Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Podzimní běh na dráze Bernard cup 2019

Humpolec (10. 10. 2019)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 10.10.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 13 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:18.6
2 14 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:21.0
3 12 František OchFrantišek Och 04 HumpolecHumpolec 2:29.0
4 11 Dominik DvořákDominik Dvořák 05 HumpolecHumpolec 3:44.9
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 10.10.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 19 Michal BenešMichal Beneš 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:35.5
2 22 Vítek VodaVítek Voda 06 HumpolecHumpolec 2:35.9
3 21 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:39.8
4 23 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2:43.5
5 25 Marek ŠimáčekMarek Šimáček 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2:45.0
6 24 Jindřich PešekJindřich Pešek 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2:51.4
7 20 Vojtěch FikarVojtěch Fikar 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:52.9
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 10.10.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 18 Anna SobotováAnna Sobotová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:45.4
2 17 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:49.2
3 16 Karolína HánělováKarolína Hánělová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:16.9
4 15 Aneta FojtíkováAneta Fojtíková 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:18.3
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 10.10.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 31 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2:43.8
2 33 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:51.8
3 26 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:55.7
4 32 Eliška SvobodováEliška Svobodová 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2:55.9
5 30 Viktorie LoskotováViktorie Loskotová 06 HumpolecHumpolec 3:06.7
6 29 Natálie ŠindelářováNatálie Šindelářová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:19.3
7 28 Anna MatoušůAnna Matoušů 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:20.4
8 27 Anna KozlíkováAnna Kozlíková 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:20.8
Celkem 8 závodníků