výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (8. 6. 2019)
100 m - Muži (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 195 Miroslav MarčekMiroslav Marček 950826 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.09 11.00
2 169 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.10 9.00
3 78 David AyeniDavid Ayeni 020205 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.15 8.00
100 m - Muži (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 118 Adam RaškaAdam Raška 031008 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.35 4.00
2 80 Quido ČečetkaQuido Čečetka 991122 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.55 3.00
3 67 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.90 2.00
100 m - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 364 Barbora KřížováBarbora Křížová 050630 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.68 4.00
2 300 Barbora VeseláBarbora Veselá 000117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.76 3.00
3 314 Tereza KršováTereza Kršová 010907 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.81 2.00
100 m - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 112 Katarína KiškováKatarína Kišková 020527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.39 11.00
2 116 Tereza MarkováTereza Marková 010130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.40 9.00
3 52 Kateřina DondováKateřina Dondová 020102 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.71 8.00
800 m - Muži (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 66 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:54.86 11.00
2 136 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:55.29 9.00
3 125 Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:55.91 8.00
800 m - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 74 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 040313 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:15.72 11.00
2 70 Anna PerglerováAnna Perglerová 001120 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:16.49 9.00
3 329 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 050712 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:16.93 8.00
1500 m - Muži (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 91 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:00.94 11.00
2 179 Nico BokettaNico Boketta 020729 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:04.19 9.00
3 16 Gerron StewartGerron Stewart 980921 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:04.32 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 163 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 820201 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:37.47 11.00
2 4 Regina ProcházkováRegina Procházková 860228 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:40.16 9.00
3000 m překážek - Muži (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 217 Josef HavlíčekJosef Havlíček 940328 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:20.41 11.00
2 219 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 000730 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:23.26 9.00
3 79 Aleš NovákAleš Novák 980828 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09:55.09 8.00
3000 m překážek - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 3 Katarína BeľováKatarína Beľová 840301 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:56.62 11.00
2 72 Bára PlacatkováBára Placatková 001227 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11:12.16 9.00
3 165 Lada NovákováLada Nováková 930528 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11:13.20 8.00
10 km chůze - Muži (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 199 Jan ČervenkaJan Červenka 000830 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. NM 11.00
2 2 Václav JanoušekVáclav Janoušek 850823 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 NM 9.00
3 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 541122 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM 8.00
10 km chůze - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 67 Kateřina MaternováKateřina Maternová 980716 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. NM 11.00
2 Petra JeníkováPetra Jeníková 960123 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 NM 9.00
3 75 Stella SobotkováStella Sobotková 010216 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. NM 8.00