výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (8. 6. 2019)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 66 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 1:54.86 11.00
2 136 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 1:55.29 9.00
3 125 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 1:55.91 8.00
4 64 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 1:56.26 7.00
5 40 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 1:56.79 6.00
6 69 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 1:56.92 5.00
7 91 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 1:57.31 4.00
8 193 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 1:57.45 3.00
9 15 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 1:57.85 2.00
10 215 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 2:02.44 1.00
11 109 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:04.72
230 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 74 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:15.72 11.00
2 70 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:16.49 9.00
3 329 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:16.93 8.00
4 3 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:17.58 7.00
5 79 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:19.98 6.00
6 250 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:19.99 5.00
7 242 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:22.75 4.00
8 331 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:22.95 3.00
9 235 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:22.98 2.00
10 133 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:24.51 1.00
11 18 Denisa SeverováDenisa Severová 76 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:25.29
12 356 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 2:25.31
13 373 Lucía VítováLucía Vítová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 2:30.77
Celkem 13 závodníků