorie 07 TJ Spartak Třebíč, spolek 1805,00
6 Láníková, Renata 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 1734,00
7 Staňková, Vendula 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 1725,00
8 Dreisig, Mikuláš 06 Atletika Jihlava z.s. 1692,00
9 Kučeríková, Anna 07 Atletika Okříšky, z.s. 1690,00
10 Heřmánková, Michaela 06 Atletika Jihlava z.s. 1628,00
11 Černá, Michaela 06 TJ Znojmo, z.s. 1626,00
12 Krejčí, Lenka 06 TJ Jiskra Humpolec 1613,00
13 Bérešová, Tereza 06 TJ Slavoj BANES Pacov 1585,00
14 Pospíšilová, Klára 06 TJ Sokol Velké Meziříčí 1557,00
15 Švandová, Veronika 06 TJ Sokol Velké Meziříčí 1541,00
16 Halvová, Karolína 07 Sportovní klub Bystřice n.P. 1538,00
17 Turková, Martina 07 Atletika Jihlava z.s. 1520,00
18 Chrástová, Karolína 06 TJ Sokol Velké Meziříčí 1453,00
19 Kudrhaltová, Ilona 08 TJ Slavoj BANES Pacov 1444,00
20 Jankujová, Natálie 07 TJ Jiskra Humpolec 1413,00
21 Sáblíková, Karolína 07 Atletika Jihlava z.s. 1406,00
22 Svobodová, Eliška 06 TJ Jiskra Humpolec 1380,00
23 Manďáková, Natálie 07 TJ Sokol Velké Meziříčí 1366,00
24 Mitysková, Jolana 07 TJ Spartak Třebíč, spolek 1361,00
25 Meschková, Beáta 08 TJ Spartak Třebíč, spolek 1358,00
26 Bednářová, Barbora 06 Atletika Jihlava z.s. 1341,00
27 Kaděrová, Natálie 06 Atletika Jihlava z.s. 1335,00
28 Čermáková, Adéla 06 TJ Sokol Velké Meziříčí 1321,00
29 Beroun, Filip 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 1320,00
30 Coufalová, Jana 06 TJ Znojmo, z.s. 1312,00
31 Honzová, Daniela 08 Atletika Jihlava z.s. 1297,00
32 Hrodková, Karolína 06 TJ Jiskra Humpolec 1295,00
33 Šoukalová, Aneta 06 Atletika Jihlava z.s. 1289,00
34 Zajícová, Monika 07 TJ Slavoj BANES Pacov 1270,00
35 Bajcarová, Michaela 06 TJ Znojmo, z.s. 1243,00
36 Kratochvíl, Marek 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 1229,00
37 Pacalová, Ketty 07 TJ Sokol Velké Meziříčí 1212,00
38 Hánová, Aneta 07 TJ Slavoj BANES Pacov 1195,00
39 Hájková, Lucie 07 TJ Slavoj BANES Pacov 1183,00
40 Sůvová, Karolína 06 TJ Slavoj BANES Pacov 1178,00
41 Karlová, Alžběta 07 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1177,00
42 Zápařka, Filip 06 TJ Jiskra Humpolec 1168,00
43 Zásměta, Dominik 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 1142,00
44 Ryšavá, Monika 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 1135,00
45 Beneš, Michal 06 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1133,00
46 Čížková, Anna 08 Atletika Jihlava z.s. 1117,00
47 Dreisigová, Emma 08 Atletika Jihlava z.s. 1107,00
48 Kružíková, Pavla 07 Atletika Okříšky, z.s. 1072,00
49 Loupal, Ondřej 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 1058,00
50 Marešová, Veronika 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 1053,00
51 Chmelová, Markéta 07 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1046,00
52 Rybová, Anna 07 TJ Slavoj BANES Pacov 1041,00
53 Dobešová, Edita 07 Sportovní klub Bystřice n.P. 1036,00
54 Koubová, Natálie 07 Atletika Jihlava z.s. 1036,00
55 Mezlíková, Šárka 07 TJ Spartak Třebíč, spolek 1034,00
56 Navrátilová, Eva 06 Atletika Jihlava z.s. 1033,00
57 Řezanková, Michaela 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 1031,00
58 Nováková, Agáta 08 TJ Jiskra Humpolec 1009,00
59 Holubová, Tereza 08 TJ Jiskra Humpolec 999,00
60 Mikulášová, Pavla 07 TJ Spartak Třebíč, spolek 987,00
61 Klímková, Natálie 06 Atletika Jihlava z.s. 976,00
62 Svoboda, Tomáš 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 973,00
63 Závodská, Vanda 07 TJ Jiskra Humpolec 936,00
64 Vlková, Adéla 09 TJ Slavoj BANES Pacov 884,00
65 Machotka, Jan 07 TJ Slavoj BANES Pacov 877,00
66 Kottová, Zuzana 09 TJ Slavoj BANES Pacov 876,00
67 Fikar, Vojtěch 06 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 859,00
68 Musil, Ondřej 06 Atletika Jihlava z.s. 852,00
69 Kalivoda, David 08 TJ Jiskra Humpolec 843,00
70 Vožický, Šimon 06 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 791,00
71 Hort, Marek 07 TJ Spartak Třebíč, spolek 786,00
72 Bučková, Natálie 07 Atletika Jihlava z.s. 761,00
73 Pešek, Jindřich 07 TJ Jiskra Humpolec 703,00
74 Krepčíková, Lenka 07 Atletika Jihlava z.s. 680,00
75 Zápařka, David 08 TJ Jiskra Humpolec 661,00
76 Harvey, Oliver 07 TJ Sokol Velké Meziříčí 602,00
77 Beran, Matěj 07 TJ Jiskra Humpolec 599,00
78 Vacata, Filip 08 TJ Jiskra Humpolec 590,00
79 Kvanková, Hana 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 589,00
80 Říhová, Eliška 07 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 517,00
81 Malec, Tomáš 06 TJ Sokol Velké Meziříčí 478,00
82 Zeibert, Martin 07 TJ Spartak Třebíč, spolek 461,00
83 Svoboda, Filip 08 TJ Spartak Třebíč, spolek 434,00
84 Bártl, Matěj 06 TJ Spartak Třebíč, spolek 406,00
85 Toufar, Michal 07 TJ Sokol Velké Meziříčí 383,00