výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD mladšího žactva

Humpolec (15. 9. 2019)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 15.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 36 09.99 0.00.00.00.00.00.00.0 529.00
2 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 32 09.57 0.00.00.00.00.00.00.0 501.00
3 Karolína ChrástováKarolína Chrástová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 35 09.53 0.00.00.00.00.00.00.0 499.00
4 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 33 09.14 0.00.00.00.00.00.00.0 473.00
5 Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 30 09.11 0.00.00.00.00.00.00.0 471.00
6 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 34 08.70 0.00.00.00.00.00.00.0 445.00
7 Karolína HalvováKarolína Halvová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
07 31 08.60 0.00.00.00.00.00.00.0 438.00
8 Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 2 08.59 0.00.00.00.00.00.00.0 438.00
9 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 29 08.48 0.00.00.00.00.00.00.0 430.00
10 Jana CoufalováJana Coufalová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 26 08.29 0.00.00.00.00.00.00.0 418.00
11 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 28 08.27 0.00.00.00.00.00.00.0 417.00
12 Anna KučeríkováAnna Kučeríková
Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s.
07 20 08.21 0.00.00.00.00.00.00.0 413.00
13 Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 24 08.11 0.00.00.00.00.00.00.0 406.00
14 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 25 08.09 0.00.00.00.00.00.00.0 405.00
15 Michaela ČernáMichaela Černá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 3 08.04 0.00.00.00.00.00.00.0 402.00
16 Karolína HrodkováKarolína Hrodková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 13 08.02 0.00.00.00.00.00.00.0 401.00
17 Pavla KružíkováPavla Kružíková
Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s.
07 15 07.84 0.00.00.00.00.00.00.0 389.00
18 Lenka KrejčíLenka Krejčí
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 27 07.61 0.00.00.00.00.00.00.0 374.00
19 Natálie JankujováNatálie Jankujová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 12 07.59 0.00.00.00.00.00.00.0 373.00
20 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 1 07.24 0.00.00.00.00.00.00.0 350.00
21 Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 17 07.22 0.00.00.00.00.00.00.0 349.00
22 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 23 07.19 0.00.00.00.00.00.00.0 347.00
23 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 22 07.17 0.00.00.00.00.00.00.0 346.00
24 Monika ZajícováMonika Zajícová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 18 06.83 0.00.00.00.00.00.00.0 324.00
25 Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 10 06.76 0.00.00.00.00.00.00.0 320.00
26 Karolína SůvováKarolína Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 19 06.75 0.00.00.00.00.00.00.0 319.00
27 Monika RyšaváMonika Ryšavá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 21 06.68 0.00.00.00.00.00.00.0 315.00
28 Natálie KaděrováNatálie Kaděrová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 8 06.64 0.00.00.00.00.00.00.0 312.00
29 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 16 05.89 0.00.00.00.00.00.00.0 264.00
30 Eva NavrátilováEva Navrátilová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 9 05.84 0.00.00.00.00.00.00.0 261.00
31 Anna ČížkováAnna Čížková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 14 05.38 0.00.00.00.00.00.00.0 232.00
32 Jolana MityskováJolana Mitysková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 7 05.38 0.00.00.00.00.00.00.0 232.00
33 Emma DreisigováEmma Dreisigová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 11 05.30 0.00.00.00.00.00.00.0 227.00
34 Lucie HájkováLucie Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 6 04.62 0.00.00.00.00.00.00.0 185.00
35 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 5 04.58 0.00.00.00.00.00.00.0 182.00
MS Nikola SzkanderováNikola Szkanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 4 08.09 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 36 závodníků
Finále B (ne, 15.9.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela HonzováDaniela Honzová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 6 07.56 0.00.00.00.00.00.00.0 371.00
2 Edita DobešováEdita Dobešová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
07 2 07.40 0.00.00.00.00.00.00.0 361.00
3 Ketty PacalováKetty Pacalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 16 07.20 0.00.00.00.00.00.00.0 348.00
4 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 27 07.11 0.00.00.00.00.00.00.0 342.00
5 Aneta HánováAneta Hánová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 3 06.81 0.00.00.00.00.00.00.0 323.00
6 Natálie KlímkováNatálie Klímková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 26 06.73 0.00.00.00.00.00.00.0 318.00
7 Michaela ŘezankováMichaela Řezanková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 24 06.71 0.00.00.00.00.00.00.0 316.00
8 Ilona KudrhaltováIlona Kudrhaltová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 9 06.62 0.00.00.00.00.00.00.0 311.00
9 Natálie KoubováNatálie Koubová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 8 06.32 0.00.00.00.00.00.00.0 292.00
10 Beáta MeschkováBeáta Meschková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 13 06.29 0.00.00.00.00.00.00.0 290.00
11 Vanda ZávodskáVanda Závodská
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 25 06.28 0.00.00.00.00.00.00.0 289.00
12 Veronika MarešováVeronika Marešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 12 06.12 0.00.00.00.00.00.00.0 279.00
13 Alžběta KarlováAlžběta Karlová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 7 06.02 0.00.00.00.00.00.00.0 273.00
14 Natálie ManďákováNatálie Manďáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 11 05.92 0.00.00.00.00.00.00.0 266.00
15 Adéla VlkováAdéla Vlková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 21 05.87 0.00.00.00.00.00.00.0 263.00
16 Zuzana KottováZuzana Kottová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 22 05.80 0.00.00.00.00.00.00.0 259.00
17 Pavla MikulášováPavla Mikulášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 23 05.74 0.00.00.00.00.00.00.0 255.00
18 Anna RybováAnna Rybová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 17 05.63 0.00.00.00.00.00.00.0 248.00
19 Tereza HolubováTereza Holubová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 5 05.51 0.00.00.00.00.00.00.0 240.00
20 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 14 05.42 0.00.00.00.00.00.00.0 235.00
21 Agáta NovákováAgáta Nováková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 15 05.18 0.00.00.00.00.00.00.0 220.00
22 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 19 04.87 0.00.00.00.00.00.00.0 200.00
23 Natálie BučkováNatálie Bučková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 1 04.62 0.00.00.00.00.00.00.0 185.00
24 Lenka KrepčíkováLenka Krepčíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 20 04.40 0.00.00.00.00.00.00.0 171.00
25 Hana KvankováHana Kvanková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
08 10 04.11 0.00.00.00.00.00.00.0 153.00
MS Elen HolendováElen Holendová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 4 07.31 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Dita SmolováDita Smolová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 18 05.91 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 27 závodníků